Tým | Z | V | VP | R | P | Skóre | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1. FBC Karviná | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
2. | FBC TJ Sokol Frenštát p.R. | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
3. | FBK Škorpioni Ostrava | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
4. | FbC KOVO KM Frýdek-Místek Rysové | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
5. | FbC KOVO KM Frýdek-Místek Vlci | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
6. | FbK Horní Suchá zelení | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
7. | PASKOV SAURIANS | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
8. | S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
9. | S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
10. | SVČ Odry | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
11. | Salibandy Club Ostrava | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
12. | TJ Slovan Havířov Bílí | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
13. | TJ Slovan Havířov Modří | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
14. | Torpedo Havířov | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
15. | FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
16. | FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
17. | FBC Spartak Bílovec | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
18. | 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
19. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
20. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
21. | 1. SFK Havířov bílí | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
22. | 1. SFK Havířov modří | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
23. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
24. | 1.FK Ostrava JIH | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
25. | 1.MVIL Ostrava | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
26. | FBC Bartosini Český Těšín | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
27. | FBC Hlučín | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
28. | FBC Letka Toman Finance Chábři | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
29. | FBC Letka Toman Finance Group | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
30. | FBC ORCA KRNOV - BRUNTÁL | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
31. | Z.F.K. Petrovice | 36 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Kolo | Termín | Domácí | Hosté | Online | Video | |
---|---|---|---|---|---|---|
Moravskoslezská liga ml. žáků | 24.09.2023 | 09:00 | Torpedo |
|
Paskov | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 24.09.2023 | 10:10 | Frenštát |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 24.09.2023 | 11:55 | Torpedo |
|
Poruba | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 24.09.2023 | 13:05 | Letka |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 08.10.2023 | 09:35 | Český Těšín |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 08.10.2023 | 11:20 | Torpedo |
|
Opava | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 08.10.2023 | 13:05 | Torpedo |
|
1. SFK | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 08.10.2023 | 14:15 | Frenštát |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 04.11.2023 | 09:55 | Poruba |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 04.11.2023 | 08:00 | Vítkovice |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 04.11.2023 | 13:15 | Torpedo |
|
Frýdek-Místek | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 04.11.2023 | 11:15 | Torpedo |
|
Český Těšín | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 18.11.2023 | 14:40 | Odry |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 18.11.2023 | 12:55 | Ostrava Jih |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 18.11.2023 | 10:35 | Torpedo |
|
Letka | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 18.11.2023 | 11:45 | Torpedo |
|
Opava | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 16.12.2023 | 12:05 | Petrovice |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 16.12.2023 | 09:10 | Krnov |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 16.12.2023 | 08:00 | Torpedo |
|
Slovan | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 16.12.2023 | 10:55 | Torpedo |
|
MVIL | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 13.01.2024 | 12:40 | Rožnov |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 13.01.2024 | 10:55 | Slovan |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 13.01.2024 | 08:35 | Torpedo |
|
Letka | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 13.01.2024 | 09:45 | Torpedo |
|
Orlová | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 17.02.2024 | 00:00 | Poruba |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 17.02.2024 | 00:00 | Hlučín |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 17.02.2024 | 00:00 | Torpedo |
|
Frýdek-Místek | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 17.02.2024 | 00:00 | Torpedo |
|
Letka | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 06.04.2024 | 12:30 | Ostrava Jih |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 06.04.2024 | 11:20 | Orlová |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 06.04.2024 | 13:40 | Torpedo |
|
Horní Suchá | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 06.04.2024 | 10:10 | Torpedo |
|
Salibandy Ostrava | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 27.04.2024 | 09:00 | 1. SFK |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 27.04.2024 | 10:45 | Horní Suchá |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 27.04.2024 | 14:15 | Torpedo |
|
Škorpioni Ostrava | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 27.04.2024 | 12:30 | Torpedo |
|
Odry | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 18.02.2024 | 12:40 | Bílovec |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 18.02.2024 | 10:55 | Letka |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 18.02.2024 | 08:35 | Torpedo |
|
Horní Suchá | ||
Moravskoslezská liga ml. žáků | 18.02.2024 | 09:45 | Torpedo |
|
Vítkovice |
Tréninky mladších žáků a elévů jsou v tomto týdnu zrušeny. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný vstup do roku 2019!
02.01.2019
1. | Karviná | 36 | 0:0 | 0 |
2. | Frenštát | 34 | 0:0 | 0 |
3. | Škorpioni Ostrava | 36 | 0:0 | 0 |
4. | Frýdek-Místek | 28 | 0:0 | 0 |
5. | Frýdek-Místek | 27 | 0:0 | 0 |
6. | Horní Suchá | 40 | 0:0 | 0 |
7. | Paskov | 36 | 0:0 | 0 |
8. | Opava | 36 | 0:0 | 0 |
9. | Opava | 36 | 0:0 | 0 |
10. | Odry | 34 | 0:0 | 0 |
11. | Salibandy Ostrava | 31 | 0:0 | 0 |
12. | Slovan | 36 | 0:0 | 0 |
13. | Slovan | 39 | 0:0 | 0 |
14. | Torpedo | 35 | 0:0 | 0 |
15. | Poruba | 35 | 0:0 | 0 |
16. | Poruba | 36 | 0:0 | 0 |
17. | Bílovec | 40 | 0:0 | 0 |
18. | Orlová | 36 | 0:0 | 0 |
19. | Bohumín | 38 | 0:0 | 0 |
20. | Vítkovice | 35 | 0:0 | 0 |
21. | 1. SFK | 36 | 0:0 | 0 |
22. | 1. SFK | 35 | 0:0 | 0 |
23. | Rožnov | 35 | 0:0 | 0 |
24. | Ostrava Jih | 32 | 0:0 | 0 |
25. | MVIL | 35 | 0:0 | 0 |
26. | Český Těšín | 34 | 0:0 | 0 |
27. | Hlučín | 36 | 0:0 | 0 |
28. | Letka | 34 | 0:0 | 0 |
29. | Letka | 27 | 0:0 | 0 |
30. | Krnov | 36 | 0:0 | 0 |
31. | Petrovice | 36 | 0:0 | 0 |
06.05.2024Radek Kaleta (43)
06.05.2024Jan Tížek (28)
10.05.2024Tomáš Poruba (19)
10.05.2024Vladěna Miczková (31)
11.05.2024Alexandr Turoň (9)
© 2024 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Počet návštěv: 273711
Posledních 30 dnů: 1678 | Posledních 7 dnů: 373 | Poslední den: 11