Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 21.12.2019

SH Horní Suchá 

FBC ČPP OSTRAVA

Ostrava

0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

Torpedo Havířov

Torpedo

Přiští zápas 01.02.2020

SH ZŠ Hradec n/M 

Torpedo Havířov

Torpedo

:
od 09:00

S.K. P.E.M.A. OPAVA

Opava

Výsledky

Tabulka

2019/2020 - přípravka

Tým Z V VP R P Skóre Body
1. FBC TIGERS PORUBA 24 0 0 0 0 0:0 0
2. Z.F.K. Petrovice 24 0 0 0 0 0:0 0
3. TJ Slovan Havířov 24 0 0 0 0 0:0 0
4. S.K. P.E.M.A. OPAVA 23 0 0 0 0 0:0 0
5. PASKOV SAURIANS 20 0 0 0 0 0:0 0
6. Torpedo Havířov 20 0 0 0 0 0:0 0
7. FbK Horní Suchá 23 0 0 0 0 0:0 0
8. FbC Coyotes Jablunkov 23 0 0 0 0 0:0 0
9. FBC ČPP OSTRAVA 24 0 0 0 0 0:0 0
10. FBC Vikings Kopřivnice 24 0 0 0 0 0:0 0
11. 1. FBC Karviná 12 0 0 0 0 0:0 0
12. FBC SMOLO Český Těšín 20 0 0 0 0 0:0 0
13. FBC ORCA KRNOV 24 0 0 0 0 0:0 0
14. FBC Letka 28 0 0 0 0 0:0 0
15. 1. SFK Havířov 32 0 0 0 0 0:0 0
16. 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 24 0 0 0 0 0:0 0
17. 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 19 0 0 0 0 0:0 0
18. 1. SC Bohumín´ 98 20 0 0 0 0 0:0 0
19. 1. FBK Rožnov p/R 24 0 0 0 0 0:0 0

Rozpis a výsledky

2019/2020 - přípravka

Kolo Termín Domácí Hosté Online Video
Moravskoslezská liga přípravek 29.09.2019 | 08:00 Slovan 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 29.09.2019 | 09:00 Torpedo 0:0 Krnov
Moravskoslezská liga přípravek 29.09.2019 | 10:30 Torpedo 0:0 Kopřivnice
Moravskoslezská liga přípravek 29.09.2019 | 12:00 Petrovice 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 02.11.2019 | 13:00 Český Těšín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 02.11.2019 | 11:30 Torpedo 0:0 Petrovice
Moravskoslezská liga přípravek 02.11.2019 | 10:00 Torpedo 0:0 Bohumín
Moravskoslezská liga přípravek 02.11.2019 | 09:00 Poruba 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 17.11.2019 | 13:00 Torpedo 0:0 Petrovice
Moravskoslezská liga přípravek 17.11.2019 | 12:00 Letka 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 17.11.2019 | 11:00 Torpedo 0:0 Paskov
Moravskoslezská liga přípravek 17.11.2019 | 09:30 Bohumín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 01.12.2019 | 12:30 Torpedo 0:0 Vítkovice
Moravskoslezská liga přípravek 01.12.2019 | 11:00 Torpedo 0:0 Karviná
Moravskoslezská liga přípravek 01.12.2019 | 09:30 Letka 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 01.12.2019 | 08:00 Bohumín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 21.12.2019 | 12:30 Ostrava 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 21.12.2019 | 11:00 Torpedo 0:0 Český Těšín
Moravskoslezská liga přípravek 21.12.2019 | 09:30 Rožnov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 21.12.2019 | 08:00 Torpedo 0:0 Horní Suchá
Moravskoslezská liga přípravek 01.02.2020 | 13:30 Rožnov -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 01.02.2020 | 12:00 Torpedo -:- Kopřivnice
Moravskoslezská liga přípravek 01.02.2020 | 10:30 Letka -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 01.02.2020 | 09:00 Torpedo -:- Opava
Moravskoslezská liga přípravek 18.04.2020 | 00:00 Torpedo -:- Rožnov
Moravskoslezská liga přípravek 18.04.2020 | 00:00 Kopřivnice -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 18.04.2020 | 00:00 Torpedo -:- Vítkovice
Moravskoslezská liga přípravek 18.04.2020 | 00:00 Slovan -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 21.03.2020 | 00:00 Jablunkov -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 21.03.2020 | 00:00 Torpedo -:- Vítkovice
Moravskoslezská liga přípravek 21.03.2020 | 00:00 Poruba -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 21.03.2020 | 00:00 Torpedo -:- Horní Suchá
Moravskoslezská liga přípravek 05.04.2020 | 00:00 Torpedo -:- Kopřivnice
Moravskoslezská liga přípravek 05.04.2020 | 00:00 Rožnov -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 05.04.2020 | 00:00 Torpedo -:- Slovan
Moravskoslezská liga přípravek 05.04.2020 | 00:00 Opava -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 18.04.2020 | 00:00 Petrovice -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 18.04.2020 | 00:00 Torpedo -:- Ostrava
Moravskoslezská liga přípravek 18.04.2020 | 00:00 Vítkovice -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 18.04.2020 | 00:00 Torpedo -:- SFK
1. Poruba 24 0:0 0
2. Petrovice 24 0:0 0
3. Slovan 24 0:0 0
4. Opava 23 0:0 0
5. Paskov 20 0:0 0
6. Torpedo 20 0:0 0
7. Horní Suchá 23 0:0 0
8. Jablunkov 23 0:0 0
9. Ostrava 24 0:0 0
10. Kopřivnice 24 0:0 0
11. Karviná 12 0:0 0
12. Český Těšín 20 0:0 0
13. Krnov 24 0:0 0
14. Letka 28 0:0 0
15. SFK 32 0:0 0
16. Vítkovice 24 0:0 0
17. Vítkovice 19 0:0 0
18. Bohumín 20 0:0 0
19. Rožnov 24 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

21.01.2020Tomáš Zářecký (15)

22.01.2020Kateřina Macourková (16)

25.01.2020Otakar Gill (63)

27.01.2020Daniel Sebera (35)

29.01.2020Nikolas Urbančík (18)

Generální partner
Exelsior Engineering a.s.
Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj MŠMT
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL Unihoc shoes McDavid Inc. Burik s.r.o.
Partneři mládeže
STK Team Maat
Partneři
Florbalshop.cz WeFood Nutrition s.r.o. Sanasport Pizzeria Max Farmářské brambůrky AirPort-Expres.cz Tran-sport p.f. Taeda services s.r.o
Mediální partneři
Havířovský deník
Partneři soutěže
TVCOM Rotor Ball

© 2020 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 380882
Posledních 30 dnů: 3218 | Posledních 7 dnů: 1100 | Poslední den: 158

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne