Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 29.04.2017

MSH Havířov 

Torpedo Havířov

Torpedo

2:6

1.SC Vítkovice B

Vítkovice B

Sezóna žen je za polovinou, výsledkově se zatím trápí

U žen Havířova proběhla před sezónou velká proměna. Po skončení ženského týmu Horní Suché přišlo z tohoto týmu několik hráček, hlavním trenérem se stal dosavadní asistent Tomáš Kozlík. Kapitánkou týmu se stala odchovankyně Torpeda Denisa Gawryšová, která viděla začátek sezony takto. „Hned v úvodu jsme byly spojené s holkami z Horní Suché, náš kolektiv se ale nezměnil. Holky jsme hned k sobě vzaly a braly se za jeden tým." 


Těsně před začátkem sezóny se tým zúčastnil Poháru České Pojišťovny, kde se povedlo porazit loňského vítěze naší 2.ligy žen Přerov a s finalistou loňské 1.ligy žen Bulldogs Brno ženy prohrály jen těsně 3:2. „Po výsledkově i herně povedeném Poháru jsem si asi naivně myslel, že adaptace příchozích hráček spojenou s tvorbou de facto úplně nového týmu nebude problém a zvládneme to velmi rychle. Začátek naší soutěže se nám však poté výsledkově vůbec nepovedl. Byť nebyl herní projev úplně špatný, častokrát jsme vedli i o více branek, tak se nám nepodařilo dovézt zápasy do vítěžného konce. Už od prvního přípravného zápasu v červenci jsme měli problém zejména s proměňováním šancí, proto jsme se na to snažili na trénincích zaměřit" popsal úvod sezóny trenér Kozlík. 
První výhru si ženy dokonce připsaly až v šestém kole, to se už ale krčily na posledním místě tabulky a jejich sny o postupu pomalu vzaly za své. „Všechny jsme si daly stejný cíl, a to postoupit do 1. ligy žen. Na trénincích jsme makaly a chtěly za každou cenu zápasy vyhrávat, jenže opak byl pravdou. Zápasy nedopadly podle očekávání, většinou to dopadlo tak, že jsme se hned v úvodu ujaly vedení, které ale trvalo jen pár minut. Zápas se během chvíle otočil v náš neprospěch a my odcházely se zklamáním," řekla Gawryšová.


V průběhu sezóny se pomalu začalo vyhrávat, ženy se chvílemi odpoutaly od posledního místa, kde ale nyní vzhledem k menšímu počtu zápasu zase jsou. I přesto má podle slov Kozlíka i taková sezóna svá pozitiva. „V průběhu roku se nám vykrystalizovala sestava, některé hráčky s florbalem skončily nebo přestoupily jinam, včetně příchozích z Horní Suché. Když už bylo jasné, že se o vítězství v lize nepopereme, tak jsme si dali za cíl postupně si vybudovat naší herní tvář a vytvořit si v týmu řád - od docházky, přes plnění tréninkového deníku až po včasné omluvenky."

Tuto neděli, tj. 4.3, odehrají naše ženy domácí zápasy na MSH v Havířově. První zápas odehrají v 8:00 proti Opavě a druhý ve 13:50 proti Přerovu. Zejména na ten druhý zápas je mířený také nábor děvčat do oddílu, když si budou moct zájemkyně vyzkoušet na vlastní kůži, jaké to je být florbalistkou a také si zasoutěžit o drobné ceny. 
Na zápas Vás zve kapitánka družstva Gawryšová. „Před námi jsou domácí zápasy, ve kterých se budeme snažit natolik, abychom si připsaly 6 bodů do tabulky. Všichni jste zvaní, přijďte podpořit ženy."
 

Diskuze k článku

Od 23.3.2018 do konce sezóny se mění místo pátečních tréninků kategorií Ženy a Juniorky. Tréninky budou probíhat v MSH Havířov, čas tréninku zůstává nezměněn.

19.03.2018

Nejbližší narozeniny

25.06.2018Andrej Bílek (20)

25.06.2018Denis Lonek (8)

27.06.2018Bára Lysková (10)

27.06.2018Matyáš Kovalovský (6)

27.06.2018Eva Kučerová (22)

Pegres obuv Město Havířov Moravskoslezský Kraj Exelsior Group s.r.o. Burik s.r.o. Salming ČR s.r.o. Taeda services s.r.o MŠMT Advanced World Transport a.s. NaturProdukt Nadace OKD Florbalshop.cz Fotograf Ing.Ladislav Káňa Havířovský deník TVCOM Rotor Ball

© 2018 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 289247
Posledních 30 dnů: 4171 | Posledních 7 dnů: 974 | Poslední den: 111

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne