OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU
VÍCE NEŽ 25 LET NEJVĚTŠÍ HAVÍŘOVSKÝ KLUB
MSH Havířov
Torpedo
3:4
(1:1, 1:2, 1:1)
Kopřivnice
SH Paskov
Orlová
7:3
(4:1, 1:2, 2:0)
Torpedo
MSH Havířov
1. SFK
6:7
Po prodl.
(2:2, 3:2, 1:2)
Torpedo
VUT CESA Brno 1
Gullivers
6:4
Po prodl.
(2:2, 2:0, 1:2)
Torpedo
MSH Havířov
Torpedo
5:6
(0:2, 3:1, 2:3)
1. SFK
SH Stonava
Torpedo
11:3
(0:0, 0:0, 0:0)
Škorpioni Ostrava
MSH Havířov
Torpedo
29:7
(0:0, 0:0, 0:0)
Frýdek-Místek
MSH Havířov
Torpedo
1:5
(0:0, 0:0, 0:0)
Vítkovice
MSH Havířov
Torpedo
2:5
(0:1, 1:1, 1:3)
Torpedo
MSH Havířov
Petrovice
3:5
(1:1, 0:3, 2:1)
Torpedo
SH ZŠ Mařádkova Opava
Olomouc B
3:1
(2:1, 1:0, 0:0)
Torpedo
SH Horní Suchá
Pirates Ostrava
:
od 00:00
Torpedo
Sportovní hala Dětmarovice
Ostrava Jih
:
od 00:00
Torpedo
MSH Havířov
Slovan
:
od 00:00
Torpedo
SH Paskov
Lipník
:
od 00:00
Torpedo
MSH Havířov
Vítkovice A
:
od 00:00
Torpedo
SC NAPARIA Hranice na Moravě
Olomouc B
:
od 00:00
Torpedo
Tradiční letní florbalový kemp pod záštitou Horní Suché a Torpeda proběhne i letos v červenci.
Srdečně Vás zveme k registraci na Letní florbalový kemp 2023, který se uskuteční opět ve Smilovicích.
Florbalový kemp je určen pro děti a mládež ve věku od 7 do 19 let, kteří mají zájem zlepšit své florbalové dovednosti a zažít nezapomenutelné letní zážitky plné sportovních aktivit a zábavy. Kemp se koná ve dvou turnusech. První turnus proběhne v termínu od 25. do 30. června, druhý se uskuteční v od 9. do 17. července na sportovním hřišti ve Smilovicích.
V ceně kempu 5.600 Kč je zahrnuto ubytování, strava, tréninky a volnočasové aktivity. Počet míst je omezen.
Registrační formulář najdete na následujícím odkaze.
Jakékoliv dotazy či doplňující informace směřujte na hlavního organizátora kempu.
Hlavní organizátor
Petr Krucina
604 758 831
Těšíme se na tvou účast!
Úřední hodiny klubu jsou přes letní období zrušeny. O znovuzavedení budeme informovat na našem webu. Děkujeme za pochopení.
12.07.2022
Z důvodu služební cesty jsou dnes 2.11.2021 zrušeny úřední hodiny klubu. Děkujeme za pochopení
02.11.2021
Úřední hodiny klubu v úterý 27.7.2021 a v úterý 3.8.2021 jsou z důvodu dovolené zrušeny. Děkujeme za pochopení.
27.07.2021
Úřední hodiny klubu v úterý 6.7.2021 jsou zrušeny z důvodu státního svátku. Nahrazeny budou ve čtvrtek 8.7.2021 od 15 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.
29.06.2021
Od úterý 30.3.2021 obnovujeme úřední hodiny klubu. A to každé úterý od 15 do 18 hodin. Těšíme se na vás.
30.03.2021
V úterý 11.2. v 18:15 proběhne v zasedací místnosti klubu seminář pro rodiče na téma Individuální rozvoj hráče, který povede trenér zlaté juniorské reprezentace Jiří Jakoubek. Více informací v členské sekci.
07.02.2020
Připomínáme, že se blíží termín splatnosti druhé části členských příspěvků, která musí být zaplacena na účet klubu do 31.1.2020. Více informací na stránkách klubu v sekci "Příspěvky 2019/20"
22.01.2020
Dnešní brankářský trénink musíme bohužel z organizačních důvodů zrušit. Další proběhne dle plánu v pondělí 3.2. Děkujeme za pochopení.
20.01.2020
V pondělí 23.12.2019 v čase 19 - 21h si prohodíme role. Proběhne vánoční florbal mezi rodiči, trenérý a vedením klubu. Přijďte nás podpořit a společně s námi se v předvánočním čase pobavit.
07.12.2019
Individuální focení členů klubu včech kategorií, kteří se nezúčastnili původního termínu, bude probíhat o první přestávce nedělního utkání mužů na tribuně SH Slávie.
05.12.2019
Od 1.1.2019 dochází ke změně rozpisu tréninků kategorie Dorostenci. Nový rozpis naleznete v sekci "Tréninky 2018/19"
29.12.2018
Tréninky mladších žáků a elévů jsou v tomto týdnu zrušeny. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný vstup do roku 2019!
02.01.2019
1. | Kopřivnice | 22 | 135:81 | 54 |
2. | FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň | 21 | 159:109 | 54 |
3. | Panthers Praha | 21 | 145:102 | 53 |
4. | Torpedo | 22 | 143:106 | 45 |
5. | Florbal Primátor Náchod | 21 | 144:101 | 39 |
6. | Zlín | 22 | 143:114 | 39 |
7. | Přerov | 22 | 133:132 | 38 |
8. | TJ Sokol Jaroměř | 21 | 120:112 | 35 |
9. | TROOPERS | 21 | 144:143 | 35 |
10. | Třinec | 22 | 135:140 | 35 |
11. | FBK Atlas Blansko | 21 | 135:122 | 31 |
12. | Šumperk | 22 | 115:124 | 31 |
13. | Petrovice | 22 | 133:147 | 31 |
14. | Hranice | 22 | 108:140 | 30 |
15. | Opava | 22 | 127:121 | 29 |
16. | Florbal TJ Kobylisy | 21 | 125:142 | 29 |
17. | FBC DOŠWICH MILEVSKO | 21 | 131:138 | 28 |
18. | Slovan | 22 | 112:115 | 27 |
19. | FbC Písek | 21 | 92:101 | 26 |
20. | Klobouky | 22 | 108:135 | 23 |
21. | Spartak Pelhřimov | 21 | 80:112 | 21 |
22. | T.B.C. Králův Dvůr | 21 | 128:174 | 16 |
23. | Rožnov | 22 | 103:140 | 14 |
24. | SK Florbal Benešov | 21 | 99:146 | 11 |
25. | TJ Znojmo LAUFEN CZ | 0 | 0:0 | 0 |
26. | Sokol Brno I EMKOCase Gullivers | 0 | 0:0 | 0 |
27. | Goldea PANTHERS OTROKOVICE | 0 | 0:0 | 0 |
28. | Florbal Ústí | 0 | 0:0 | 0 |
29. | Florbal Primátor Náchod | 0 | 0:0 | 0 |
30. | FbC Respect Hradec Králové | 0 | 0:0 | 0 |
31. | FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň | 0 | 0:0 | 0 |
32. | FBŠ Hummel Hattrick Brno | 0 | 0:0 | 0 |
33. | FBC Štíři Č. Budějovice | 0 | 0:0 | 0 |
34. | FBC Vikings Kopřivnice | 0 | 0:0 | 0 |
35. | DDQ Florbal Chomutov | 0 | 0:0 | 0 |
36. | BUTCHIS | 0 | 0:0 | 0 |
37. | ASK Orka Stará Boleslav | 0 | 0:0 | 0 |
38. | Torpedo Havířov | 0 | 0:0 | 0 |
1. | Piving Ostrava | 20 | 146:53 | 45 |
2. | Paskov | 20 | 135:74 | 45 |
3. | Rafani Ostrava | 20 | 116:85 | 33 |
4. | Nový Jičín | 20 | 111:86 | 32 |
5. | Orlová | 20 | 104:121 | 30 |
6. | Pirates Ostrava | 20 | 86:71 | 29 |
7. | Horní Suchá | 20 | 86:101 | 25 |
8. | Torpedo | 20 | 101:132 | 23 |
9. | Domaslavice | 20 | 99:117 | 22 |
10. | Dolní Životice | 20 | 111:140 | 22 |
11. | KTG Opava | 20 | 59:174 | 8 |
12. | TJ Sokol Dolní Životice | 0 | 0:0 | 0 |
13. | TJ Slovan Havířov C | 0 | 0:0 | 0 |
14. | SK Domaslavice B | 0 | 0:0 | 0 |
15. | SK ANAKONDA | 0 | 0:0 | 0 |
16. | PASKOV SAURIANS C | 0 | 0:0 | 0 |
17. | FbK Horní Suchá B | 0 | 0:0 | 0 |
18. | FbC Frýdek-Místek B - Palkovice | 0 | 0:0 | 0 |
19. | FBK RAFANI OSTRAVA | 0 | 0:0 | 0 |
20. | FBC PIRATES OSTRAVA B | 0 | 0:0 | 0 |
21. | 1. FBK Eagles Orlová D | 0 | 0:0 | 0 |
22. | Torpedo Havířov C - Šumbark | 0 | 0:0 | 0 |
1. | Sparta | 6 | 70:13 | 18 |
2. | Vítkovice | 6 | 72:16 | 18 |
3. | Liberec | 6 | 57:24 | 18 |
4. | Ústí | 8 | 57:41 | 18 |
5. | FBC Ostrava | 8 | 42:46 | 17 |
6. | Bulldogs | 8 | 43:36 | 16 |
7. | Střešovice | 6 | 69:19 | 15 |
8. | Mladá Boleslav | 6 | 54:20 | 15 |
9. | Hattrick | 6 | 37:14 | 15 |
10. | Milevsko | 8 | 42:54 | 15 |
11. | FBC Plzeň | 8 | 44:45 | 13 |
12. | Chodov | 4 | 52:13 | 12 |
13. | Česká Lípa | 8 | 56:58 | 11 |
14. | Bohemians | 4 | 41:17 | 9 |
15. | Chomutov | 6 | 39:31 | 9 |
16. | Wizards | 6 | 34:30 | 8 |
17. | Pardubice | 6 | 27:29 | 8 |
18. | Panthers | 6 | 34:37 | 7 |
19. | Gullivers | 6 | 31:36 | 7 |
20. | Black Angels | 6 | 27:32 | 5 |
21. | Náchod | 6 | 27:41 | 5 |
22. | Kladno | 6 | 21:48 | 4 |
23. | 1. SFK | 6 | 23:51 | 4 |
24. | Torpedo | 6 | 21:42 | 3 |
25. | Hradec Králové | 4 | 17:39 | 2 |
26. | Karlovy Vary | 6 | 21:57 | 2 |
27. | České Budějovice | 4 | 15:52 | 2 |
28. | Šumperk | 6 | 16:43 | 0 |
29. | Gorily Plzeň | 6 | 12:59 | 0 |
30. | Horní Počernice | 6 | 14:72 | 0 |
1. | Gullivers | 24 | 109:100 | 12 |
2. | Vítkovice | 24 | 203:69 | 11 |
3. | FBC Ostrava | 24 | 161:131 | 9 |
4. | Torpedo | 24 | 122:135 | 9 |
5. | Bulldogs | 24 | 166:85 | 7 |
6. | Třinec | 24 | 123:161 | 7 |
7. | Olomouc | 24 | 135:129 | 6 |
8. | Slovan | 24 | 99:158 | 6 |
9. | Troopers | 24 | 125:112 | 5 |
10. | Přerov | 24 | 96:86 | 4 |
11. | Otrokovice | 24 | 122:148 | 4 |
12. | Šternberk | 24 | 118:155 | 4 |
13. | Zlín | 24 | 115:127 | 3 |
14. | Hattrick | 24 | 117:184 | 3 |
15. | SK K2 Prostějov | 0 | 0:0 | 0 |
16. | FBS Olomouc B | 0 | 0:0 | 0 |
17. | FBC ZŠ Uničov | 0 | 0:0 | 0 |
18. | FBC Vikings Kopřivnice | 0 | 0:0 | 0 |
19. | FBC TJ Sokol Frenštát p.R. | 0 | 0:0 | 0 |
20. | FBC Přerov | 0 | 0:0 | 0 |
21. | FBC Mohelnice | 0 | 0:0 | 0 |
22. | Asper Šumperk | 0 | 0:0 | 0 |
23. | 1.MVIL Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
24. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 0 | 0:0 | 0 |
25. | 1. SC TEMPISH Vítkovice B | 0 | 0:0 | 0 |
26. | Torpedo Havířov B | 0 | 0:0 | 0 |
27. | 1. SFK | 24 | 113:144 | 0 |
1. | Vítkovice | 9 | 115:15 | 24 |
2. | 1. SFK | 9 | 70:28 | 22 |
3. | Torpedo | 9 | 79:34 | 21 |
4. | FBC Přerov | 7 | 64:3 | 18 |
5. | SAMIGAS FBS Olomouc | 7 | 62:12 | 18 |
6. | MVIL | 9 | 61:55 | 18 |
7. | Asper Šumperk | 7 | 54:23 | 15 |
8. | Fbc Topgal Šternberk | 7 | 55:25 | 15 |
9. | FBC Ostrava | 9 | 68:50 | 15 |
10. | Třinec | 9 | 69:66 | 15 |
11. | FBC Mohelnice | 7 | 33:48 | 9 |
12. | Kopřivnice | 9 | 25:48 | 9 |
13. | Český Těšín | 9 | 32:76 | 6 |
14. | FBC ZŠ Uničov | 7 | 18:71 | 6 |
15. | Frýdek-Místek | 9 | 37:51 | 4 |
16. | SK K2 Prostějov | 7 | 17:72 | 3 |
17. | Salibandy Club Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
18. | Fbc Topgal Šternberk | 0 | 0:0 | 0 |
19. | FBS Olomouc | 0 | 0:0 | 0 |
20. | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 0 | 0:0 | 0 |
21. | FBC Přerov | 0 | 0:0 | 0 |
22. | FBC Mohelnice | 0 | 0:0 | 0 |
23. | FBC Intevo Třinec | 0 | 0:0 | 0 |
24. | Asper Šumperk | 0 | 0:0 | 0 |
25. | 1. SC TEMPISH Vítkovice | 0 | 0:0 | 0 |
26. | Torpedo Havířov | 0 | 0:0 | 0 |
27. | FBC Hranice Orli | 7 | 21:70 | 0 |
28. | Rožnov | 9 | 7:140 | 0 |
1. | Z.F.K. Petrovice | 0 | 0:0 | 0 |
2. | FBC ORCA KRNOV - BRUNTÁL | 0 | 0:0 | 0 |
3. | FBC ORCA KRNOV | 0 | 0:0 | 0 |
4. | FBC Letka Toman Finance Group | 0 | 0:0 | 0 |
5. | FBC Hlučín | 0 | 0:0 | 0 |
6. | FBC Bartosini Český Těšín | 0 | 0:0 | 0 |
7. | 1.MVIL Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
8. | 1.FK Ostrava JIH | 0 | 0:0 | 0 |
9. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 0 | 0:0 | 0 |
10. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo | 0 | 0:0 | 0 |
11. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop | 0 | 0:0 | 0 |
13. | 1. FBC Karviná | 0 | 0:0 | 0 |
14. | FBC Spartak Bílovec | 0 | 0:0 | 0 |
15. | FBC Studénka | 0 | 0:0 | 0 |
16. | FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ | 0 | 0:0 | 0 |
17. | Warriors Nový Jičín | 0 | 0:0 | 0 |
18. | Torpedo Havířov Yellow | 0 | 0:0 | 0 |
19. | TJ Slovan Havířov Bílí | 0 | 0:0 | 0 |
20. | Salibandy Club Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
21. | SVČ Odry | 0 | 0:0 | 0 |
22. | S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ | 0 | 0:0 | 0 |
23. | PASKOV SAURIANS | 0 | 0:0 | 0 |
24. | FbK Horní Suchá | 0 | 0:0 | 0 |
25. | FbC KOVO KM Frýdek-Místek | 0 | 0:0 | 0 |
26. | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 0 | 0:0 | 0 |
27. | FBC Vikings Kopřivnice | 0 | 0:0 | 0 |
28. | FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ | 0 | 0:0 | 0 |
29. | Petrovice | 36 | 0:0 | 0 |
30. | Torpedo | 35 | 0:0 | 0 |
31. | Slovan | 39 | 0:0 | 0 |
32. | Letka | 27 | 0:0 | 0 |
33. | Letka | 34 | 0:0 | 0 |
34. | Hlučín | 36 | 0:0 | 0 |
35. | Český Těšín | 34 | 0:0 | 0 |
36. | MVIL | 35 | 0:0 | 0 |
37. | Ostrava Jih | 32 | 0:0 | 0 |
38. | Rožnov | 35 | 0:0 | 0 |
39. | 1. SFK | 35 | 0:0 | 0 |
40. | 1. SFK | 36 | 0:0 | 0 |
41. | Vítkovice | 35 | 0:0 | 0 |
42. | Bohumín | 38 | 0:0 | 0 |
43. | Orlová | 36 | 0:0 | 0 |
44. | Krnov | 36 | 0:0 | 0 |
45. | Bílovec | 40 | 0:0 | 0 |
46. | Poruba | 36 | 0:0 | 0 |
47. | Slovan | 36 | 0:0 | 0 |
48. | Salibandy Ostrava | 31 | 0:0 | 0 |
49. | Odry | 34 | 0:0 | 0 |
50. | Opava | 36 | 0:0 | 0 |
51. | Opava | 36 | 0:0 | 0 |
52. | Paskov | 36 | 0:0 | 0 |
53. | Horní Suchá | 40 | 0:0 | 0 |
54. | Frýdek-Místek | 27 | 0:0 | 0 |
55. | Frýdek-Místek | 28 | 0:0 | 0 |
56. | Škorpioni Ostrava | 36 | 0:0 | 0 |
57. | Frenštát | 34 | 0:0 | 0 |
58. | Poruba | 35 | 0:0 | 0 |
59. | Karviná | 36 | 0:0 | 0 |
1. | Z.F.K. Petrovice | 0 | 0:0 | 0 |
2. | FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ | 0 | 0:0 | 0 |
3. | FBC ORCA KRNOV | 0 | 0:0 | 0 |
4. | FBC Letka Toman Finance Group | 0 | 0:0 | 0 |
5. | FBC Intevo Třinec | 0 | 0:0 | 0 |
6. | FBC Hlučín | 0 | 0:0 | 0 |
7. | 1.MVIL Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
8. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 0 | 0:0 | 0 |
9. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci | 0 | 0:0 | 0 |
10. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor | 0 | 0:0 | 0 |
11. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 0 | 0:0 | 0 |
12. | 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop | 0 | 0:0 | 0 |
13. | FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ | 0 | 0:0 | 0 |
14. | FBC Vikings Kopřivnice | 0 | 0:0 | 0 |
15. | FBC ZABI Český Těšín | 0 | 0:0 | 0 |
16. | Warriors Nový Jičín | 0 | 0:0 | 0 |
17. | Torpedo Havířov | 0 | 0:0 | 0 |
18. | Toro Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
19. | TJ Slovan Havířov | 0 | 0:0 | 0 |
20. | Salibandy Club Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
21. | S.K. P.E.M.A. OPAVA | 0 | 0:0 | 0 |
22. | PASKOV SAURIANS | 0 | 0:0 | 0 |
23. | FbK Horní Suchá | 0 | 0:0 | 0 |
24. | FbC KOVO KM Frýdek-Místek | 0 | 0:0 | 0 |
25. | FbC Coyotes Jablunkov | 0 | 0:0 | 0 |
26. | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 0 | 0:0 | 0 |
27. | 1. FBC Karviná | 0 | 0:0 | 0 |
28. | Petrovice | 34 | 0:0 | 0 |
29. | Torpedo | 36 | 0:0 | 0 |
30. | Krnov | 33 | 0:0 | 0 |
31. | Letka | 35 | 0:0 | 0 |
32. | Třinec | 38 | 0:0 | 0 |
33. | Hlučín | 33 | 0:0 | 0 |
34. | MVIL | 33 | 0:0 | 0 |
35. | Ostrava Jih | 0 | 0:0 | 0 |
36. | Rožnov | 37 | 0:0 | 0 |
37. | 1. SFK | 0 | 0:0 | 0 |
38. | Vítkovice | 34 | 0:0 | 0 |
39. | Vítkovice | 39 | 0:0 | 0 |
40. | Bohumín | 37 | 0:0 | 0 |
41. | Bílovec | 38 | 0:0 | 0 |
42. | Studénka | 27 | 0:0 | 0 |
43. | Poruba | 39 | 0:0 | 0 |
44. | Toro Salibandy | 20 | 0:0 | 0 |
45. | Slovan | 32 | 0:0 | 0 |
46. | Slovan | 32 | 0:0 | 0 |
47. | Salibandy Ostrava | 34 | 0:0 | 0 |
48. | Paskov | 38 | 0:0 | 0 |
49. | Horní Suchá | 31 | 0:0 | 0 |
50. | Frýdek-Místek | 28 | 0:0 | 0 |
51. | FBC Ostrava | 34 | 0:0 | 0 |
52. | Český Těšín | 34 | 0:0 | 0 |
53. | Kopřivnice | 35 | 0:0 | 0 |
54. | Poruba | 42 | 0:0 | 0 |
55. | Orlová | 34 | 0:0 | 0 |
1. | Z.F.K. Petrovice | 0 | 0:0 | 0 |
2. | FBC Vikings Kopřivnice | 0 | 0:0 | 0 |
3. | FBC TIGERS PORUBA | 0 | 0:0 | 0 |
4. | FBC Spartak Bílovec | 0 | 0:0 | 0 |
5. | FBC ORCA KRNOV | 0 | 0:0 | 0 |
6. | FBC Letka Toman Finance Modří | 0 | 0:0 | 0 |
7. | FBC Intevo Třinec | 0 | 0:0 | 0 |
8. | 1.MVIL Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
9. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 0 | 0:0 | 0 |
10. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci | 0 | 0:0 | 0 |
11. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata | 0 | 0:0 | 0 |
12. | FBC Wafarex Český Těšín | 0 | 0:0 | 0 |
13. | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 0 | 0:0 | 0 |
14. | FbK Horní Suchá | 0 | 0:0 | 0 |
15. | Torpedo Havířov Yellow | 0 | 0:0 | 0 |
16. | Torpedo Havířov Black | 0 | 0:0 | 0 |
17. | Toro Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
18. | TJ Sokol Dolní Životice | 0 | 0:0 | 0 |
19. | TJ Slovan Havířov Žlutí | 0 | 0:0 | 0 |
20. | TJ Slovan Havířov Černí | 0 | 0:0 | 0 |
21. | TJ Slovan Havířov Modří | 0 | 0:0 | 0 |
22. | TJ Slovan Havířov Bílí | 0 | 0:0 | 0 |
23. | Salibandy Club Ostrava | 0 | 0:0 | 0 |
24. | PASKOV SAURIANS | 0 | 0:0 | 0 |
25. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 0 | 0:0 | 0 |
26. | 1. FBC Karviná | 0 | 0:0 | 0 |
27. | Krnov | 30 | 0:0 | 0 |
28. | Letka | 31 | 0:0 | 0 |
29. | Letka | 31 | 0:0 | 0 |
30. | Třinec | 30 | 0:0 | 0 |
31. | MVIL | 36 | 0:0 | 0 |
32. | Rožnov | 27 | 0:0 | 0 |
33. | 1. SFK | 19 | 0:0 | 0 |
34. | Vítkovice | 35 | 0:0 | 0 |
35. | Vítkovice | 36 | 0:0 | 0 |
36. | Bohumín | 29 | 0:0 | 0 |
37. | Poruba | 28 | 0:0 | 0 |
38. | Kopřivnice | 35 | 0:0 | 0 |
39. | Český Těšín | 31 | 0:0 | 0 |
40. | Petrovice | 32 | 0:0 | 0 |
41. | Torpedo | 34 | 0:0 | 0 |
42. | Toro Salibandy | 16 | 0:0 | 0 |
43. | Slovan | 36 | 0:0 | 0 |
44. | Slovan | 31 | 0:0 | 0 |
45. | Slovan | 30 | 0:0 | 0 |
46. | Paskov | 31 | 0:0 | 0 |
47. | Horní Suchá | 39 | 0:0 | 0 |
48. | Frýdek-Místek | 23 | 0:0 | 0 |
49. | FBC Ostrava | 30 | 0:0 | 0 |
50. | Karviná | 36 | 0:0 | 0 |
1. | Vítkovice B | 18 | 146:59 | 49 |
2. | Torpedo | 18 | 128:68 | 43 |
3. | Lipník | 18 | 80:74 | 35 |
4. | Letka | 18 | 99:76 | 33 |
5. | Třinec | 18 | 74:86 | 26 |
6. | Petrovice | 18 | 106:102 | 25 |
7. | FBC Ostrava | 18 | 94:101 | 25 |
8. | Vítkovice A | 18 | 79:97 | 14 |
9. | Torpedo | 18 | 64:118 | 7 |
10. | Štajgřy Ostrava | 18 | 33:122 | 4 |
11. | Torpedo Havířov A | 0 | 0:0 | 0 |
12. | PASKOV SAURIANS | 0 | 0:0 | 0 |
13. | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 0 | 0:0 | 0 |
14. | FBC Lipník | 0 | 0:0 | 0 |
15. | FBC Letka LEGENDS | 0 | 0:0 | 0 |
16. | FBC Intevo Třinec | 0 | 0:0 | 0 |
17. | 1. SC Vítkovice Mustang A | 0 | 0:0 | 0 |
18. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B | 0 | 0:0 | 0 |
19. | 1. SC TEMPISH Vítkovice C | 0 | 0:0 | 0 |
20. | Torpedo Havířov B | 0 | 0:0 | 0 |
1. | Vítkovice B | 18 | 146:59 | 49 |
2. | Torpedo | 18 | 128:68 | 43 |
3. | Lipník | 18 | 80:74 | 35 |
4. | Letka | 18 | 99:76 | 33 |
5. | Třinec | 18 | 74:86 | 26 |
6. | Petrovice | 18 | 106:102 | 25 |
7. | FBC Ostrava | 18 | 94:101 | 25 |
8. | Vítkovice A | 18 | 79:97 | 14 |
9. | Torpedo | 18 | 64:118 | 7 |
10. | Štajgřy Ostrava | 18 | 33:122 | 4 |
11. | Torpedo Havířov A | 0 | 0:0 | 0 |
12. | PASKOV SAURIANS | 0 | 0:0 | 0 |
13. | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 0 | 0:0 | 0 |
14. | FBC Lipník | 0 | 0:0 | 0 |
15. | FBC Letka LEGENDS | 0 | 0:0 | 0 |
16. | FBC Intevo Třinec | 0 | 0:0 | 0 |
17. | 1. SC Vítkovice Mustang A | 0 | 0:0 | 0 |
18. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Rytíři B | 0 | 0:0 | 0 |
19. | 1. SC TEMPISH Vítkovice C | 0 | 0:0 | 0 |
20. | Torpedo Havířov B | 0 | 0:0 | 0 |
1. | FBC Ostrava B | 18 | 127:56 | 45 |
2. | Hranice | 18 | 103:51 | 43 |
3. | Třinec B | 18 | 78:45 | 43 |
4. | Olomouc B | 17 | 87:43 | 31 |
5. | Kopřivnice | 18 | 68:59 | 31 |
6. | Vítkovice B | 18 | 63:58 | 26 |
7. | Torpedo | 17 | 50:56 | 24 |
8. | Bílovec | 18 | 56:72 | 22 |
9. | Opava | 17 | 54:83 | 19 |
10. | Přerov | 17 | 65:77 | 18 |
11. | Krnov | 18 | 61:73 | 18 |
12. | Šumperk | 17 | 65:79 | 15 |
13. | FBS Olomouc B | 0 | 0:0 | 0 |
14. | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA B | 0 | 0:0 | 0 |
15. | FBC Vikings Kopřivnice | 0 | 0:0 | 0 |
16. | FBC Spartak Bílovec | 0 | 0:0 | 0 |
17. | FBC Přerov | 0 | 0:0 | 0 |
18. | FBC ORCA KRNOV | 0 | 0:0 | 0 |
19. | FBC Intevo Třinec B FM | 0 | 0:0 | 0 |
20. | FBC Hranice | 0 | 0:0 | 0 |
21. | Asper Šumperk | 0 | 0:0 | 0 |
22. | 1. SC TEMPISH Vítkovice B | 0 | 0:0 | 0 |
23. | Torpedo Havířov | 0 | 0:0 | 0 |
24. | KTG Opava | 17 | 29:154 | 0 |
27.07.2024Jan Kocurek (16)
31.07.2024Barbora Kučerová (22)
03.08.2024Matyáš Zbránek (18)
04.08.2024Michal Michejda (10)
07.08.2024Lukáš Uher (44)
© 2024 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Počet návštěv: 276603
Posledních 30 dnů: 1356 | Posledních 7 dnů: 214 | Poslední den: 23
Diskuze k článku