Torpedo Pegres Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Pegres Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 05.05.2018

MSH Vodova Brno 

Bulldogs Brno

Brno

12:5
(2:2, 4:1, 6:2)

Pegres Havířov

Pegres

Muži v prvním zápase na superligového soupeře nestačili

V neděli, den po Superfinále českého florbalu začala superligová baráž, ve které bojuje náš mužský celek. První utkání série hrané na tři vítězná utkání se odehrálo v Brně v MSH Vodova proti místním Bulldogs, kde i přes slibně rozehraný průběh zápasu, naši muži na svého soupeře nestačili.

 

 

Muži Pegresu na svého soupeře hned od začátku utkání vletěli a po brankách Kozlíka a Krause šli rychle do dvoubrankového vedení. V polovině první třetiny se však nechal vyloučit havířovský Peřka. Brnu netrvalo dlouho a pohotovou dorážkou se prosadil Ondráček. Brňané ještě do konce první třetiny zvládli vyrovnat, střelou od mantinelu se prosadil Kladivo.

Druhá třetina byla v režii Havířova. I přes větší aktivitu a kontrolu míčku Brna, dokázal Havířov po rychlých kombinacích třikrát skórovat. Postupně se prosadil Mžyk, Klimeš a Peřka. Stejně jako v první třetině však Havířov nabídl soupeři přesilovou hru. Po vyloučení Krause střílel do odkryté brány Bauer.

Do třetí třetiny vstupovali havířovští s dvoubrankovým náskokem, který však zkušený brněnský celek začal postupně stahovat. Na branku Ondráčka ještě zvládl zareagovat svým druhým gólem v utkání Kozlík. To bohužel bylo ze strany Havířova vše. K obratu Brna zavelel havířovský odchovanec a kapitán brněnských Buldoků Jiří Juhaňák, který si pohrál s obráncem a přesnou střelou do horního rohu branky snížil. Aby toho nebylo málo, i ve třetí třetině Havířov nabídl soupeři přesilovou hru. Po vyloučení mladíčka Kučery, Ondráček neproměnil trestné střílení. Ten stejný hráč si však po chvíli spravil chuť, kdy po krásné kombinaci uklidil míček do prázdné brány, srovnal skóre a završil svůj hattrick. Obrat dokonal za 17 vteřin Bauer a po další minutě hry dal domácím dvoubrankový náskok Coufal. Tato dvouminutová pasáž stála Havířov zápas. Po nepovedené třetí třetině, která skončila 5:1, se Havířov musel v prvním zápase sklonit před zkušenějším soupeřem.

Komentář k 1. barážovému utkání trenéra Kubíčka: „Myslím si, že zápas jsme měli dobře rozehraný, i když Brno bylo silné na míčku. Naší nezodpovědností jsme soupeři nabídli otočit utkání. Chtěl bych pochválit třetí lajnu, která mě dnes překvapila. Děkuji soupeři za hru, našim divákům za návštěvu a podporu a také hostujícím fanouškům“

S Havířovem na zápas opět vycestovala početná skupina fanoušků, která jak už je jejím zvykem hlasitě hnala Torpedo za vítězstvím. Fanouškům za tuto podporu velmi děkujeme a věříme, že se jim v domácích zápasech odvděčíme výhrou.

Havířov ukázal, že i se superligovými celkem se dá hrát vyrovnané utkání, a tak se i na domácím hřišti můžete těšit na skvělé utkání. Baráž pokračuje 2. a 3. zápasem na hřišti Havířova. Přijďte i vy podpořit naše áčko v bojích o Superligu. Obě utkání se odehrají v MSH Havířov, v sobotu 28.4. od 18h a v neděli 29.4. od 16h.

Diskuze k článku

Nejbližší narozeniny

23.05.2018Mariana Fiedlerová (9)

23.05.2018Eliška Bocková (11)

24.05.2018Šimon Myslivec (14)

26.05.2018Robert Malošík (37)

27.05.2018Vojtěch Chmelíček (13)

Pegres obuv Město Havířov Moravskoslezský Kraj Exelsior Group s.r.o. Burik s.r.o. Salming ČR s.r.o. Taeda services s.r.o MŠMT Advanced World Transport a.s. NaturProdukt Nadace OKD Florbalshop.cz Fotograf Ing.Ladislav Káňa Havířovský deník TVCOM Rotor Ball

© 2018 Torpedo Pegres Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 285206
Posledních 30 dnů: 4402 | Posledních 7 dnů: 825 | Poslední den: 130

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne