Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 08.12.2019

MSH Havířov 

Torpedo Havířov

Torpedo

6:2
(3:1, 1:0, 2:1)

Orel Rtyně v Podkrkonoší

Rtyně v Podkrkonoší

Přiští zápas 21.12.2019

SH Stars Třinec 

FBC Ossiko Třinec

Třinec

:
od 14:30

Torpedo Havířov

Torpedo

Ženy se představily poprvé v 1. lize doma

Od letošní sezóny má Torpedo také zástupce v ženské celostátní soutěži, konkrétně 1. lize žen. Naše hráčky se poprvé představily v nových dresech také domácím fanouškům a jako nováček soutěže si zatím nevedou vůbec špatně.

 

 

 

Nejdříve v sobotu, před mužským zápasem, ženy přivítaly jednoho z favoritů celé soutěže, která je rozdělena do dvou skupin, IBK Hradec Králové. Vstup do utkání vyšel našim hráčkám na výbornou, kdy hned v druhé minutě poslala Torpedo do vedení Vendula Šimonová. Soupeř však ještě v průběhu první třetiny ukázal svou zkušenost a rozhodl o dalším vývoji utkání čtyři brankami. V druhé třetině naše hráčky snížily na rozdíl jedné branky, ale zvrátit stav utkání se jim bohužel již nepodařilo. Na konci utkání tak po dalších třech brankách hostujících hráček svítilo konečné skóre 3:7.

Komentář trenéra Torpeda Havířov Tomáše Kozlíka: „Skvělý vstup do utkání, když mě naše až holky překvapily, jak kvalitně dokážeme hrát. Poté jsme ovšem výrazně polevili a zbytek první třetiny byl z naší strany špatný. Druhá třetina nás vrátila zpátky do hry, nicméně se během zápasu projevila soupeřova větší kvalita a zkušenost. I přes nepříznivý výsledek si myslím, že jsme předvedli kvalitní a sympatický výkon. V lize jsme se s takto kvalitním týmem setkali poprvé a jsem rád, že jsme se mu alespoň v určitých částech zápasu dokázali vyrovnat. Děkuji skvělým fanouškům za podporu během celého zápasu. “

Komentář trenéra IBK Hradec Králové Josefa Janečka: „Díky polevení v druhé třetině jsme ze zápasu udělali zbytečné drama. Potřebujeme hrát šedesát minut vyrovnaně, a ne jako na horské dráze. Díky soupeři za kvalitní zápas, na nováčka velmi dobrý výkon.“

V neděli proti celku SK Jihlava byly naše hráčky v opačné roli, kdy se od nich očekávalo vítězství. To se ukázalo ihned v první třetině, kterou Torpedo vyhrálo jednoznačně 5:1. Zbývající dvě třetiny však již nebyly z domácí strany natolik povedené, a tak po gólově chudších dvacetiminutovkách, mohly naše hráčky oslavit své první domácí vítězství v poměru 6:3.

Komentář trenéra Torpeda Havířov Tomáše Kozlíka: „Na dnešním zápase bylo pozitivní to, že jsme získali 3 body, zahrály si všechny hračky a prostřední část první třetiny. Jinak to byl náš nejhorší výkon v této sezóně. Děkujeme soupeři za utkání a přeji bezproblémovou cestu domu.“

Komentář trenéra SK Jihlava Romana Komendy: „Škoda obdržených branek v první třetině. Od druhé třetiny zlepšili hru, ale musíme se ještě více zaměřit na útočnou část. Děkujeme soupeři.“

Hned následující víkend, v sobotu 12.10.2019 od 15:00, se naše hráčky opět představí na domácí palubovce. Tentokrát v regionálním derby proti FBC Ossiko Třinec. Po nich si půjdou vstříc pro další body také muži, tentokrát jako hosté, v havířovském derby. Přijďte obě naše elitní kategorie podpořit a užijte si žlutočerné odpoledne.

Diskuze k článku

1. Třinec 13 101:39 35
2. Hradec Králové 14 102:49 35
3. Dobruška 14 54:55 24
4. Vsetín 11 46:44 18
5. Torpedo 14 61:67 18
6. Šitbořice 14 46:54 13
7. Jihlava 13 33:84 7
8. Rtyně v Podkrkonoší 11 22:73 6

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

10.12.2019Vojtěch Stefan (25)

14.12.2019Nela Kopáčková (15)

17.12.2019Eva Sobotová (33)

19.12.2019Pavel Kotula (31)

19.12.2019Jan Wasil (10)

Generální partner
Exelsior Engineering a.s.
Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj MŠMT
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL Unihoc shoes McDavid Inc. Burik s.r.o.
Partneři mládeže
STK Team Maat
Partneři
Florbalshop.cz WeFood Nutrition s.r.o. Sanasport Pizzeria Max Farmářské brambůrky AirPort-Expres.cz Tran-sport p.f. Taeda services s.r.o
Mediální partneři
Havířovský deník
Partneři soutěže
TVCOM Rotor Ball

© 2019 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 376254
Posledních 30 dnů: 5376 | Posledních 7 dnů: 1073 | Poslední den: 174

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne