Tým | Z | V | VP | R | P | Skóre | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
2. | FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
3. | FBC Vikings Kopřivnice | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
4. | FBC ZABI Český Těšín | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
5. | FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
6. | FbC KOVO KM Frýdek-Místek | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
7. | FbK Horní Suchá | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
8. | PASKOV SAURIANS | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
9. | Salibandy Club Ostrava | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
10. | TJ Slovan Havířov Bílí | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
11. | TJ Slovan Havířov Modří | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
12. | Toro Salibandy Ostrava | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
13. | Torpedo Havířov | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
14. | FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
15. | FBC Studénka | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
16. | 1. SC BOHUMÍN 98 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
17. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
18. | 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
19. | 1. SFK Havířov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
20. | 1.FBK Sršni Rožnov p/R | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
21. | 1.FK Ostrava JIH | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
22. | 1.MVIL Ostrava | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
23. | FBC Hlučín | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
24. | FBC Intevo Třinec | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
25. | FBC Letka Toman Finance Group | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
26. | FBC ORCA KRNOV | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
27. | FBC Spartak Bílovec | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 | |
28. | Z.F.K. Petrovice | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Kolo | Termín | Domácí | Hosté | Online | Video | |
---|---|---|---|---|---|---|
Moravskoslezská liga elévů | 30.09.2023 | 14:00 | Český Těšín |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 30.09.2023 | 15:30 | Torpedo |
|
Toro Salibandy | ||
Moravskoslezská liga elévů | 30.09.2023 | 14:40 | Torpedo |
|
Slovan | ||
Moravskoslezská liga elévů | 30.09.2023 | 16:20 | Slovan |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 21.10.2023 | 08:30 | Vítkovice |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 21.10.2023 | 10:00 | Torpedo |
|
Krnov | ||
Moravskoslezská liga elévů | 21.10.2023 | 11:30 | Torpedo |
|
Poruba | ||
Moravskoslezská liga elévů | 21.10.2023 | 12:30 | Kopřivnice |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 26.11.2023 | 09:30 | Paskov |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 26.11.2023 | 11:50 | Petrovice |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 26.11.2023 | 12:30 | Torpedo |
|
Ostrava Jih | ||
Moravskoslezská liga elévů | 26.11.2023 | 10:40 | Torpedo |
|
Krnov | ||
Moravskoslezská liga elévů | 10.12.2023 | 09:30 | Hlučín |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 10.12.2023 | 13:30 | Ostrava Jih |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 10.12.2023 | 10:40 | Torpedo |
|
Český Těšín | ||
Moravskoslezská liga elévů | 10.12.2023 | 11:50 | Torpedo |
|
MVIL | ||
Moravskoslezská liga elévů | 21.01.2024 | 09:30 | 1. SFK |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 21.01.2024 | 11:50 | Krnov |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 21.01.2024 | 10:00 | Torpedo |
|
Horní Suchá | ||
Moravskoslezská liga elévů | 21.01.2024 | 10:40 | Torpedo |
|
Hlučín | ||
Moravskoslezská liga elévů | 11.02.2024 | 11:30 | Poruba |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 11.02.2024 | 13:00 | Studénka |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 11.02.2024 | 09:30 | Torpedo |
|
Orlová | ||
Moravskoslezská liga elévů | 11.02.2024 | 10:30 | Torpedo |
|
MVIL | ||
Moravskoslezská liga elévů | 09.03.2024 | 09:30 | Český Těšín |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 09.03.2024 | 08:00 | Slovan |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 09.03.2024 | 11:00 | Torpedo |
|
Rožnov | ||
Moravskoslezská liga elévů | 09.03.2024 | 12:30 | Torpedo |
|
Poruba | ||
Moravskoslezská liga elévů | 13.04.2024 | 09:30 | Petrovice |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 13.04.2024 | 13:30 | Hlučín |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 13.04.2024 | 12:30 | Torpedo |
|
Vítkovice | ||
Moravskoslezská liga elévů | 13.04.2024 | 11:00 | Torpedo |
|
Třinec | ||
Moravskoslezská liga elévů | 20.04.2024 | 11:30 | Paskov |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 20.04.2024 | 09:00 | Frýdek-Místek |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 20.04.2024 | 10:30 | Torpedo |
|
Poruba | ||
Moravskoslezská liga elévů | 20.04.2024 | 08:00 | Torpedo |
|
Orlová | ||
Moravskoslezská liga elévů | 04.05.2024 | 00:00 | Slovan |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 04.05.2024 | 00:00 | Letka |
|
Torpedo | ||
Moravskoslezská liga elévů | 04.05.2024 | 00:00 | Torpedo |
|
Třinec | ||
Moravskoslezská liga elévů | 04.05.2024 | 00:00 | Torpedo |
|
Frýdek-Místek |
1. | Orlová | 23 | 0:0 | 0 |
2. | Poruba | 27 | 0:0 | 0 |
3. | Kopřivnice | 23 | 0:0 | 0 |
4. | Český Těšín | 26 | 0:0 | 0 |
5. | FBC Ostrava | 23 | 0:0 | 0 |
6. | Frýdek-Místek | 16 | 0:0 | 0 |
7. | Horní Suchá | 23 | 0:0 | 0 |
8. | Paskov | 26 | 0:0 | 0 |
9. | Salibandy Ostrava | 22 | 0:0 | 0 |
10. | Slovan | 25 | 0:0 | 0 |
11. | Slovan | 24 | 0:0 | 0 |
12. | Toro Salibandy | 8 | 0:0 | 0 |
13. | Torpedo | 24 | 0:0 | 0 |
14. | Poruba | 27 | 0:0 | 0 |
15. | Studénka | 15 | 0:0 | 0 |
16. | Bohumín | 25 | 0:0 | 0 |
17. | Vítkovice | 27 | 0:0 | 0 |
18. | Vítkovice | 24 | 0:0 | 0 |
19. | 1. SFK | 0 | 0:0 | 0 |
20. | Rožnov | 26 | 0:0 | 0 |
21. | Ostrava Jih | 0 | 0:0 | 0 |
22. | MVIL | 25 | 0:0 | 0 |
23. | Hlučín | 21 | 0:0 | 0 |
24. | Třinec | 25 | 0:0 | 0 |
25. | Letka | 27 | 0:0 | 0 |
26. | Krnov | 26 | 0:0 | 0 |
27. | Bílovec | 22 | 0:0 | 0 |
28. | Petrovice | 22 | 0:0 | 0 |
21.03.2024Václav Jurdzin (26)
22.03.2024Daniel Herman (44)
22.03.2024Jan Markech (7)
25.03.2024Radim Urbančík (48)
28.03.2024Adam Ondra (10)
© 2024 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz
Počet návštěv: 271880
Posledních 30 dnů: 1782 | Posledních 7 dnů: 509 | Poslední den: 70