Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

VÍCE NEŽ 25 LET NEJVĚTŠÍ HAVÍŘOVSKÝ KLUB

Poslední zápas 04.05.2024

MSH Havířov 

Torpedo Havířov

Torpedo

29:7
(0:0, 0:0, 0:0)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek

Frýdek-Místek

Výsledky

Tabulka

2023/2024 - Elévové

Tým Z V VP R P Skóre Body
1. 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 34 0 0 0 0 0:0 0
2. FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ 42 0 0 0 0 0:0 0
3. FBC Vikings Kopřivnice 35 0 0 0 0 0:0 0
4. FBC ZABI Český Těšín 34 0 0 0 0 0:0 0
5. FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 34 0 0 0 0 0:0 0
6. FbC KOVO KM Frýdek-Místek 28 0 0 0 0 0:0 0
7. FbK Horní Suchá 31 0 0 0 0 0:0 0
8. PASKOV SAURIANS 38 0 0 0 0 0:0 0
9. Salibandy Club Ostrava 34 0 0 0 0 0:0 0
10. TJ Slovan Havířov Bílí 32 0 0 0 0 0:0 0
11. TJ Slovan Havířov Modří 32 0 0 0 0 0:0 0
12. Toro Salibandy Ostrava 20 0 0 0 0 0:0 0
13. Torpedo Havířov 36 0 0 0 0 0:0 0
14. FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 39 0 0 0 0 0:0 0
15. FBC Studénka 27 0 0 0 0 0:0 0
16. 1. SC BOHUMÍN 98 37 0 0 0 0 0:0 0
17. 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor 39 0 0 0 0 0:0 0
18. 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci 34 0 0 0 0 0:0 0
19. 1. SFK Havířov 0 0 0 0 0 0:0 0
20. 1.FBK Sršni Rožnov p/R 37 0 0 0 0 0:0 0
21. 1.FK Ostrava JIH 0 0 0 0 0 0:0 0
22. 1.MVIL Ostrava 33 0 0 0 0 0:0 0
23. FBC Hlučín 33 0 0 0 0 0:0 0
24. FBC Intevo Třinec 38 0 0 0 0 0:0 0
25. FBC Letka Toman Finance Group 35 0 0 0 0 0:0 0
26. FBC ORCA KRNOV 33 0 0 0 0 0:0 0
27. FBC Spartak Bílovec 38 0 0 0 0 0:0 0
28. Z.F.K. Petrovice 34 0 0 0 0 0:0 0

Rozpis a výsledky

2023/2024 - Elévové

Kolo Termín Domácí Hosté Online Video
Moravskoslezská liga elévů 30.09.2023 | 14:00 Český Těšín 7:17 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 30.09.2023 | 15:30 Torpedo -:- Toro Salibandy
Moravskoslezská liga elévů 30.09.2023 | 14:40 Torpedo 5:16 Slovan
Moravskoslezská liga elévů 30.09.2023 | 16:20 Slovan 1:25 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 21.10.2023 | 08:30 Vítkovice 24:5 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 21.10.2023 | 10:00 Torpedo 15:5 Krnov
Moravskoslezská liga elévů 21.10.2023 | 11:30 Torpedo 19:6 Poruba
Moravskoslezská liga elévů 21.10.2023 | 12:30 Kopřivnice 13:11 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 26.11.2023 | 09:30 Paskov 5:13 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 26.11.2023 | 11:50 Petrovice 4:13 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 26.11.2023 | 12:30 Torpedo -:- Ostrava Jih
Moravskoslezská liga elévů 26.11.2023 | 10:40 Torpedo 13:10 Krnov
Moravskoslezská liga elévů 10.12.2023 | 09:30 Hlučín 14:15 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 10.12.2023 | 13:30 Ostrava Jih -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 10.12.2023 | 10:40 Torpedo 16:10 Český Těšín
Moravskoslezská liga elévů 10.12.2023 | 11:50 Torpedo 22:1 MVIL
Moravskoslezská liga elévů 21.01.2024 | 09:30 1. SFK 9:8 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 21.01.2024 | 11:50 Krnov 15:7 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 21.01.2024 | 10:00 Torpedo -:- Horní Suchá
Moravskoslezská liga elévů 21.01.2024 | 10:40 Torpedo 9:15 Hlučín
Moravskoslezská liga elévů 11.02.2024 | 11:30 Poruba 9:17 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 11.02.2024 | 13:00 Studénka 2:16 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 11.02.2024 | 09:30 Torpedo 8:9 Orlová
Moravskoslezská liga elévů 11.02.2024 | 10:30 Torpedo 12:9 MVIL
Moravskoslezská liga elévů 09.03.2024 | 09:30 Český Těšín 4:20 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 09.03.2024 | 08:00 Slovan 23:5 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 09.03.2024 | 11:00 Torpedo 11:13 Rožnov
Moravskoslezská liga elévů 09.03.2024 | 12:30 Torpedo 12:13 Poruba
Moravskoslezská liga elévů 13.04.2024 | 09:30 Petrovice 8:4 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 13.04.2024 | 13:30 Hlučín 13:9 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 13.04.2024 | 12:30 Torpedo 4:31 Vítkovice
Moravskoslezská liga elévů 13.04.2024 | 11:00 Torpedo 10:21 Třinec
Moravskoslezská liga elévů 20.04.2024 | 11:30 Paskov 5:9 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 20.04.2024 | 09:00 Frýdek-Místek 2:19 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 20.04.2024 | 10:30 Torpedo 17:7 Poruba
Moravskoslezská liga elévů 20.04.2024 | 08:00 Torpedo 7:14 Orlová
Moravskoslezská liga elévů 04.05.2024 | 09:00 Slovan 4:17 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 04.05.2024 | 10:30 Letka 8:14 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 04.05.2024 | 12:00 Torpedo 4:16 Třinec
Moravskoslezská liga elévů 04.05.2024 | 13:30 Torpedo 29:7 Frýdek-Místek
1. Orlová 34 0:0 0
2. Poruba 42 0:0 0
3. Kopřivnice 35 0:0 0
4. Český Těšín 34 0:0 0
5. FBC Ostrava 34 0:0 0
6. Frýdek-Místek 28 0:0 0
7. Horní Suchá 31 0:0 0
8. Paskov 38 0:0 0
9. Salibandy Ostrava 34 0:0 0
10. Slovan 32 0:0 0
11. Slovan 32 0:0 0
12. Toro Salibandy 20 0:0 0
13. Torpedo 36 0:0 0
14. Poruba 39 0:0 0
15. Studénka 27 0:0 0
16. Bohumín 37 0:0 0
17. Vítkovice 39 0:0 0
18. Vítkovice 34 0:0 0
19. 1. SFK 0 0:0 0
20. Rožnov 37 0:0 0
21. Ostrava Jih 0 0:0 0
22. MVIL 33 0:0 0
23. Hlučín 33 0:0 0
24. Třinec 38 0:0 0
25. Letka 35 0:0 0
26. Krnov 33 0:0 0
27. Bílovec 38 0:0 0
28. Petrovice 34 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

23.07.2024Kristián Karel (10)

24.07.2024Kristián Rotik (8)

25.07.2024Patrik Tichý (18)

25.07.2024Eliška Procházková (10)

26.07.2024Kryštof Rusz (19)

Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj NSA
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL McDavid Inc. KT Tape Burik Bodyking fitness
Partneři mládeže
Nadace OKD STK Team Maat HP LAK Spetech Technology Se&Pa Spedition Moje lékárna MaRel corp
Partneři utkání
Farmářské brambůrky
Partneři
Florbalshop.cz WeFood Nutrition AirPort-Expres Cleanliness & safety Palety Hemax Taeda services PKP CARGO International Mgr. Daniel Grimm FEA3
Partneři soutěže
Exe Sport

© 2024 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 276504
Posledních 30 dnů: 1379 | Posledních 7 dnů: 242 | Poslední den: 17

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne