Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 19.01.2020

MSH Havířov 

Torpedo Havířov

Torpedo

8:11
(3:6, 1:3, 4:2)

FBC Štíři Č. Budějovice

České Budějovice

Přiští zápas 23.01.2020

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 

Z.F.K. AQM Petrovice

Petrovice

:
od 19:00

Torpedo Havířov

Torpedo

Nejbližší program

Zápasy

Kolo Termín Kategorie Domácí Hosté Hala Online Video
1. liga mužů 23.01.2020 | 19:00 Muži Petrovice -:- Torpedo SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Moravskoslezská liga elévů 25.01.2020 | 08:30 Elévové SFK -:- Torpedo SH ZŠ a MŠ G. Przeczka Třinec
Moravskoslezská liga starších žáků 25.01.2020 | 09:00 Starší žáci Torpedo -:- Vítkovice MSH Havířov
Moravskoslezská liga elévů 25.01.2020 | 10:00 Elévové Torpedo -:- Paskov SH ZŠ a MŠ G. Przeczka Třinec
Moravskoslezská liga elévů 25.01.2020 | 11:00 Elévové Jablunkov -:- Torpedo SH ZŠ a MŠ G. Przeczka Třinec
Moravskoslezská liga elévů 25.01.2020 | 12:00 Elévové Torpedo -:- Třinec SH ZŠ a MŠ G. Przeczka Třinec
Moravskoslezská liga starších žáků 25.01.2020 | 12:30 Starší žáci Opava -:- Torpedo MSH Havířov
Moravskoslezský přebor starších žáků 26.01.2020 | 08:00 Starší žáci B Horní Suchá -:- Torpedo SH Horní Suchá
2. liga juniorů - skupina 7 26.01.2020 | 09:00 Junioři Torpedo -:- MVIL SH TJ Ostrava
Moravskoslezský přebor starších žáků 26.01.2020 | 10:20 Starší žáci B Torpedo -:- Bohumín SH Horní Suchá
2. liga juniorů - skupina 7 26.01.2020 | 12:00 Junioři Torpedo -:- Mohelnice SH TJ Ostrava
Liga starších žákyň - skupina 7 26.01.2020 | 12:45 Starší žákyně Torpedo -:- Opava SH SŠP Rooseveltova Olomouc
1. liga dorostenců 26.01.2020 | 13:00 Dorostenci Torpedo -:- Otrokovice SH Širůch Staré Město
Liga starších žákyň - skupina 7 26.01.2020 | 13:45 Starší žákyně Přerov -:- Torpedo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
1. liga dorostenců 26.01.2020 | 16:00 Dorostenci Přerov -:- Torpedo SH Širůch Staré Město
Liga starších žákyň - skupina 7 26.01.2020 | 16:15 Starší žákyně Olomouc -:- Torpedo SH SŠP Rooseveltova Olomouc
1. liga mužů 26.01.2020 | 18:00 Muži Torpedo -:- Gullivers MSH Havířov
Liga veteránů - skupina 7 01.02.2020 | 09:00 Veteráni Torpedo -:- Ostrava MSH Havířov
Moravskoslezská liga přípravek 01.02.2020 | 09:00 Přípravka Torpedo -:- Opava SH ZŠ Hradec n/M
Moravskoslezská liga přípravek 01.02.2020 | 10:30 Přípravka Letka -:- Torpedo SH ZŠ Hradec n/M
Moravskoslezská liga přípravek 01.02.2020 | 12:00 Přípravka Torpedo -:- Kopřivnice SH ZŠ Hradec n/M
Liga veteránů - skupina 7 01.02.2020 | 12:30 Veteráni Horní Suchá -:- Torpedo MSH Havířov
Moravskoslezská liga přípravek 01.02.2020 | 13:30 Přípravka Rožnov -:- Torpedo SH ZŠ Hradec n/M
1. liga žen 01.02.2020 | 17:30 Ženy Dobruška -:- Torpedo SH ZŠ Rokytnice v O. h.
1. liga mužů 01.02.2020 | 18:30 Muži Kunratice -:- Torpedo SH ZŠ Kunratice
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.02.2020 | 08:00 Mladší žáci Letka -:- Torpedo SH ZŠ Bolatice
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.02.2020 | 09:45 Mladší žáci Torpedo -:- Frýdek-Místek SH ZŠ Bolatice
Moravskoslezský přebor mužů 02.02.2020 | 11:20 Muži C Nový Jíčín -:- Torpedo SH Bospor Bohumín
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.02.2020 | 11:30 Mladší žáci Torpedo -:- Slovan SH ZŠ Bolatice
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.02.2020 | 13:15 Mladší žáci Kopřivnice -:- Torpedo SH ZŠ Bolatice
Moravskoslezský přebor mužů 02.02.2020 | 13:40 Muži C Torpedo -:- Kopřivnice SH Bospor Bohumín
1. liga dorostenek - skupina 7 02.02.2020 | 15:30 Dorostenky Ostrava -:- Torpedo ČPP Aréna Ostrava
1. liga žen 02.02.2020 | 16:00 Ženy Rtyně v Podkrkonoší -:- Torpedo SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší
1. liga dorostenek - skupina 7 02.02.2020 | 18:10 Dorostenky Torpedo -:- Vítkovice ČPP Aréna Ostrava
1. liga mužů 08.02.2020 | 15:45 Muži Torpedo -:- Karlovy Vary MSH Havířov
Moravskoslezská liga elévů 09.02.2020 | 08:30 Elévové Torpedo -:- Frýdek-Místek MSH Havířov
Moravskoslezská liga elévů 09.02.2020 | 09:30 Elévové Torpedo -:- Horní Suchá MSH Havířov
Moravskoslezská liga elévů 09.02.2020 | 10:30 Elévové SFK -:- Torpedo MSH Havířov
Moravskoslezská liga mužů 09.02.2020 | 11:30 Muži B Pirates -:- Torpedo SH ZŠ Bolatice
Moravskoslezská liga elévů 09.02.2020 | 11:30 Elévové Český Těšín -:- Torpedo MSH Havířov
Moravskoslezská liga mužů 09.02.2020 | 14:00 Muži B Torpedo -:- Slovan SH ZŠ Bolatice
Moravskoslezský přebor starších žáků 15.02.2020 | 08:30 Starší žáci B Torpedo -:- Domaslavice SC Smilovice
Moravskoslezský přebor starších žáků 15.02.2020 | 10:50 Starší žáci B Petrovice -:- Torpedo SC Smilovice
1. liga mužů 15.02.2020 | 19:00 Muži Kladno -:- Torpedo SH BIOS Kladno
1. liga žen 16.02.2020 | 00:00 Ženy Torpedo -:- Třinec MSH Havířov
2. liga juniorů - skupina 7 16.02.2020 | 09:00 Junioři Vítkovice -:- Torpedo MSH Havířov
1. liga dorostenek - skupina 7 16.02.2020 | 10:10 Dorostenky Torpedo -:- Opava SC NAPARIA Hranice na Moravě
Moravskoslezský přebor mužů 16.02.2020 | 11:20 Muži C Torpedo -:- Petrovice SH ZŠ Čeladná
1. liga dorostenek - skupina 7 16.02.2020 | 12:50 Dorostenky Přerov -:- Torpedo SC NAPARIA Hranice na Moravě
2. liga juniorů - skupina 7 16.02.2020 | 13:30 Junioři Torpedo -:- Opava MSH Havířov
Moravskoslezský přebor mužů 16.02.2020 | 13:40 Muži C Torpedo -:- Štajgřy SH ZŠ Čeladná
1. liga dorostenek - skupina 7 16.02.2020 | 14:20 Dorostenky Hranice -:- Torpedo SC NAPARIA Hranice na Moravě

Dnešní brankářský trénink musíme bohužel z organizačních důvodů zrušit. Další proběhne dle plánu v pondělí 3.2. Děkujeme za pochopení.

20.01.2020

V pondělí 23.12.2019 v čase 19 - 21h si prohodíme role. Proběhne vánoční florbal mezi rodiči, trenérý a vedením klubu. Přijďte nás podpořit a společně s námi se v předvánočním čase pobavit.

07.12.2019

Individuální focení členů klubu včech kategorií, kteří se nezúčastnili původního termínu, bude probíhat o první přestávce nedělního utkání mužů na tribuně SH Slávie.

05.12.2019

Informace pro případné zájemce o mládežnický turnaj ve Švédsku naleznete v členské sekci.

21.11.2019

Testovací provoz členské sekce dopadl úspěšně. Od 11.11.2019 se členská sekce stává jediným oficiálním komunikáčím kanálem pro členy klubu. Současné diskuze budou smazány.

03.11.2019

1. Karlovy Vary 21 185:76 55
2. Bulldogs 21 135:95 53
3. Kladno 20 147:82 42
4. Ústí n. Labem 21 149:96 42
5. Chomutov 20 159:123 42
6. Znojmo 20 118:122 30
7. Kunratice 20 136:150 28
8. Jaroměř 20 96:130 25
9. Torpedo 20 132:142 24
10. České Budějovice 20 123:142 24
11. Gullivers 21 100:131 20
12. Slovan 20 101:137 17
13. Rožnov 20 84:163 13
14. Petrovice 20 82:158 11

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

21.01.2020Tomáš Zářecký (15)

22.01.2020Kateřina Macourková (16)

25.01.2020Otakar Gill (63)

27.01.2020Daniel Sebera (35)

29.01.2020Nikolas Urbančík (18)

Generální partner
Exelsior Engineering a.s.
Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj MŠMT
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL Unihoc shoes McDavid Inc. Burik s.r.o.
Partneři mládeže
STK Team Maat
Partneři
Florbalshop.cz WeFood Nutrition s.r.o. Sanasport Pizzeria Max Farmářské brambůrky AirPort-Expres.cz Tran-sport p.f. Taeda services s.r.o
Mediální partneři
Havířovský deník
Partneři soutěže
TVCOM Rotor Ball

© 2020 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 380882
Posledních 30 dnů: 3218 | Posledních 7 dnů: 1100 | Poslední den: 158

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne