Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

VÍCE NEŽ 25 LET NEJVĚTŠÍ HAVÍŘOVSKÝ KLUB

Poslední zápas 27.04.2024

MSH Havířov 

Torpedo Havířov

Torpedo

1:5
(0:0, 0:0, 0:0)

1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci

Vítkovice

Výsledky

Tabulka

2023/2024 - Přípravka

Tým Z V VP R P Skóre Body
1. 1. FBC Karviná 36 0 0 0 0 0:0 0
2. FBC Wafarex Český Těšín 31 0 0 0 0 0:0 0
3. FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 30 0 0 0 0 0:0 0
4. FbC KOVO KM Frýdek-Místek 23 0 0 0 0 0:0 0
5. FbK Horní Suchá 39 0 0 0 0 0:0 0
6. PASKOV SAURIANS 31 0 0 0 0 0:0 0
7. TJ Slovan Havířov Bílí 30 0 0 0 0 0:0 0
8. TJ Slovan Havířov Modří 31 0 0 0 0 0:0 0
9. TJ Slovan Havířov Žlutí 36 0 0 0 0 0:0 0
10. Toro Salibandy Ostrava 16 0 0 0 0 0:0 0
11. Torpedo Havířov 34 0 0 0 0 0:0 0
12. FBC Vikings Kopřivnice 35 0 0 0 0 0:0 0
13. FBC TIGERS PORUBA 28 0 0 0 0 0:0 0
14. 1. SC BOHUMÍN 98 29 0 0 0 0 0:0 0
15. 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 36 0 0 0 0 0:0 0
16. 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 35 0 0 0 0 0:0 0
17. 1. SFK Havířov 19 0 0 0 0 0:0 0
18. 1.FBK Sršni Rožnov p/R 27 0 0 0 0 0:0 0
19. 1.MVIL Ostrava 36 0 0 0 0 0:0 0
20. FBC Intevo Třinec 30 0 0 0 0 0:0 0
21. FBC Letka Toman Finance Bílí 31 0 0 0 0 0:0 0
22. FBC Letka Toman Finance Modří 31 0 0 0 0 0:0 0
23. FBC ORCA KRNOV 30 0 0 0 0 0:0 0
24. Z.F.K. Petrovice 32 0 0 0 0 0:0 0

Rozpis a výsledky

2023/2024 - Přípravka

Kolo Termín Domácí Hosté Online Video
Moravskoslezská liga přípravek 14.10.2023 | 08:30 Letka 2:9 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 14.10.2023 | 10:00 Torpedo 4:9 Karviná
Moravskoslezská liga přípravek 14.10.2023 | 11:30 Torpedo 6:6 Paskov
Moravskoslezská liga přípravek 14.10.2023 | 12:30 Kopřivnice 12:8 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 29.10.2023 | 10:30 Letka 0:7 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 29.10.2023 | 12:00 Frýdek-Místek 6:5 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 29.10.2023 | 08:30 Torpedo 2:4 Horní Suchá
Moravskoslezská liga přípravek 29.10.2023 | 09:30 Torpedo 6:5 Karviná
Moravskoslezská liga přípravek 03.12.2023 | 09:00 Poruba 8:2 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 03.12.2023 | 11:00 1. SFK 5:3 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 03.12.2023 | 08:30 Torpedo -:- Slovan
Moravskoslezská liga přípravek 03.12.2023 | 10:20 Torpedo 1:7 Slovan
Moravskoslezská liga přípravek 17.12.2023 | 12:00 Bohumín 3:2 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 17.12.2023 | 11:00 Horní Suchá 6:1 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 17.12.2023 | 13:00 Torpedo 9:7 Slovan
Moravskoslezská liga přípravek 17.12.2023 | 10:00 Torpedo 3:4 MVIL
Moravskoslezská liga přípravek 04.02.2024 | 10:40 FBC Ostrava 13:1 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 04.02.2024 | 09:00 Třinec 9:4 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 04.02.2024 | 11:20 Torpedo 4:8 Vítkovice
Moravskoslezská liga přípravek 04.02.2024 | 10:00 Torpedo -:- 1. SFK
Moravskoslezská liga přípravek 25.02.2024 | 00:00 Český Těšín -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 25.02.2024 | 00:00 Toro Salibandy -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 25.02.2024 | 00:00 Torpedo -:- Vítkovice
Moravskoslezská liga přípravek 25.02.2024 | 00:00 Torpedo -:- Letka
Moravskoslezská liga přípravek 17.03.2024 | 09:30 MVIL 1:6 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 17.03.2024 | 08:00 Paskov 5:9 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 17.03.2024 | 11:00 Torpedo 6:1 Rožnov
Moravskoslezská liga přípravek 17.03.2024 | 12:30 Torpedo 1:9 Frýdek-Místek
Moravskoslezská liga přípravek 13.04.2024 | 10:00 Rožnov 1:7 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 13.04.2024 | 12:30 Karviná 9:5 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 13.04.2024 | 09:00 Torpedo 12:2 Třinec
Moravskoslezská liga přípravek 13.04.2024 | 11:30 Torpedo 3:6 Bohumín
Moravskoslezská liga přípravek 27.04.2024 | 08:00 1. SFK 5:2 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 27.04.2024 | 09:30 Letka 2:12 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 27.04.2024 | 12:30 Torpedo 1:5 Vítkovice
Moravskoslezská liga přípravek 27.04.2024 | 11:00 Torpedo 3:8 Bohumín
Moravskoslezská liga přípravek 24.02.2024 | 09:30 Petrovice 1:4 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 24.02.2024 | 11:00 Torpedo 4:8 Třinec
Moravskoslezská liga přípravek 24.02.2024 | 12:30 Torpedo 17:0 Slovan
Moravskoslezská liga přípravek 24.02.2024 | 13:30 Horní Suchá 5:1 Torpedo
1. Karviná 36 0:0 0
2. Český Těšín 31 0:0 0
3. FBC Ostrava 30 0:0 0
4. Frýdek-Místek 23 0:0 0
5. Horní Suchá 39 0:0 0
6. Paskov 31 0:0 0
7. Slovan 30 0:0 0
8. Slovan 31 0:0 0
9. Slovan 36 0:0 0
10. Toro Salibandy 16 0:0 0
11. Torpedo 34 0:0 0
12. Kopřivnice 35 0:0 0
13. Poruba 28 0:0 0
14. Bohumín 29 0:0 0
15. Vítkovice 36 0:0 0
16. Vítkovice 35 0:0 0
17. 1. SFK 19 0:0 0
18. Rožnov 27 0:0 0
19. MVIL 36 0:0 0
20. Třinec 30 0:0 0
21. Letka 31 0:0 0
22. Letka 31 0:0 0
23. Krnov 30 0:0 0
24. Petrovice 32 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

21.06.2024Erik Šochman (28)

24.06.2024Kryštof Vašňovský (19)

26.06.2024Marek Firla (33)

29.06.2024Daniel Combrink (9)

05.07.2024Rostislav Kohút (35)

Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj NSA
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL McDavid Inc. KT Tape Burik Bodyking fitness
Partneři mládeže
Nadace OKD STK Team Maat HP LAK Spetech Technology Se&Pa Spedition Moje lékárna MaRel corp
Partneři utkání
Farmářské brambůrky
Partneři
Florbalshop.cz WeFood Nutrition AirPort-Expres Cleanliness & safety Palety Hemax Taeda services PKP CARGO International Mgr. Daniel Grimm FEA3
Partneři soutěže
Exe Sport

© 2024 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 275035
Posledních 30 dnů: 1350 | Posledních 7 dnů: 308 | Poslední den: 22

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne