Tým | Z | V | VP | R | P | Skóre | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1. FBC Karviná | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
2. | FBC Wafarex Český Těšín | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
3. | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
4. | FbC KOVO KM Frýdek-Místek | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
5. | FbK Horní Suchá | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
6. | PASKOV SAURIANS | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
7. | TJ Slovan Havířov Bílí | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
8. | TJ Slovan Havířov Modří | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
9. | TJ Slovan Havířov Žlutí | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
10. | Toro Salibandy Ostrava | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
11. | Torpedo Havířov | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
12. | FBC Vikings Kopřivnice | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
13. | FBC TIGERS PORUBA | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
14. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
15. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
16. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
17. | 1. SFK Havířov | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
18. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
19. | 1.MVIL Ostrava | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
20. | FBC Intevo Třinec | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
21. | FBC Letka Toman Finance Bílí | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
22. | FBC Letka Toman Finance Modří | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
23. | FBC ORCA KRNOV | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
24. | Z.F.K. Petrovice | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Kolo | Termín | Domácí | Hosté | Online | Video | |
---|---|---|---|---|---|---|
Moravskoslezská liga přípravek | 14.10.2023 | 08:30 | Letka |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 14.10.2023 | 10:00 | Torpedo |
|
Karviná | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 14.10.2023 | 11:30 | Torpedo |
|
Paskov | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 14.10.2023 | 12:30 | Kopřivnice |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 29.10.2023 | 10:30 | Letka |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 29.10.2023 | 12:00 | Frýdek-Místek |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 29.10.2023 | 08:30 | Torpedo |
|
Horní Suchá | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 29.10.2023 | 09:30 | Torpedo |
|
Karviná | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 03.12.2023 | 09:00 | Poruba |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 03.12.2023 | 11:00 | 1. SFK |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 03.12.2023 | 08:30 | Torpedo |
|
Slovan | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 03.12.2023 | 10:20 | Torpedo |
|
Slovan | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 17.12.2023 | 12:00 | Bohumín |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 17.12.2023 | 11:00 | Horní Suchá |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 17.12.2023 | 13:00 | Torpedo |
|
Slovan | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 17.12.2023 | 10:00 | Torpedo |
|
MVIL | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 04.02.2024 | 10:40 | FBC Ostrava |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 04.02.2024 | 09:00 | Třinec |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 04.02.2024 | 11:20 | Torpedo |
|
Vítkovice | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 04.02.2024 | 10:00 | Torpedo |
|
1. SFK | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 25.02.2024 | 00:00 | Český Těšín |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 25.02.2024 | 00:00 | Toro Salibandy |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 25.02.2024 | 00:00 | Torpedo |
|
Vítkovice | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 25.02.2024 | 00:00 | Torpedo |
|
Letka | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 17.03.2024 | 09:30 | MVIL |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 17.03.2024 | 08:00 | Paskov |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 17.03.2024 | 11:00 | Torpedo |
|
Rožnov | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 17.03.2024 | 12:30 | Torpedo |
|
Frýdek-Místek | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 13.04.2024 | 10:00 | Rožnov |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 13.04.2024 | 12:30 | Karviná |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 13.04.2024 | 09:00 | Torpedo |
|
Třinec | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 13.04.2024 | 11:30 | Torpedo |
|
Bohumín | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 27.04.2024 | 00:00 | 1. SFK |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 27.04.2024 | 00:00 | Letka |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 27.04.2024 | 00:00 | Torpedo |
|
Vítkovice | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 27.04.2024 | 00:00 | Torpedo |
|
Bohumín | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 24.02.2024 | 09:30 | Petrovice |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 24.02.2024 | 11:00 | Torpedo |
|
Třinec | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 24.02.2024 | 12:30 | Torpedo |
|
Slovan | ||
Moravskoslezská liga přípravek | 24.02.2024 | 13:30 | Horní Suchá |
|
Torpedo |
1. | Karviná | 24 | 0:0 | 0 |
2. | Český Těšín | 28 | 0:0 | 0 |
3. | FBC Ostrava | 26 | 0:0 | 0 |
4. | Frýdek-Místek | 15 | 0:0 | 0 |
5. | Horní Suchá | 27 | 0:0 | 0 |
6. | Paskov | 20 | 0:0 | 0 |
7. | Slovan | 22 | 0:0 | 0 |
8. | Slovan | 23 | 0:0 | 0 |
9. | Slovan | 32 | 0:0 | 0 |
10. | Toro Salibandy | 16 | 0:0 | 0 |
11. | Torpedo | 26 | 0:0 | 0 |
12. | Kopřivnice | 23 | 0:0 | 0 |
13. | Poruba | 24 | 0:0 | 0 |
14. | Bohumín | 22 | 0:0 | 0 |
15. | Vítkovice | 28 | 0:0 | 0 |
16. | Vítkovice | 27 | 0:0 | 0 |
17. | 1. SFK | 15 | 0:0 | 0 |
18. | Rožnov | 19 | 0:0 | 0 |
19. | MVIL | 28 | 0:0 | 0 |
20. | Třinec | 26 | 0:0 | 0 |
21. | Letka | 23 | 0:0 | 0 |
22. | Letka | 23 | 0:0 | 0 |
23. | Krnov | 23 | 0:0 | 0 |
24. | Petrovice | 24 | 0:0 | 0 |
21.03.2024Václav Jurdzin (26)
22.03.2024Daniel Herman (44)
22.03.2024Jan Markech (7)
25.03.2024Radim Urbančík (48)
28.03.2024Adam Ondra (10)
© 2024 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Počet návštěv: 271880
Posledních 30 dnů: 1782 | Posledních 7 dnů: 509 | Poslední den: 70