Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 23.03.2019

MSH Havířov 

FbC Coyotes Jablunkov

Jablunkov

0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

Torpedo Havířov

Torpedo

Přiští zápas 22.09.2019

SH Bospor Bohumín 

Torpedo Havířov

Torpedo

:
od 00:00

1. FBK Eagles Orlová Florbalshop

Orlová

Výsledky

Tabulka

2018/2019 - élevové

Tým Z V VP R P Skóre Body
1. FBC Vikings Kopřivnice 0 0 0 0 0 0:0 0
2. 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 0 0 0 0 0 0:0 0
3. 1. FBK Rožnov p/R 0 0 0 0 0 0:0 0
4. 1. SC Bohumín´ 98 0 0 0 0 0 0:0 0
5. 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor 0 0 0 0 0 0:0 0
6. 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci 0 0 0 0 0 0:0 0
7. 1. SFK Havířov 0 0 0 0 0 0:0 0
8. 1.MVIL Ostrava 0 0 0 0 0 0:0 0
9. FBC AGA24 Český Těšín 0 0 0 0 0 0:0 0
10. FBC Letka 0 0 0 0 0 0:0 0
11. FBC ORCA KRNOV 0 0 0 0 0 0:0 0
12. FBC Spartak Bílovec 0 0 0 0 0 0:0 0
13. FBC TIGERS PORUBA 0 0 0 0 0 0:0 0
14. 1. FBC Karviná 0 0 0 0 0 0:0 0
15. FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 0 0 0 0 0 0:0 0
16. FBK Škorpioni Ostrava 0 0 0 0 0 0:0 0
17. FbC Coyotes Jablunkov 0 0 0 0 0 0:0 0
18. FbC KOVO KM Frýdek-Místek 0 0 0 0 0 0:0 0
19. FbK Horní Suchá 0 0 0 0 0 0:0 0
20. Florbal Exelsior Havířov 0 0 0 0 0 0:0 0
21. Ossiko Třinec 0 0 0 0 0 0:0 0
22. PASKOV SAURIANS 0 0 0 0 0 0:0 0
23. S.K. P.E.M.A. OPAVA 0 0 0 0 0 0:0 0
24. TJ Slovan Havířov 0 0 0 0 0 0:0 0
25. Toro Salibandy Ostrava 0 0 0 0 0 0:0 0
26. Z.F.K. AQM Petrovice 0 0 0 0 0 0:0 0
27. FBC TIGERS PORUBA 36 0 0 0 0 0:0 0
28. 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 40 0 0 0 0 0:0 0
29. 1. FBK Rožnov p/R 40 0 0 0 0 0:0 0
30. 1. MVIL Ostrava 36 0 0 0 0 0:0 0
31. 1. SC Bohumín´ 98 40 0 0 0 0 0:0 0
32. 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor 36 0 0 0 0 0:0 0
33. 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci 40 0 0 0 0 0:0 0
34. 1. SFK Havířov 40 0 0 0 0 0:0 0
35. FBC AGA24 Český Těšín 40 0 0 0 0 0:0 0
36. FBC Letka 36 0 0 0 0 0:0 0
37. FBC ORCA KRNOV 36 0 0 0 0 0:0 0
38. FBC SVČ Odry 36 0 0 0 0 0:0 0
39. FBC Spartak Bílovec 36 0 0 0 0 0:0 0
40. 1. FBC Karviná 40 0 0 0 0 0:0 0
41. FBC Vikings Kopřivnice 40 0 0 0 0 0:0 0
42. FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 36 0 0 0 0 0:0 0
43. FBK Škorpioni Ostrava 36 0 0 0 0 0:0 0
44. FbC Coyotes Jablunkov 40 0 0 0 0 0:0 0
45. FbC KOVO KM Frýdek-Místek 43 0 0 0 0 0:0 0
46. FbK Horní Suchá 40 0 0 0 0 0:0 0
47. Torpedo Havířov 40 0 0 0 0 0:0 0
48. Ossiko Třinec 40 0 0 0 0 0:0 0
49. PASKOV SAURIANS 40 0 0 0 0 0:0 0
50. S.K. P.E.M.A. OPAVA 36 0 0 0 0 0:0 0
51. TJ Slovan Havířov 40 0 0 0 0 0:0 0
52. Z.F.K. AQM Petrovice 36 0 0 0 0 0:0 0

