Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 13.04.2019

SH Bowling a squash Český Těšín 

Torpedo Havířov

Torpedo

0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

1. SFK Havířov modří

SFK

Přiští zápas 04.05.2019

ČPP Aréna Ostrava 

Torpedo Havířov

Torpedo

:
od 09:00

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

FBC Ostrava

Výsledky

Tabulka

2018/2019 - přípravka

Tým Z V VP R P Skóre Body
1. FBC ORCA KRNOV 36 0 0 0 0 0:0 0
2. Z.F.K. Petrovice 36 0 0 0 0 0:0 0
3. PASKOV SAURIANS 35 0 0 0 0 0:0 0
4. Torpedo Havířov 35 0 0 0 0 0:0 0
5. FbK Horní Suchá 36 0 0 0 0 0:0 0
6. FbC KOVO KM Frýdek-Místek 20 0 0 0 0 0:0 0
7. FBC Český Těšín 36 0 0 0 0 0:0 0
8. FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 36 0 0 0 0 0:0 0
9. FBC Spartak Bílovec 36 0 0 0 0 0:0 0
10. 1. FBC Karviná 48 0 0 0 0 0:0 0
11. FBC Letka 35 0 0 0 0 0:0 0
12. FBC "BARBARIENS" H. Životice 12 0 0 0 0 0:0 0
13. 1. SFK Havířov modří 28 0 0 0 0 0:0 0
14. 1. SFK Havířov bílí 32 0 0 0 0 0:0 0
15. 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 40 0 0 0 0 0:0 0
16. 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 35 0 0 0 0 0:0 0
17. 1. FBK Rožnov p/R 35 0 0 0 0 0:0 0

Rozpis a výsledky

2018/2019 - přípravka

Kolo Termín Domácí Hosté Online Video
Moravskoslezská liga přípravek 30.03.2019 | 09:30 Torpedo 0:0 Frýdek-Místek
Moravskoslezská liga přípravek 06.10.2018 | 08:00 Torpedo 0:0 Vítkovice
Moravskoslezská liga přípravek 06.10.2018 | 09:00 Rožnov p/R -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 06.10.2018 | 11:00 Torpedo 0:0 Letka
Moravskoslezská liga přípravek 06.10.2018 | 09:45 Paskov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 27.10.2018 | 09:00 Český Těšín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 27.10.2018 | 10:30 Torpedo 0:0 Vítkovice
Moravskoslezská liga přípravek 27.10.2018 | 12:00 Horní Suchá 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 27.10.2018 | 13:30 Torpedo 0:0 Petrovice
Moravskoslezská liga přípravek 10.11.2018 | 08:00 Karviná 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 10.11.2018 | 09:30 Torpedo 0:0 Letka
Moravskoslezská liga přípravek 10.11.2018 | 11:00 Horní Suchá 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 10.11.2018 | 12:30 Torpedo 0:0 FBC Ostrava
Moravskoslezská liga přípravek 22.12.2018 | 09:00 SFK 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 22.12.2018 | 10:30 Torpedo 0:0 Petrovice
Moravskoslezská liga přípravek 22.12.2018 | 12:00 Rožnov p/R 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 22.12.2018 | 13:30 Torpedo 0:0 Krnov
Moravskoslezská liga přípravek 13.01.2019 | 08:00 FBC Ostrava 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 13.01.2019 | 09:30 Torpedo 0:0 Vítkovice
Moravskoslezská liga přípravek 13.01.2019 | 11:00 Rožnov p/R 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 13.01.2019 | 12:30 Torpedo 0:0 Paskov
Moravskoslezská liga přípravek 03.02.2019 | 09:00 Torpedo 0:0 SFK
Moravskoslezská liga přípravek 03.02.2019 | 10:00 Karviná 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 03.02.2019 | 11:30 Torpedo 0:0 Hladké Životice
Moravskoslezská liga přípravek 03.02.2019 | 12:30 Bílovec 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 17.02.2019 | 13:30 Krnov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 17.02.2019 | 15:00 Torpedo 0:0 SFK
Moravskoslezská liga přípravek 17.02.2019 | 16:30 Torpedo 0:0 Vítkovice
Moravskoslezská liga přípravek 17.02.2019 | 17:30 Horní Suchá 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 30.03.2019 | 08:00 Krnov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 30.03.2019 | 11:00 Letka 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 30.03.2019 | 12:30 Torpedo 0:0 SFK
Moravskoslezská liga přípravek 13.04.2019 | 09:00 Český Těšín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 13.04.2019 | 10:30 Torpedo 0:0 Bílovec
Moravskoslezská liga přípravek 13.04.2019 | 12:00 Paskov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 13.04.2019 | 13:30 Torpedo 0:0 SFK
Moravskoslezská liga přípravek 04.05.2019 | 09:00 Torpedo -:- FBC Ostrava
Moravskoslezská liga přípravek 04.05.2019 | 10:00 Petrovice -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 04.05.2019 | 11:00 Torpedo -:- Paskov
Moravskoslezská liga přípravek 04.05.2019 | 12:00 Český Těšín -:- Torpedo
1. Krnov 36 0:0 0
2. Petrovice 36 0:0 0
3. Paskov 35 0:0 0
4. Torpedo 35 0:0 0
5. Horní Suchá 36 0:0 0
6. Frýdek-Místek 20 0:0 0
7. Český Těšín 36 0:0 0
8. FBC Ostrava 36 0:0 0
9. Bílovec 36 0:0 0
10. Karviná 48 0:0 0
11. Letka 35 0:0 0
12. Hladké Životice 12 0:0 0
13. SFK 28 0:0 0
14. SFK 32 0:0 0
15. Vítkovice 40 0:0 0
16. Vítkovice 35 0:0 0
17. Rožnov p/R 35 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

26.04.2019Marc Cereja (9)

29.04.2019Martin Stibor (16)

02.05.2019Vendula Šimonová (24)

04.05.2019Boleslav Moudrý (16)

04.05.2019Ondřej Urbančík (13)

Generální partner
Exelsior Engineering a.s.
Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj MŠMT
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL Unihoc shoes McDavid Inc. Burik s.r.o. Maxi-Tip a.s.
Partneři mládeže
Pegres obuv STK Team Maat
Partneři
Florbalshop.cz Sanasport WeFood Nutrition s.r.o. Tran-sport p.f. WHITOOM Corp. s.r.o. Hotel & restaurace Rudolf NaturProdukt Taeda services s.r.o Hervis Sports
Mediální partneři
Havířovský deník
Partneři soutěže
TVCOM Rotor Ball

© 2019 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 341007
Posledních 30 dnů: 3817 | Posledních 7 dnů: 743 | Poslední den: 113

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne