Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 04.05.2019

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 

TJ Slovan Havířov

Slovan

0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

Torpedo Havířov

Torpedo

Přiští zápas 28.09.2019

SH Horní Suchá 

FbK Horní Suchá

Horní Suchá

:
od 00:00

Torpedo Havířov

Torpedo

Výsledky

Tabulka

2018/2019 - mladší žáci

Tým Z V VP R P Skóre Body
1. FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 0 0 0 0 0 0:0 0
2. 1. FBC Karviná 0 0 0 0 0 0:0 0
3. 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 0 0 0 0 0 0:0 0
4. 1. FBK Rožnov p/R 0 0 0 0 0 0:0 0
5. 1. SC Bohumín´ 98 0 0 0 0 0 0:0 0
6. 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 0 0 0 0 0 0:0 0
7. 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 0 0 0 0 0 0:0 0
8. 1. SFK Havířov 0 0 0 0 0 0:0 0
9. 1.FK Ostrava JIH 0 0 0 0 0 0:0 0
10. 1.MVIL Ostrava 0 0 0 0 0 0:0 0
11. FBC BARTOSINI Český Těšín 0 0 0 0 0 0:0 0
12. FBC Letka 0 0 0 0 0 0:0 0
13. FBC ORCA KRNOV 0 0 0 0 0 0:0 0
14. FBC Ossiko Třinec 0 0 0 0 0 0:0 0
15. FBC Spartak Bílovec 0 0 0 0 0 0:0 0
16. Z.F.K. AQM Petrovice 36 0 0 0 0 0:0 0
17. FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ 0 0 0 0 0 0:0 0
18. FBC Vikings Kopřivnice 0 0 0 0 0 0:0 0
19. FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 0 0 0 0 0 0:0 0
20. FBK Škorpioni Ostrava 0 0 0 0 0 0:0 0
21. FbC Coyotes Jablunkov 0 0 0 0 0 0:0 0
22. FbC KOVO KM Frýdek-Místek 0 0 0 0 0 0:0 0
23. FbK Horní Suchá 0 0 0 0 0 0:0 0
24. Florbal Exelsior Havířov 0 0 0 0 0 0:0 0
25. PASKOV SAURIANS 0 0 0 0 0 0:0 0
26. S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ 0 0 0 0 0 0:0 0
27. S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ 0 0 0 0 0 0:0 0
28. TJ Slovan Havířov 0 0 0 0 0 0:0 0
29. Toro Salibandy Ostrava 0 0 0 0 0 0:0 0
30. Z.F.K. AQM Petrovice 0 0 0 0 0 0:0 0
31. FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 40 0 0 0 0 0:0 0
32. 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 39 0 0 0 0 0:0 0
33. 1. FBK Rožnov p/R 44 0 0 0 0 0:0 0
34. 1. MVIL Ostrava 40 0 0 0 0 0:0 0
35. 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 40 0 0 0 0 0:0 0
36. 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 40 0 0 0 0 0:0 0
37. 1. SFK Havířov bílí 36 0 0 0 0 0:0 0
38. 1. SFK Havířov modří 40 0 0 0 0 0:0 0
39. FBC "BARBARIENS" H. Životice 40 0 0 0 0 0:0 0
40. FBC Letka 40 0 0 0 0 0:0 0
41. FBC ORCA KRNOV 40 0 0 0 0 0:0 0
42. FBC Ossiko Třinec 40 0 0 0 0 0:0 0
43. FBC SVČ Odry 40 0 0 0 0 0:0 0
44. FBC Spartak Bílovec 40 0 0 0 0 0:0 0
45. FBC Srdcovka Český Těšín 39 0 0 0 0 0:0 0
46. 1. FBC Karviná 44 0 0 0 0 0:0 0
47. FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ 39 0 0 0 0 0:0 0
48. FBC Vikings Kopřivnice 39 0 0 0 0 0:0 0
49. FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 40 0 0 0 0 0:0 0
50. FBK Škorpioni Ostrava 40 0 0 0 0 0:0 0
51. FbC Coyotes Jablunkov 40 0 0 0 0 0:0 0
52. FbC KOVO KM Frýdek-Místek 40 0 0 0 0 0:0 0
53. FbK Horní Suchá 39 0 0 0 0 0:0 0
54. Torpedo Havířov 43 0 0 0 0 0:0 0
55. PASKOV SAURIANS 39 0 0 0 0 0:0 0
56. S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ 40 0 0 0 0 0:0 0
57. S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ 40 0 0 0 0 0:0 0
58. S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ 40 0 0 0 0 0:0 0
59. SK Domaslavice 30 0 0 0 0 0:0 0
60. TJ Slovan Havířov 40 0 0 0 0 0:0 0