Rozpis a výsledky

2018/2019 - élevové

Kolo Termín Domácí Hosté Online Video
Moravskoslezská liga elévů 22.09.2019 | 00:00 Torpedo -:- Orlová
Moravskoslezská liga elévů 22.09.2019 | 00:00 Frýdek-Místek -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 22.09.2019 | 00:00 Torpedo -:- Petrovice
Moravskoslezská liga elévů 22.09.2019 | 00:00 Bohumín -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 05.10.2019 | 00:00 Torpedo -:- SFK
Moravskoslezská liga elévů 05.10.2019 | 00:00 Torpedo -:- Třinec
Moravskoslezská liga elévů 05.10.2019 | 00:00 Horní Suchá -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 05.10.2019 | 00:00 Slovan -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 26.10.2019 | 00:00 Torpedo -:- SFK
Moravskoslezská liga elévů 26.10.2019 | 00:00 Slovan -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 26.10.2019 | 00:00 Torpedo -:- Petrovice
Moravskoslezská liga elévů 26.10.2019 | 00:00 Český Těšín -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 23.11.2019 | 00:00 Torpedo -:- Frýdek-Místek
Moravskoslezská liga elévů 23.11.2019 | 00:00 Petrovice -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 23.11.2019 | 00:00 Torpedo -:- Bohumín
Moravskoslezská liga elévů 23.11.2019 | 00:00 Orlová -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 07.12.2019 | 00:00 Frýdek-Místek -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 07.12.2019 | 00:00 Torpedo -:- Třinec
Moravskoslezská liga elévů 07.12.2019 | 00:00 Orlová -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 07.12.2019 | 00:00 Torpedo -:- Petrovice
Moravskoslezská liga elévů 10.02.2019 | 08:00 Torpedo 0:0 Rožnov p/R
Moravskoslezská liga elévů 10.02.2019 | 09:45 Horní Suchá 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 25.01.2020 | 00:00 Torpedo -:- Frýdek-Místek
Moravskoslezská liga elévů 10.02.2019 | 13:15 Bohumín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 09.02.2020 | 00:00 Torpedo -:- SFK
Moravskoslezská liga elévů 09.02.2020 | 00:00 Torpedo -:- Třinec
Moravskoslezská liga elévů 09.02.2020 | 00:00 Horní Suchá -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 09.02.2020 | 00:00 Český Těšín -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 23.03.2019 | 09:30 Torpedo 0:0 SFK
Moravskoslezská liga elévů 07.03.2020 | 00:00 Torpedo -:- Kopřivnice
Moravskoslezská liga elévů 23.03.2019 | 11:30 Orlová 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 23.03.2019 | 13:00 Jablunkov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 29.03.2020 | 00:00 Torpedo -:- Karviná
Moravskoslezská liga elévů 29.03.2020 | 00:00 Paskov -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 29.03.2020 | 00:00 Torpedo -:- Petrovice
Moravskoslezská liga elévů 29.03.2020 | 00:00 Rožnov p/R -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 02.05.2020 | 00:00 Torpedo -:- Petrovice
Moravskoslezská liga elévů 02.05.2020 | 00:00 Bohumín -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 02.05.2020 | 00:00 Torpedo -:- Orlová
Moravskoslezská liga elévů 02.05.2020 | 00:00 Horní Suchá -:- Torpedo
1. FBC Vikings Kopřivnice 0 0:0 0
2. 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 0 0:0 0
3. 1. FBK Rožnov p/R 0 0:0 0
4. 1. SC Bohumín´ 98 0 0:0 0
5. 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor 0 0:0 0
6. 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci 0 0:0 0
7. 1. SFK Havířov 0 0:0 0
8. 1.MVIL Ostrava 0 0:0 0
9. FBC AGA24 Český Těšín 0 0:0 0
10. FBC Letka 0 0:0 0
11. FBC ORCA KRNOV 0 0:0 0
12. FBC Spartak Bílovec 0 0:0 0
13. FBC TIGERS PORUBA 0 0:0 0
14. 1. FBC Karviná 0 0:0 0
15. FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 0 0:0 0
16. FBK Škorpioni Ostrava 0 0:0 0
17. FbC Coyotes Jablunkov 0 0:0 0
18. FbC KOVO KM Frýdek-Místek 0 0:0 0
19. FbK Horní Suchá 0 0:0 0
20. Florbal Exelsior Havířov 0 0:0 0
21. Ossiko Třinec 0 0:0 0
22. PASKOV SAURIANS 0 0:0 0
23. S.K. P.E.M.A. OPAVA 0 0:0 0
24. TJ Slovan Havířov 0 0:0 0
25. Toro Salibandy Ostrava 0 0:0 0
26. Z.F.K. AQM Petrovice 0 0:0 0
27. Poruba 36 0:0 0
28. Orlová 40 0:0 0
29. Rožnov p/R 40 0:0 0
30. MVIL Ostrava 36 0:0 0
31. Bohumín 40 0:0 0
32. Vítkovice 36 0:0 0
33. Vítkovice 40 0:0 0
34. SFK 40 0:0 0
35. Český Těšín 40 0:0 0
36. Letka 36 0:0 0
37. Krnov 36 0:0 0
38. Odry 36 0:0 0
39. Bílovec 36 0:0 0
40. Karviná 40 0:0 0
41. Kopřivnice 40 0:0 0
42. FBC Ostrava 36 0:0 0
43. Škorpioni Ostrava 36 0:0 0
44. Jablunkov 40 0:0 0
45. Frýdek-Místek 43 0:0 0
46. Horní Suchá 40 0:0 0
47. Torpedo 40 0:0 0
48. Třinec 40 0:0 0
49. Paskov 40 0:0 0
50. Opava 36 0:0 0
51. Slovan 40 0:0 0
52. Petrovice 36 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

19.08.2019Antonín Martinec (10)

19.08.2019Hubert Filip (44)

19.08.2019Agáta Červinková (14)

20.08.2019Terezie Borská (18)

22.08.2019Dominik Křístek (19)

Generální partner
Exelsior Engineering a.s.
Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj MŠMT
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL Unihoc shoes McDavid Inc. Burik s.r.o. Maxi-Tip a.s.
Partneři mládeže
Pegres obuv STK Team Maat
Partneři
Florbalshop.cz Sanasport WeFood Nutrition s.r.o. Tran-sport p.f. WHITOOM Corp. s.r.o. Hotel & restaurace Rudolf NaturProdukt Taeda services s.r.o Hervis Sports
Mediální partneři
Havířovský deník
Partneři soutěže
TVCOM Rotor Ball

© 2019 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 355267
Posledních 30 dnů: 2759 | Posledních 7 dnů: 863 | Poslední den: 78

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne