OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU
VÍCE NEŽ 25 LET NEJVĚTŠÍ HAVÍŘOVSKÝ KLUB
MSH Havířov
Torpedo
3:4
(1:1, 1:2, 1:1)
Kopřivnice
SH Paskov
Orlová
7:3
(4:1, 1:2, 2:0)
Torpedo
MSH Havířov
1. SFK
6:7
Po prodl.
(2:2, 3:2, 1:2)
Torpedo
VUT CESA Brno 1
Gullivers
6:4
Po prodl.
(2:2, 2:0, 1:2)
Torpedo
MSH Havířov
Torpedo
5:6
(0:2, 3:1, 2:3)
1. SFK
SH Stonava
Torpedo
11:3
(0:0, 0:0, 0:0)
Škorpioni Ostrava
MSH Havířov
Torpedo
29:7
(0:0, 0:0, 0:0)
Frýdek-Místek
MSH Havířov
Torpedo
1:5
(0:0, 0:0, 0:0)
Vítkovice
MSH Havířov
Torpedo
2:5
(0:1, 1:1, 1:3)
Torpedo
MSH Havířov
Petrovice
3:5
(1:1, 0:3, 2:1)
Torpedo
SH ZŠ Mařádkova Opava
Olomouc B
3:1
(2:1, 1:0, 0:0)
Torpedo
SH Horní Suchá
Pirates Ostrava
:
od 00:00
Torpedo
Sportovní hala Dětmarovice
Ostrava Jih
:
od 00:00
Torpedo
MSH Havířov
Slovan
:
od 00:00
Torpedo
SH Paskov
Lipník
:
od 00:00
Torpedo
MSH Havířov
Vítkovice A
:
od 00:00
Torpedo
SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomouc B
:
od 00:00
Torpedo
Úřední hodiny klubu jsou přes letní období zrušeny. O znovuzavedení budeme informovat na našem webu. Děkujeme za pochopení.
12.07.2022
Z důvodu služební cesty jsou dnes 2.11.2021 zrušeny úřední hodiny klubu. Děkujeme za pochopení
02.11.2021
Úřední hodiny klubu v úterý 27.7.2021 a v úterý 3.8.2021 jsou z důvodu dovolené zrušeny. Děkujeme za pochopení.
27.07.2021
Úřední hodiny klubu v úterý 6.7.2021 jsou zrušeny z důvodu státního svátku. Nahrazeny budou ve čtvrtek 8.7.2021 od 15 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.
29.06.2021
Od úterý 30.3.2021 obnovujeme úřední hodiny klubu. A to každé úterý od 15 do 18 hodin. Těšíme se na vás.
30.03.2021
V úterý 11.2. v 18:15 proběhne v zasedací místnosti klubu seminář pro rodiče na téma Individuální rozvoj hráče, který povede trenér zlaté juniorské reprezentace Jiří Jakoubek. Více informací v členské sekci.
07.02.2020
Připomínáme, že se blíží termín splatnosti druhé části členských příspěvků, která musí být zaplacena na účet klubu do 31.1.2020. Více informací na stránkách klubu v sekci "Příspěvky 2019/20"
22.01.2020
Dnešní brankářský trénink musíme bohužel z organizačních důvodů zrušit. Další proběhne dle plánu v pondělí 3.2. Děkujeme za pochopení.
20.01.2020
V pondělí 23.12.2019 v čase 19 - 21h si prohodíme role. Proběhne vánoční florbal mezi rodiči, trenérý a vedením klubu. Přijďte nás podpořit a společně s námi se v předvánočním čase pobavit.
07.12.2019
Individuální focení členů klubu včech kategorií, kteří se nezúčastnili původního termínu, bude probíhat o první přestávce nedělního utkání mužů na tribuně SH Slávie.
05.12.2019
Od 1.1.2019 dochází ke změně rozpisu tréninků kategorie Dorostenci. Nový rozpis naleznete v sekci "Tréninky 2018/19"
29.12.2018
Tréninky mladších žáků a elévů jsou v tomto týdnu zrušeny. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný vstup do roku 2019!
02.01.2019
1. | Kopřivnice | 22 | 135:81 | 54 |
2. | FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň | 21 | 159:109 | 54 |
3. | Panthers Praha | 21 | 145:102 | 53 |
4. | Torpedo | 22 | 143:106 | 45 |
5. | Florbal Primátor Náchod | 21 | 144:101 | 39 |
6. | Zlín | 22 | 143:114 | 39 |
7. | Přerov | 22 | 133:132 | 38 |
8. | TJ Sokol Jaroměř | 21 | 120:112 | 35 |
9. | TROOPERS | 21 | 144:143 | 35 |
10. | Třinec | 22 | 135:140 | 35 |
11. | FBK Atlas Blansko | 21 | 135:122 | 31 |
12. | Šumperk | 22 | 115:124 | 31 |
13. | Petrovice | 22 | 133:147 | 31 |
14. | Hranice | 22 | 108:140 | 30 |
15. | Opava | 22 | 127:121 | 29 |
16. | Florbal TJ Kobylisy | 21 | 125:142 | 29 |
17. | FBC DOŠWICH MILEVSKO | 21 | 131:138 | 28 |
18. | Slovan | 22 | 112:115 | 27 |
19. | FbC Písek | 21 | 92:101 | 26 |
20. | Klobouky | 22 | 108:135 | 23 |
21. | Spartak Pelhřimov | 21 | 80:112 | 21 |
22. | T.B.C. Králův Dvůr | 21 | 128:174 | 16 |
23. | Rožnov | 22 | 103:140 | 14 |
24. | SK Florbal Benešov | 21 | 99:146 | 11 |
25. | TJ Znojmo LAUFEN CZ | 0 | 0:0 | 0 |
26. | Sokol Brno I EMKOCase Gullivers | 0 | 0:0 | 0 |
27. | Goldea PANTHERS OTROKOVICE | 0 | 0:0 | 0 |
28. | Florbal Ústí | 0 | 0:0 | 0 |
29. | Florbal Primátor Náchod | 0 | 0:0 | 0 |
30. | FbC Respect Hradec Králové | 0 | 0:0 | 0 |
31. | FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň | 0 | 0:0 | 0 |
32. | FBŠ Hummel Hattrick Brno | 0 | 0:0 | 0 |
33. | FBC Štíři Č. Budějovice | 0 | 0:0 | 0 |
34. | FBC Vikings Kopřivnice | 0 | 0:0 | 0 |
35. | DDQ Florbal Chomutov | 0 | 0:0 | 0 |
36. | BUTCHIS | 0 | 0:0 | 0 |
37. | ASK Orka Stará Boleslav | 0 | 0:0 | 0 |
38. | Torpedo Havířov | 0 | 0:0 | 0 |
1. | Piving Ostrava | 20 | 146:53 | 45 |
2. | Paskov | 20 | 135:74 | 45 |
3. | Rafani Ostrava | 20 | 116:85 | 33 |
4. | Nový Jičín | 20 | 111:86 | 32 |
5. | Orlová | 20 | 104:121 | 30 |
6. | Pirates Ostrava | 20 | 86:71 | 29 |
7. | Horní Suchá | 20 | 86:101 | 25 |
8. | Torpedo | 20 | 101:132 | 23 |
9. | Domaslavice | 20 | 99:117 | 22 |
10. | Dolní Životice | 20 | 111:140 | 22 |
11. | KTG Opava | 20 | 59:174 | 8 |
12. | TJ Sokol Dolní Životice | 0 | 0:0 | 0 |
13. | TJ Slovan Havířov C | 0 | 0:0 | 0 |
14. | SK Domaslavice B | 0 | 0:0 | 0 |
15. | SK ANAKONDA | 0 | 0:0 | 0 |
16. | PASKOV SAURIANS C | 0 | 0:0 | 0 |
17. | FbK Horní Suchá B | 0 | 0:0 | 0 |
18. | FbC Frýdek-Místek B - Palkovice | 0 | 0:0 | 0 |
19. | FBK RAFANI OSTRAVA | 0 | 0:0 | 0 |
20. | FBC PIRATES OSTRAVA B | 0 | 0:0 | 0 |
21. | 1. FBK Eagles Orlová D | 0 | 0:0 | 0 |
22. | Torpedo Havířov C - Šumbark | 0 | 0:0 | 0 |
1. | Sparta | 6 | 70:13 | 18 |
2. | Vítkovice | 6 | 72:16 | 18 |
3. | Liberec | 6 | 57:24 | 18 |
4. | Ústí | 8 | 57:41 | 18 |
5. | FBC Ostrava | 8 | 42:46 | 17 |
6. | Bulldogs | 8 | 43:36 | 16 |
7. | Střešovice | 6 | 69:19 | 15 |
8. | Mladá Boleslav | 6 | 54:20 | 15 |
9. | Hattrick | 6 | 37:14 | 15 |
10. | Milevsko | 8 | 42:54 | 15 |
11. | FBC Plzeň | 8 | 44:45 | 13 |
12. | Chodov | 4 | 52:13 | 12 |
13. | Česká Lípa | 8 | 56:58 | 11 |
14. | Bohemians | 4 | 41:17 | 9 |
15. | Chomutov | 6 | 39:31 | 9 |
16. | Wizards | 6 | 34:30 | 8 |
17. | Pardubice | 6 | 27:29 | 8 |
18. | Panthers | 6 | 34:37 | 7 |
19. | Gullivers | 6 | 31:36 | 7 |
20. | Black Angels | 6 | 27:32 | 5 |
21. | Náchod | 6 | 27:41 | 5 |
22. | Kladno | 6 | 21:48 | 4 |
23. | 1. SFK | 6 | 23:51 | 4 |
24. | Torpedo | 6 | 21:42 | 3 |
25. | Hradec Králové | 4 | 17:39 | 2 |
26. | Karlovy Vary | 6 | 21:57 | 2 |
27. | České Budějovice | 4 | 15:52 | 2 |
28. | Šumperk | 6 | 16:43 | 0 |
29. | Gorily Plzeň | 6 | 12:59 | 0 |
30. | Horní Počernice | 6 | 14:72 | 0 |
1. | Gullivers | 24 | 109:100 | 12 |
2. | Vítkovice | 24 | 203:69 | 11 |
3. | FBC Ostrava | 24 | 161:131 | 9 |
4. | Torpedo | 24 | 122:135 | 9 |
5. | Bulldogs | 24 | 166:85 | 7 |
6. | Třinec | 24 | 123:161 | 7 |
7. | Olomouc | 24 | 135:129 | 6 |
8. | Slovan | 24 | 99:158 | 6 |
9. | Troopers | 24 | 125:112 | 5 |
10. | Přerov | 24 | 96:86 | 4 |
11. | Otrokovice | 24 | 122:148 | 4 |
12. | Šternberk | 24 | 118:155 | 4 |
13. | Zlín | 24 | 115:127 | 3 |
14. | Hattrick | 24 | 117:184 | 3 |
15. | SK K2 Prostějov | 0 | 0:0 | 0 |
16. | FBS Olomouc B | 0 | 0:0 | 0 |
17. | FBC ZŠ Uničov | 0 | 0:0 | 0 |
18. | FBC Vikings Kopřivnice | 0 | 0:0 | 0 |
19. | FBC TJ Sokol Frenštát p.R. | 0 | 0:0 | 0 |
20. | FBC Přerov | 0 | 0:0 | 0 |
21. | FBC Mohelnice | 0 | 0:0 | 0 |
22. | Asper Šumperk | 0 | 0:0 | 0 |
23. | 1.MVIL Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
24. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 0 | 0:0 | 0 |
25. | 1. SC TEMPISH Vítkovice B | 0 | 0:0 | 0 |
26. | Torpedo Havířov B | 0 | 0:0 | 0 |
27. | 1. SFK | 24 | 113:144 | 0 |
1. | Vítkovice | 9 | 115:15 | 24 |
2. | 1. SFK | 9 | 70:28 | 22 |
3. | Torpedo | 9 | 79:34 | 21 |
4. | FBC Přerov | 7 | 64:3 | 18 |
5. | SAMIGAS FBS Olomouc | 7 | 62:12 | 18 |
6. | MVIL | 9 | 61:55 | 18 |
7. | Asper Šumperk | 7 | 54:23 | 15 |
8. | Fbc Topgal Šternberk | 7 | 55:25 | 15 |
9. | FBC Ostrava | 9 | 68:50 | 15 |
10. | Třinec | 9 | 69:66 | 15 |
11. | FBC Mohelnice | 7 | 33:48 | 9 |
12. | Kopřivnice | 9 | 25:48 | 9 |
13. | Český Těšín | 9 | 32:76 | 6 |
14. | FBC ZŠ Uničov | 7 | 18:71 | 6 |