Rozpis a výsledky

2018/2019 - mladší žáci

Kolo Termín Domácí Hosté Online Video
Moravskoslezská liga mladších žáků 28.09.2019 | 00:00 Horní Suchá -:- Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 28.09.2019 | 00:00 Torpedo -:- Domaslavice
Moravskoslezská liga mladších žáků 28.09.2019 | 00:00 Třinec -:- Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 28.09.2019 | 00:00 Torpedo -:- Opava
Moravskoslezská liga mladších žáků 13.10.2018 | 08:35 Torpedo 0:0 Orlová
Moravskoslezská liga mladších žáků 13.10.2018 | 09:45 Kopřivnice 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 12.10.2019 | 00:00 SFK -:- Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 12.10.2019 | 00:00 Torpedo -:- Karviná
Moravskoslezská liga mladších žáků 27.10.2018 | 09:00 Petrovice 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 27.10.2018 | 10:45 Torpedo 0:0 Orlová
Moravskoslezská liga mladších žáků 27.10.2018 | 12:30 SFK 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 27.10.2018 | 14:15 Torpedo 0:0 Český Těšín
Moravskoslezská liga mladších žáků 18.11.2018 | 09:00 Torpedo 0:0 Kopřivnice
Moravskoslezská liga mladších žáků 18.11.2018 | 10:10 Rožnov p/R 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 18.11.2018 | 11:55 Torpedo 0:0 Jablunkov
Moravskoslezská liga mladších žáků 18.11.2018 | 13:05 SFK 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 15.12.2018 | 09:35 Torpedo 0:0 Petrovice
Moravskoslezská liga mladších žáků 15.12.2018 | 10:45 Slovan 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 15.12.2018 | 11:55 Frýdek-Místek 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 15.12.2018 | 13:40 Torpedo 0:0 Rožnov p/R
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.02.2019 | 09:00 Torpedo 0:0 Jablunkov
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.02.2019 | 10:10 Třinec 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.02.2019 | 11:55 Torpedo 0:0 Kopřivnice
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.02.2019 | 13:05 Orlová 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.03.2019 | 08:35 SFK 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.03.2019 | 10:20 Torpedo 0:0 Třinec
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.03.2019 | 12:05 Torpedo 0:0 Slovan
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.03.2019 | 13:15 Paskov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 17.03.2019 | 08:00 SFK 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 17.03.2019 | 09:45 Torpedo 0:0 Jablunkov
Moravskoslezská liga mladších žáků 17.03.2019 | 11:30 Rožnov p/R 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 17.03.2019 | 13:15 Torpedo 0:0 Český Těšín
Moravskoslezská liga mladších žáků 31.03.2019 | 09:35 Torpedo 0:0 Český Těšín
Moravskoslezská liga mladších žáků 31.03.2019 | 10:45 Paskov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 31.03.2019 | 11:55 Karviná 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 31.03.2019 | 13:40 Torpedo 0:0 Jablunkov
Moravskoslezská liga mladších žáků 04.05.2019 | 09:35 Torpedo 0:0 Domaslavice
Moravskoslezská liga mladších žáků 04.05.2019 | 10:45 Slovan 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 04.05.2019 | 11:55 Petrovice 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 04.05.2019 | 13:40 Torpedo 0:0 Paskov
Moravskoslezská liga mladších žáků 04.05.2019 | 11:20 Torpedo 0:0 Paskov
Moravskoslezská liga mladších žáků 04.05.2019 | 13:05 Torpedo 0:0 Petrovice
Moravskoslezská liga mladších žáků 04.05.2019 | 14:15 Slovan 0:0 Torpedo

Tréninky mladších žáků a elévů jsou v tomto týdnu zrušeny. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný vstup do roku 2019!

02.01.2019

1. FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 0 0:0 0
2. 1. FBC Karviná 0 0:0 0
3. 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 0 0:0 0
4. 1. FBK Rožnov p/R 0 0:0 0
5. 1. SC Bohumín´ 98 0 0:0 0
6. 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 0 0:0 0
7. 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 0 0:0 0
8. 1. SFK Havířov 0 0:0 0
9. 1.FK Ostrava JIH 0 0:0 0
10. 1.MVIL Ostrava 0 0:0 0
11. FBC BARTOSINI Český Těšín 0 0:0 0
12. FBC Letka 0 0:0 0
13. FBC ORCA KRNOV 0 0:0 0
14. FBC Ossiko Třinec 0 0:0 0
15. FBC Spartak Bílovec 0 0:0 0
16. Petrovice 36 0:0 0
17. FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ 0 0:0 0
18. FBC Vikings Kopřivnice 0 0:0 0
19. FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 0 0:0 0
20. FBK Škorpioni Ostrava 0 0:0 0
21. FbC Coyotes Jablunkov 0 0:0 0
22. FbC KOVO KM Frýdek-Místek 0 0:0 0
23. FbK Horní Suchá 0 0:0 0
24. Florbal Exelsior Havířov 0 0:0 0
25. PASKOV SAURIANS 0 0:0 0
26. S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ 0 0:0 0
27. S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ 0 0:0 0
28. TJ Slovan Havířov 0 0:0 0
29. Toro Salibandy Ostrava 0 0:0 0
30. Z.F.K. AQM Petrovice 0 0:0 0
31. Poruba 40 0:0 0
32. Orlová 39 0:0 0
33. Rožnov p/R 44 0:0 0
34. MVIL Ostrava 40 0:0 0
35. Vítkovice 40 0:0 0
36. Vítkovice 40 0:0 0
37. SFK 36 0:0 0
38. SFK 40 0:0 0
39. Hladké Životice 40 0:0 0
40. Letka 40 0:0 0
41. Krnov 40 0:0 0
42. Třinec 40 0:0 0
43. Odry 40 0:0 0
44. Bílovec 40 0:0 0
45. Český Těšín 39 0:0 0
46. Karviná 44 0:0 0
47. Poruba 39 0:0 0
48. Kopřivnice 39 0:0 0
49. FBC Ostrava 40 0:0 0
50. Škorpioni Ostrava 40 0:0 0
51. Jablunkov 40 0:0 0
52. Frýdek-Místek 40 0:0 0
53. Horní Suchá 39 0:0 0
54. Torpedo 43 0:0 0
55. Paskov 39 0:0 0
56. Opava 40 0:0 0
57. Opava 40 0:0 0
58. Opava 40 0:0 0
59. Domaslavice 30 0:0 0
60. Slovan 40 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

19.08.2019Antonín Martinec (10)

19.08.2019Hubert Filip (44)

19.08.2019Agáta Červinková (14)

20.08.2019Terezie Borská (18)

22.08.2019Dominik Křístek (19)

Generální partner
Exelsior Engineering a.s.
Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj MŠMT
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL Unihoc shoes McDavid Inc. Burik s.r.o. Maxi-Tip a.s.
Partneři mládeže
Pegres obuv STK Team Maat
Partneři
Florbalshop.cz Sanasport WeFood Nutrition s.r.o. Tran-sport p.f. WHITOOM Corp. s.r.o. Hotel & restaurace Rudolf NaturProdukt Taeda services s.r.o Hervis Sports
Mediální partneři
Havířovský deník
Partneři soutěže
TVCOM Rotor Ball

© 2019 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 355267
Posledních 30 dnů: 2759 | Posledních 7 dnů: 863 | Poslední den: 78

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne