Tým | Z | V | VP | R | P | Skóre | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1. FBC Karviná | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
2. | FBC TJ Sokol Frenštát p.R. | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
3. | FBK Škorpioni Ostrava | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
4. | FbC KOVO KM Frýdek-Místek Rysové | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
5. | FbC KOVO KM Frýdek-Místek Vlci | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
6. | FbK Horní Suchá zelení | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
7. | PASKOV SAURIANS | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
8. | S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
9. | S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
10. | SVČ Odry | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
11. | Salibandy Club Ostrava | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
12. | TJ Slovan Havířov Bílí | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
13. | TJ Slovan Havířov Modří | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
14. | Torpedo Havířov | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
15. | FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
16. | FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
17. | FBC Spartak Bílovec | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
18. | 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
19. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
20. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
21. | 1. SFK Havířov bílí | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
22. | 1. SFK Havířov modří | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
23. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
24. | 1.FK Ostrava JIH | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
25. | 1.MVIL Ostrava | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
26. | FBC Bartosini Český Těšín | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
27. | FBC Hlučín | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
28. | FBC Letka Toman Finance Chábři | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
29. | FBC Letka Toman Finance Group | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
30. | FBC ORCA KRNOV - BRUNTÁL | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
31. | Z.F.K. Petrovice | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Kolo | Termín | Domácí | Hosté | Online | Video |
---|
1. | Vítkovice B | 16 | 126:48 | 43 |
2. | Torpedo | 16 | 118:63 | 37 |
3. | Lipník | 16 | 72:66 | 32 |
4. | Letka | 16 | 89:69 | 29 |
5. | Petrovice | 16 | 102:92 | 25 |
6. | FBC Ostrava | 16 | 83:82 | 24 |
7. | Třinec | 16 | 64:79 | 23 |
8. | Vítkovice A | 16 | 68:90 | 10 |
9. | Torpedo | 16 | 56:107 | 6 |
10. | Štajgřy Ostrava | 16 | 29:111 | 4 |
21.03.2024Václav Jurdzin (26)
22.03.2024Daniel Herman (44)
22.03.2024Jan Markech (7)
25.03.2024Radim Urbančík (48)
28.03.2024Adam Ondra (10)
© 2024 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Počet návštěv: 271880
Posledních 30 dnů: 1782 | Posledních 7 dnů: 509 | Poslední den: 70