Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 19.01.2020

MSH Havířov 

Torpedo Havířov

Torpedo

2:0
(1:0, 1:0, 0:0)

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators

Šitbořice

Přiští zápas 01.02.2020

SH ZŠ Rokytnice v O. h. 

FBC Dobruška

Dobruška

:
od 17:30

Torpedo Havířov

Torpedo

Ženy se představily poprvé v 1. lize doma

Od letošní sezóny má Torpedo také zástupce v ženské celostátní soutěži, konkrétně 1. lize žen. Naše hráčky se poprvé představily v nových dresech také domácím fanouškům a jako nováček soutěže si zatím nevedou vůbec špatně.

 

 

 

Nejdříve v sobotu, před mužským zápasem, ženy přivítaly jednoho z favoritů celé soutěže, která je rozdělena do dvou skupin, IBK Hradec Králové. Vstup do utkání vyšel našim hráčkám na výbornou, kdy hned v druhé minutě poslala Torpedo do vedení Vendula Šimonová. Soupeř však ještě v průběhu první třetiny ukázal svou zkušenost a rozhodl o dalším vývoji utkání čtyři brankami. V druhé třetině naše hráčky snížily na rozdíl jedné branky, ale zvrátit stav utkání se jim bohužel již nepodařilo. Na konci utkání tak po dalších třech brankách hostujících hráček svítilo konečné skóre 3:7.

Komentář trenéra Torpeda Havířov Tomáše Kozlíka: „Skvělý vstup do utkání, když mě naše až holky překvapily, jak kvalitně dokážeme hrát. Poté jsme ovšem výrazně polevili a zbytek první třetiny byl z naší strany špatný. Druhá třetina nás vrátila zpátky do hry, nicméně se během zápasu projevila soupeřova větší kvalita a zkušenost. I přes nepříznivý výsledek si myslím, že jsme předvedli kvalitní a sympatický výkon. V lize jsme se s takto kvalitním týmem setkali poprvé a jsem rád, že jsme se mu alespoň v určitých částech zápasu dokázali vyrovnat. Děkuji skvělým fanouškům za podporu během celého zápasu. “

Komentář trenéra IBK Hradec Králové Josefa Janečka: „Díky polevení v druhé třetině jsme ze zápasu udělali zbytečné drama. Potřebujeme hrát šedesát minut vyrovnaně, a ne jako na horské dráze. Díky soupeři za kvalitní zápas, na nováčka velmi dobrý výkon.“

V neděli proti celku SK Jihlava byly naše hráčky v opačné roli, kdy se od nich očekávalo vítězství. To se ukázalo ihned v první třetině, kterou Torpedo vyhrálo jednoznačně 5:1. Zbývající dvě třetiny však již nebyly z domácí strany natolik povedené, a tak po gólově chudších dvacetiminutovkách, mohly naše hráčky oslavit své první domácí vítězství v poměru 6:3.

Komentář trenéra Torpeda Havířov Tomáše Kozlíka: „Na dnešním zápase bylo pozitivní to, že jsme získali 3 body, zahrály si všechny hračky a prostřední část první třetiny. Jinak to byl náš nejhorší výkon v této sezóně. Děkujeme soupeři za utkání a přeji bezproblémovou cestu domu.“

Komentář trenéra SK Jihlava Romana Komendy: „Škoda obdržených branek v první třetině. Od druhé třetiny zlepšili hru, ale musíme se ještě více zaměřit na útočnou část. Děkujeme soupeři.“

Hned následující víkend, v sobotu 12.10.2019 od 15:00, se naše hráčky opět představí na domácí palubovce. Tentokrát v regionálním derby proti FBC Ossiko Třinec. Po nich si půjdou vstříc pro další body také muži, tentokrát jako hosté, v havířovském derby. Přijďte obě naše elitní kategorie podpořit a užijte si žlutočerné odpoledne.

Diskuze k článku

1. Hradec Králové 17 131:65 44
2. Třinec 17 124:55 43
3. Dobruška 17 72:73 28
4. Torpedo 17 73:72 27
5. Vsetín 16 65:73 21
6. Šitbořice 17 56:65 17
7. Jihlava 16 51:101 12
8. Rtyně v Podkrkonoší 15 38:106 6

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

27.01.2020Daniel Sebera (35)

29.01.2020Nikolas Urbančík (18)

01.02.2020Václav Mervart (15)

01.02.2020Michal Hlinka (12)

02.02.2020Vojtěch Kolkop (13)

Generální partner
Exelsior Engineering a.s.
Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj MŠMT
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL Unihoc shoes McDavid Inc. Burik s.r.o.
Partneři mládeže
STK Team Maat
Partneři
Florbalshop.cz WeFood Nutrition s.r.o. Sanasport Pizzeria Max Farmářské brambůrky AirPort-Expres.cz Tran-sport p.f. Taeda services s.r.o
Mediální partneři
Havířovský deník
Partneři soutěže
TVCOM Rotor Ball

© 2020 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 382208
Posledních 30 dnů: 3935 | Posledních 7 dnů: 1658 | Poslední den: 217

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne