Po prodl.
(2:2, 2:0, 1:2)

Torpedo

Dorostenci v Litovli stoprocentní

V sobotu 26.října 2013 čekali v Litovli dorostence Torpeda Havířov nelehké zápasy s týmy z Mohelnice a Kopřivnice, ale ti tuto výzvu nijak neprováhali a  obě utkání ve vysokém tempu zvládli se skorem 6:2 a 3:2, a tak si do ligové tabulky připsali krásných šest bodů a vytáhli se na čtvrté místo, které pro dorostence vypadá hodně slibně.

Florbal Torpedo Havířov – FBC Mohelnice 6:2
Branky (asistence) TH:
8:28 Soušek (Kytner) 1:1, 11:56 Klimeš (Kloza) 2:1, 18:39 Wróbel  (-) 3:1, 30:49 Kloza (Klimeš) 4:2, 43:12 Wróbel (-) 5:2, 44:33 Kloza (Vyležík) 6:2

Pro Havířov tento zápas nezačal vůbec dobře, protože Mohelnice po neproměněném nájezdu využila přesilovou hru a ve 3.minutě otevřela skóre. Havířovští se však nevzdali a dvěma góly ve třech minutách otočili skóre a to si pohlídali do konce 1.třetiny.  Ve druhé třetině se tempo zvýšilo, až po menší hádky mezi některými hráči, které museli rozhodčí uklidňovat. Druhou třetinu si oba týmy připsali po jednom gólu a stav činil 3:2. Ve 3.třetině už Havířovští neinkasovali ani jednu branku a třemi góly vyhoupli skóre na 6:2 a zápas s klidem vyhráli.

FBC Vikings Kopřivnice – Florbal Torpedo Havířov 2:3
29:38 Ošťádal (Dohnal) 1:1, 40:24 Kloza (Vyležík) 2:2, 43:15 Kloza (Kytner) 3:2

Ve druhém zápase čekal Havířovské tým z Kopřivnice, která v 2.minutě po odraženém míčku otevřela skóre, které setrvalo do konce 1.třetiny a to pro Torpeďáky nevypadalo dobře. Ve druhé třetině se jim však podařilo vyrovnat po nádherném úderu z předbrankového prostoru a stav byl 1:1. Tohle skóre vydrželo do konce 2.třetiny. Ve 3.třetině se Kopřivnici podařilo ve 4.minutě vstřelit branku a pro naše mladíky mohlo být zle. Jenže 5.minut před koncem se začala činit 1.lajna, které se podařilo vstřelit vyrovnávací branku a za necelé 3 minuty  se dostali žluto-černí do vedení 3:2 po střele z půlky hřiště o tyč do brány. Poslední 2 minuty vypadaly jako zápas o titul extraligy, nikdo nechtěl prohrát, ale našim borcům se podařilo skóre udržet a po velice zdlouhavém zápase si připsali 3 body.