15. | Frýdek-Místek | 9 | 37:51 | 4 |
16. | SK K2 Prostějov | 7 | 17:72 | 3 |
17. | Salibandy Club Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
18. | Fbc Topgal Šternberk | 0 | 0:0 | 0 |
19. | FBS Olomouc | 0 | 0:0 | 0 |
20. | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 0 | 0:0 | 0 |
21. | FBC Přerov | 0 | 0:0 | 0 |
22. | FBC Mohelnice | 0 | 0:0 | 0 |
23. | FBC Intevo Třinec | 0 | 0:0 | 0 |
24. | Asper Šumperk | 0 | 0:0 | 0 |
25. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 0 | 0:0 | 0 |
26. | Torpedo Havířov | 0 | 0:0 | 0 |
27. | FBC Hranice Orli | 7 | 21:70 | 0 |
28. | Rožnov | 9 | 7:140 | 0 |
1. | Z.F.K. Petrovice | 0 | 0:0 | 0 |
2. | FBC ORCA KRNOV - BRUNTÁL | 0 | 0:0 | 0 |
3. | FBC ORCA KRNOV | 0 | 0:0 | 0 |
4. | FBC Letka Toman Finance Group | 0 | 0:0 | 0 |
5. | FBC Hlučín | 0 | 0:0 | 0 |
6. | FBC Bartosini Český Těšín | 0 | 0:0 | 0 |
7. | 1.MVIL Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
8. | 1.FK Ostrava JIH | 0 | 0:0 | 0 |
9. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 0 | 0:0 | 0 |
10. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo | 0 | 0:0 | 0 |
11. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop | 0 | 0:0 | 0 |
13. | 1. FBC Karviná | 0 | 0:0 | 0 |
14. | FBC Spartak Bílovec | 0 | 0:0 | 0 |
15. | FBC Studénka | 0 | 0:0 | 0 |
16. | FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ | 0 | 0:0 | 0 |
17. | Warriors Nový Jičín | 0 | 0:0 | 0 |
18. | Torpedo Havířov Yellow | 0 | 0:0 | 0 |
19. | TJ Slovan Havířov Bílí | 0 | 0:0 | 0 |
20. | Salibandy Club Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
21. | SVČ Odry | 0 | 0:0 | 0 |
22. | S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ | 0 | 0:0 | 0 |
23. | PASKOV SAURIANS | 0 | 0:0 | 0 |
24. | FbK Horní Suchá | 0 | 0:0 | 0 |
25. | FbC KOVO KM Frýdek-Místek | 0 | 0:0 | 0 |
26. | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 0 | 0:0 | 0 |
27. | FBC Vikings Kopřivnice | 0 | 0:0 | 0 |
28. | FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ | 0 | 0:0 | 0 |
29. | Petrovice | 36 | 0:0 | 0 |
30. | Torpedo | 35 | 0:0 | 0 |
31. | Slovan | 39 | 0:0 | 0 |
32. | Letka | 27 | 0:0 | 0 |
33. | Letka | 34 | 0:0 | 0 |
34. | Hlučín | 36 | 0:0 | 0 |
35. | Český Těšín | 34 | 0:0 | 0 |
36. | MVIL | 35 | 0:0 | 0 |
37. | Ostrava Jih | 32 | 0:0 | 0 |
38. | Rožnov | 35 | 0:0 | 0 |
39. | 1. SFK | 35 | 0:0 | 0 |
40. | 1. SFK | 36 | 0:0 | 0 |
41. | Vítkovice | 35 | 0:0 | 0 |
42. | Bohumín | 38 | 0:0 | 0 |
43. | Orlová | 36 | 0:0 | 0 |
44. | Krnov | 36 | 0:0 | 0 |
45. | Bílovec | 40 | 0:0 | 0 |
46. | Poruba | 36 | 0:0 | 0 |
47. | Slovan | 36 | 0:0 | 0 |
48. | Salibandy Ostrava | 31 | 0:0 | 0 |
49. | Odry | 34 | 0:0 | 0 |
50. | Opava | 36 | 0:0 | 0 |
51. | Opava | 36 | 0:0 | 0 |
52. | Paskov | 36 | 0:0 | 0 |
53. | Horní Suchá | 40 | 0:0 | 0 |
54. | Frýdek-Místek | 27 | 0:0 | 0 |
55. | Frýdek-Místek | 28 | 0:0 | 0 |
56. | Škorpioni Ostrava | 36 | 0:0 | 0 |
57. | Frenštát | 34 | 0:0 | 0 |
58. | Poruba | 35 | 0:0 | 0 |
59. | Karviná | 36 | 0:0 | 0 |
1. | Z.F.K. Petrovice | 0 | 0:0 | 0 |
2. | FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ | 0 | 0:0 | 0 |
3. | FBC ORCA KRNOV | 0 | 0:0 | 0 |
4. | FBC Letka Toman Finance Group | 0 | 0:0 | 0 |
5. | FBC Intevo Třinec | 0 | 0:0 | 0 |
6. | FBC Hlučín | 0 | 0:0 | 0 |
7. | 1.MVIL Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
8. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 0 | 0:0 | 0 |
9. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci | 0 | 0:0 | 0 |
10. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor | 0 | 0:0 | 0 |
11. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop | 0 | 0:0 | 0 |
13. | FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ | 0 | 0:0 | 0 |
14. | FBC Vikings Kopřivnice | 0 | 0:0 | 0 |
15. | FBC ZABI Český Těšín | 0 | 0:0 | 0 |
16. | Warriors Nový Jičín | 0 | 0:0 | 0 |
17. | Torpedo Havířov | 0 | 0:0 | 0 |
18. | Toro Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
19. | TJ Slovan Havířov | 0 | 0:0 | 0 |
20. | Salibandy Club Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
21. | S.K. P.E.M.A. OPAVA | 0 | 0:0 | 0 |
22. | PASKOV SAURIANS | 0 | 0:0 | 0 |
23. | FbK Horní Suchá | 0 | 0:0 | 0 |
24. | FbC KOVO KM Frýdek-Místek | 0 | 0:0 | 0 |
25. | FbC Coyotes Jablunkov | 0 | 0:0 | 0 |
26. | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 0 | 0:0 | 0 |
27. | 1. FBC Karviná | 0 | 0:0 | 0 |
28. | Petrovice | 34 | 0:0 | 0 |
29. | Torpedo | 36 | 0:0 | 0 |
30. | Krnov | 33 | 0:0 | 0 |
31. | Letka | 35 | 0:0 | 0 |
32. | Třinec | 38 | 0:0 | 0 |
33. | Hlučín | 33 | 0:0 | 0 |
34. | MVIL | 33 | 0:0 | 0 |
35. | Ostrava Jih | 0 | 0:0 | 0 |
36. | Rožnov | 37 | 0:0 | 0 |
37. | 1. SFK | 0 | 0:0 | 0 |
38. | Vítkovice | 34 | 0:0 | 0 |
39. | Vítkovice | 39 | 0:0 | 0 |
40. | Bohumín | 37 | 0:0 | 0 |
41. | Bílovec | 38 | 0:0 | 0 |
42. | Studénka | 27 | 0:0 | 0 |
43. | Poruba | 39 | 0:0 | 0 |
44. | Toro Salibandy | 20 | 0:0 | 0 |
45. | Slovan | 32 | 0:0 | 0 |
46. | Slovan | 32 | 0:0 | 0 |
47. | Salibandy Ostrava | 34 | 0:0 | 0 |
48. | Paskov | 38 | 0:0 | 0 |
49. | Horní Suchá | 31 | 0:0 | 0 |
50. | Frýdek-Místek | 28 | 0:0 | 0 |
51. | FBC Ostrava | 34 | 0:0 | 0 |
52. | Český Těšín | 34 | 0:0 | 0 |
53. | Kopřivnice | 35 | 0:0 | 0 |
54. | Poruba | 42 | 0:0 | 0 |
55. | Orlová | 34 | 0:0 | 0 |
1. | Z.F.K. Petrovice | 0 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Vikings Kopřivnice | 0 | 0:0 | 0 |
3. | FBC TIGERS PORUBA | 0 | 0:0 | 0 |
4. | FBC Spartak Bílovec | 0 | 0:0 | 0 |
5. | FBC ORCA KRNOV | 0 | 0:0 | 0 |
6. | FBC Letka Toman Finance Modří | 0 | 0:0 | 0 |
7. | FBC Intevo Třinec | 0 | 0:0 | 0 |
8. | 1.MVIL Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
9. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 0 | 0:0 | 0 |
10. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci | 0 | 0:0 | 0 |
11. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata | 0 | 0:0 | 0 |
12. | FBC Wafarex Český Těšín | 0 | 0:0 | 0 |
13. | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 0 | 0:0 | 0 |
14. | FbK Horní Suchá | 0 | 0:0 | 0 |
15. | Torpedo Havířov Yellow | 0 | 0:0 | 0 |
16. | Torpedo Havířov Black | 0 | 0:0 | 0 |
17. | Toro Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
18. | TJ Sokol Dolní Životice | 0 | 0:0 | 0 |
19. | TJ Slovan Havířov Žlutí | 0 | 0:0 | 0 |
20. | TJ Slovan Havířov Černí | 0 | 0:0 | 0 |
21. | TJ Slovan Havířov Modří | 0 | 0:0 | 0 |
22. | TJ Slovan Havířov Bílí | 0 | 0:0 | 0 |
23. | Salibandy Club Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
24. | PASKOV SAURIANS | 0 | 0:0 | 0 |
25. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 0 | 0:0 | 0 |
26. | 1. FBC Karviná | 0 | 0:0 | 0 |
27. | Krnov | 30 | 0:0 | 0 |
28. | Letka | 31 | 0:0 | 0 |
29. | Letka | 31 | 0:0 | 0 |
30. | Třinec | 30 | 0:0 | 0 |
31. | MVIL | 36 | 0:0 | 0 |
32. | Rožnov | 27 | 0:0 | 0 |
33. | 1. SFK | 19 | 0:0 | 0 |
34. | Vítkovice | 35 | 0:0 | 0 |
35. | Vítkovice | 36 | 0:0 | 0 |
36. | Bohumín | 29 | 0:0 | 0 |
37. | Poruba | 28 | 0:0 | 0 |
38. | Kopřivnice | 35 | 0:0 | 0 |
39. | Český Těšín | 31 | 0:0 | 0 |
40. | Petrovice | 32 | 0:0 | 0 |
41. | Torpedo | 34 | 0:0 | 0 |
42. | Toro Salibandy | 16 | 0:0 | 0 |
43. | Slovan | 36 | 0:0 | 0 |
44. | Slovan | 31 | 0:0 | 0 |
45. | Slovan | 30 | 0:0 | 0 |
46. | Paskov | 31 | 0:0 | 0 |
47. | Horní Suchá | 39 | 0:0 | 0 |
48. | Frýdek-Místek | 23 | 0:0 | 0 |
49. | FBC Ostrava | 30 | 0:0 | 0 |
50. | Karviná | 36 | 0:0 | 0 |
1. | Vítkovice B | 18 | 146:59 | 49 |
2. | Torpedo | 18 | 128:68 | 43 |
3. | Lipník | 18 | 80:74 | 35 |
4. | Letka | 18 | 99:76 | 33 |
5. | Třinec | 18 | 74:86 | 26 |
6. | Petrovice | 18 | 106:102 | 25 |
7. | FBC Ostrava | 18 | 94:101 | 25 |
8. | Vítkovice A | 18 | 79:97 | 14 |
9. | Torpedo | 18 | 64:118 | 7 |
10. | Štajgřy Ostrava | 18 | 33:122 | 4 |
11. | Torpedo Havířov A | 0 | 0:0 | 0 |
12. | PASKOV SAURIANS | 0 | 0:0 | 0 |
13. | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 0 | 0:0 | 0 |
14. | FBC Lipník | 0 | 0:0 | 0 |
15. | FBC Letka LEGENDS | 0 | 0:0 | 0 |
16. | FBC Intevo Třinec | 0 | 0:0 | 0 |
17. | 1. SC Vítkovice Mustang A | 0 | 0:0 | 0 |
18. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B | 0 | 0:0 | 0 |
19. | 1. SC TEMPISH Vítkovice C | 0 | 0:0 | 0 |
20. | Torpedo Havířov B | 0 | 0:0 | 0 |
1. | Vítkovice B | 18 | 146:59 | 49 |
2. | Torpedo | 18 | 128:68 | 43 |
3. | Lipník | 18 | 80:74 | 35 |
4. | Letka | 18 | 99:76 | 33 |
5. | Třinec | 18 | 74:86 | 26 |
6. | Petrovice | 18 | 106:102 | 25 |
7. | FBC Ostrava | 18 | 94:101 | 25 |
8. | Vítkovice A | 18 | 79:97 | 14 |
9. | Torpedo | 18 | 64:118 | 7 |
10. | Štajgřy Ostrava | 18 | 33:122 | 4 |
11. | Torpedo Havířov A | 0 | 0:0 | 0 |
12. | PASKOV SAURIANS | 0 | 0:0 | 0 |
13. | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 0 | 0:0 | 0 |
14. | FBC Lipník | 0 | 0:0 | 0 |
15. | FBC Letka LEGENDS | 0 | 0:0 | 0 |
16. | FBC Intevo Třinec | 0 | 0:0 | 0 |
17. | 1. SC Vítkovice Mustang A | 0 | 0:0 | 0 |
18. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B | 0 | 0:0 | 0 |
19. | 1. SC TEMPISH Vítkovice C | 0 | 0:0 | 0 |
20. | Torpedo Havířov B | 0 | 0:0 | 0 |
1. | FBC Ostrava B | 18 | 127:56 | 45 |
2. | Hranice | 18 | 103:51 | 43 |
3. | Třinec B | 18 | 78:45 | 43 |
4. | Olomouc B | 17 | 87:43 | 31 |
5. | Kopřivnice | 18 | 68:59 | 31 |
6. | Vítkovice B | 18 | 63:58 | 26 |
7. | Torpedo | 17 | 50:56 | 24 |
8. | Bílovec | 18 | 56:72 | 22 |
9. | Opava | 17 | 54:83 | 19 |
10. | Přerov | 17 | 65:77 | 18 |
11. | Krnov | 18 | 61:73 | 18 |
12. | Šumperk | 17 | 65:79 | 15 |
13. | FBS Olomouc B | 0 | 0:0 | 0 |
14. | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B | 0 | 0:0 | 0 |
15. | FBC Vikings Kopřivnice | 0 | 0:0 | 0 |
16. | FBC Spartak Bílovec | 0 | 0:0 | 0 |
17. | FBC Přerov | 0 | 0:0 | 0 |
18. | FBC ORCA KRNOV | 0 | 0:0 | 0 |
19. | FBC Intevo Třinec B FM | 0 | 0:0 | 0 |
20. | FBC Hranice | 0 | 0:0 | 0 |
21. | Asper Šumperk | 0 | 0:0 | 0 |
22. | 1. SC TEMPISH Vítkovice B | 0 | 0:0 | 0 |
23. | Torpedo Havířov | 0 | 0:0 | 0 |
24. | KTG Opava | 17 | 29:154 | 0 |
27.07.2024Jan Kocurek (16)
31.07.2024Barbora Kučerová (22)
03.08.2024Matyáš Zbránek (18)
04.08.2024Michal Michejda (10)
07.08.2024Lukáš Uher (44)
© 2024 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Počet návštěv: 276603
Posledních 30 dnů: 1356 | Posledních 7 dnů: 214 | Poslední den: 23