1. | Z.F.K. Petrovice | 0 | 0:0 | 0 |
2. | FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ | 0 | 0:0 | 0 |
3. | FBC ORCA KRNOV | 0 | 0:0 | 0 |
4. | FBC Letka Toman Finance Group | 0 | 0:0 | 0 |
5. | FBC Intevo Třinec | 0 | 0:0 | 0 |
6. | FBC Hlučín | 0 | 0:0 | 0 |
7. | 1.MVIL Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
8. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 0 | 0:0 | 0 |
9. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci | 0 | 0:0 | 0 |
10. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor | 0 | 0:0 | 0 |
11. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop | 0 | 0:0 | 0 |
13. | FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ | 0 | 0:0 | 0 |
14. | FBC Vikings Kopřivnice | 0 | 0:0 | 0 |
15. | FBC ZABI Český Těšín | 0 | 0:0 | 0 |
16. | Warriors Nový Jičín | 0 | 0:0 | 0 |
17. | Torpedo Havířov | 0 | 0:0 | 0 |
18. | Toro Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
19. | TJ Slovan Havířov | 0 | 0:0 | 0 |
20. | Salibandy Club Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
21. | S.K. P.E.M.A. OPAVA | 0 | 0:0 | 0 |
22. | PASKOV SAURIANS | 0 | 0:0 | 0 |
23. | FbK Horní Suchá | 0 | 0:0 | 0 |
24. | FbC KOVO KM Frýdek-Místek | 0 | 0:0 | 0 |
25. | FbC Coyotes Jablunkov | 0 | 0:0 | 0 |
26. | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 0 | 0:0 | 0 |
27. | 1. FBC Karviná | 0 | 0:0 | 0 |
28. | Petrovice | 34 | 0:0 | 0 |
29. | Torpedo | 36 | 0:0 | 0 |
30. | Krnov | 33 | 0:0 | 0 |
31. | Letka | 35 | 0:0 | 0 |
32. | Třinec | 38 | 0:0 | 0 |
33. | Hlučín | 33 | 0:0 | 0 |
34. | MVIL | 33 | 0:0 | 0 |
35. | Ostrava Jih | 0 | 0:0 | 0 |
36. | Rožnov | 37 | 0:0 | 0 |
37. | 1. SFK | 0 | 0:0 | 0 |
38. | Vítkovice | 34 | 0:0 | 0 |
39. | Vítkovice | 39 | 0:0 | 0 |
40. | Bohumín | 37 | 0:0 | 0 |
41. | Bílovec | 38 | 0:0 | 0 |
42. | Studénka | 27 | 0:0 | 0 |
43. | Poruba | 39 | 0:0 | 0 |
44. | Toro Salibandy | 20 | 0:0 | 0 |
45. | Slovan | 32 | 0:0 | 0 |
46. | Slovan | 32 | 0:0 | 0 |
47. | Salibandy Ostrava | 34 | 0:0 | 0 |
48. | Paskov | 38 | 0:0 | 0 |
49. | Horní Suchá | 31 | 0:0 | 0 |
50. | Frýdek-Místek | 28 | 0:0 | 0 |
51. | FBC Ostrava | 34 | 0:0 | 0 |
52. | Český Těšín | 34 | 0:0 | 0 |
53. | Kopřivnice | 35 | 0:0 | 0 |
54. | Poruba | 42 | 0:0 | 0 |
55. | Orlová | 34 | 0:0 | 0 |
27.07.2024Jan Kocurek (16)
31.07.2024Barbora Kučerová (22)
03.08.2024Matyáš Zbránek (18)
04.08.2024Michal Michejda (10)
07.08.2024Lukáš Uher (44)
© 2024 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Počet návštěv: 276603
Posledních 30 dnů: 1356 | Posledních 7 dnů: 214 | Poslední den: 23