Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 01.02.2020

SH ZŠ Jablunkov 

Z.F.K. Petrovice

Petrovice

0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

Torpedo Havířov

Torpedo

Soupiska Přípravka

Brankáři

Kristýna Richterová
Kristýna Richterová

Narozen: 14.09.2011

Adam Fuják
Adam Fuják

Narozen: 14.02.2012

Hráči

Matyáš Cichý
Matyáš Cichý

Narozen: 28.10.2012

Sebastian Kuča
Sebastian Kuča

Narozen: 31.10.2012

Filip Němec
Filip Němec

Narozen: 09.10.2011

Jonáš Polakovič
Jonáš Polakovič

Narozen: 23.08.2011

Eliška Tomanová
Eliška Tomanová

Narozen: 16.04.2012

Matěj Škůrek
Matěj Škůrek

Narozen: 15.09.2012

Václav Martinec
Václav Martinec

Narozen: 12.06.2011

David Čurda
David Čurda

Narozen: 06.02.2012

Dominik Hipský
Dominik Hipský

Narozen: 19.01.2011

Richard Pecha
Richard Pecha

Narozen: 03.02.2014

Antonín Polický
Antonín Polický

Narozen: 09.06.2011

Tobiáš Miluch
Tobiáš Miluch

Narozen: 19.09.2013

Richard Musiol
Richard Musiol

Narozen: 15.04.2011

Kristián Karel
Kristián Karel

Narozen: 23.07.2014

Valérie Orzadalová
Valérie Orzadalová

Narozen: 27.08.2010

Aneta Slowiková
Aneta Slowiková

Narozen: 07.09.2012

Vítek Kasl
Vítek Kasl

Narozen: 09.02.2011

Matyáš Kovalovský
Matyáš Kovalovský

Narozen: 27.06.2012

Martin Staněk
Martin Staněk

Narozen: 12.05.2011

Jaromír Bojko
Jaromír Bojko

Narozen: 21.06.2011

1. FBC Vikings Kopřivnice 0 0:0 0
2. 1. FBK Rožnov p/R 0 0:0 0
3. 1. SC BOHUMÍN 98 0 0:0 0
4. 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 0 0:0 0
5. 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 0 0:0 0
6. 1. SFK Havířov 0 0:0 0
7. FBC Letka 0 0:0 0
8. FBC ORCA KRNOV 0 0:0 0
9. FBC SMOLO Český Těšín 0 0:0 0
10. FBC TIGERS PORUBA 0 0:0 0
11. 1. FBC Karviná 0 0:0 0
12. FBC ČPP OSTRAVA 0 0:0 0
13. FbC Coyotes Jablunkov 0 0:0 0
14. FbK Horní Suchá 0 0:0 0
15. Florbal Torpedo Havířov 0 0:0 0
16. PASKOV SAURIANS 0 0:0 0
17. SK Domaslavice 0 0:0 0
18. TJ Slovan Havířov - Modří 0 0:0 0
19. TJ Slovan Havířov - Žlutí 0 0:0 0
20. Z.F.K. Petrovice 0 0:0 0
21. Kopřivnice 28 0:0 0
22. Rožnov 24 0:0 0
23. Bohumín 28 0:0 0
24. Vítkovice 27 0:0 0
25. Vítkovice 28 0:0 0
26. SFK 47 0:0 0
27. Letka 32 0:0 0
28. Krnov 32 0:0 0
29. Český Těšín 32 0:0 0
30. Poruba 32 0:0 0
31. Karviná 16 0:0 0
32. Ostrava 32 0:0 0
33. Jablunkov 35 0:0 0
34. Horní Suchá 31 0:0 0
35. Torpedo 24 0:0 0
36. Paskov 28 0:0 0
37. Opava 31 0:0 0
38. Slovan 32 0:0 0
39. Petrovice 32 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

07.08.2020David Lipowski (20)

07.08.2020Lukáš Uher (40)

08.08.2020Sára Křižáková (15)

09.08.2020Václav Baláž (16)

11.08.2020Kateřina Šromotová (21)

Generální partner
Exelsior Engineering a.s.
Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj MŠMT
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL Unihoc shoes McDavid Inc. Burik s.r.o.
Partneři mládeže
STK Team Maat
Partneři
Florbalshop.cz WeFood Nutrition s.r.o. Sanasport Pizzeria Max Farmářské brambůrky Cannmedi AirPort-Expres.cz Sdružení HEMAX Taeda services s.r.o
Mediální partneři
Havířovský deník
Partneři soutěže
TVCOM Rotor Ball

© 2020 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 400250
Posledních 30 dnů: 2031 | Posledních 7 dnů: 839 | Poslední den: 127

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne