Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

VÍCE NEŽ 25 LET NEJVĚTŠÍ HAVÍŘOVSKÝ KLUB

Poslední zápas 07.04.2024

MSH Havířov 

Z.F.K. Petrovice

Petrovice

3:5
(1:1, 0:3, 2:1)

Torpedo Havířov

Torpedo

Veteráni reprezentovali Torpedo na mistrovství republiky

Česká Lípa hostila o uplynulém víkendu mistrovství České republiky veteránů, kde se setkalo celkem 12 nejlepších celků z různých koutů republiky. Náš klub zde reprezentoval tým složený především z bývalých aktivních hráčů, doplněný vždy o dva hráče z nedaleké Horní Suché a Petrovic.

 

 

 

 

Úvodní utkání náš tým, který na mistrovství dorazil z pozice vítěze své regionální základní části, odehrál již v pátek, proti známému soupeři FBC Ostrava. Výsledky ze základní části napovídaly vyrovnanému průběhu, což se nakonec potvrdilo. Vstup do utkání vyšel lépe ostravskému týmu, jenž se dostal do dvoubrankového vedení. V dalším průběhu utkání Torpedo zvládlo skóre otočit na svou stranu, avšak v poslední minutě přišlo vyrovnání. O vítězi tak musely rozhodnout samostatné nájezdy, ve kterých byl náš tým úspěšnější a připsal si první vítězství do tabulky v poměru 5:4.

Následující den čekal náš tým neznámý soupeř ze vzdálené Kadaně, která ve svém prvním utkání smetla ostravské FBC. Utkání s podobným průběhem, kdy soupeř dokázal na začátku zápasu opět odskočit o dvě branky, dokráčelo k samostatným nájezdům. Torpedo využilo svých zkušeností a po další výhře 5:4 ovládlo základní skupinu, což mu zajistilo přímý postup do nedělního čtvrtfinále a dostatek času na, ve veteránském věku, potřebnou regeneraci.

Čtvrtfinálová bitva proti rivalovi z Vítkovic znamenala reprízu posledního kola základní části. Vyrovnaná partie dlouho nepřinesla žádnou branku. S přibývajícím časem se však začaly objevovat chyby v rozehrávkách, které Vítkovice dokázaly trestat. Torpedo na konci utkání vyzkoušelo hru bez brankáře, ve které Vítkovice naposledy udeřily a po vítězství 4:1 ukončily Havířovu cestu mistrovstvím.

V sestavě Torpeda se po roční florbalové pauze objevil, opět s kapitánskou páskou, Pavel Bezděčík, který turnaj zhodnotil takto: „Po velmi povedené sezóně, kdy jsme svou divizi 7 vyhráli, odjížděli jsme na republikové finále s respektem, na druhou stranu s očekáváním možného dobrého výsledku. Čekal nás velmi kvalitně obsazený turnaj. I když po vítězství ve skupině nám los dále přál, nedokázali jsme překonat loňské umístění a vypadli ve čtvrtfinále. Nicméně na příští sezónu bychom měli být i nadále ve stejném složení a věříme, že příští sezónu se na republikové finále opětovně probojujeme a tentokrát pro Torpedo medaili přivezeme.“

Sestava Torpeda Havířov

Kotula – Bernacik, Bezděčík, Kajpuš, Kantor M., Kowal, Kožušník, Melník, Michalík, Mocek, Ochodek, Plášek, Schulhauser, Varta, Vyvial, Woźniak

Kantor J.

Diskuze k článku

1. Vítkovice B 18 146:59 49
2. Torpedo 18 128:68 43
3. Lipník 18 80:74 35
4. Letka 18 99:76 33
5. Třinec 18 74:86 26
6. Petrovice 18 106:102 25
7. FBC Ostrava 18 94:101 25
8. Vítkovice A 18 79:97 14
9. Torpedo 18 64:118 7
10. Štajgřy Ostrava 18 33:122 4

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

21.05.2024Jakub Vilím (28)

21.05.2024Štěpán Krmášek (14)

21.05.2024Ondřej Plch (39)

21.05.2024Michaela Štefíková (25)

23.05.2024Petr Bocek (17)

Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj NSA
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL McDavid Inc. KT Tape Burik Bodyking fitness
Partneři mládeže
Nadace OKD STK Team Maat HP LAK Spetech Technology Se&Pa Spedition Moje lékárna MaRel corp
Partneři utkání
Farmářské brambůrky
Partneři
Florbalshop.cz WeFood Nutrition AirPort-Expres Cleanliness & safety Palety Hemax Taeda services PKP CARGO International Mgr. Daniel Grimm FEA3
Partneři soutěže
Exe Sport

© 2024 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 274079
Posledních 30 dnů: 1431 | Posledních 7 dnů: 296 | Poslední den: 27

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne