Torpedo Pegres Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Pegres Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 21.10.2017

SH ZŠ Čeladná 

Torpedo Havířov

Pegres

12:13

FbC Frýdek-Místek

Frýdek

Bystřice nad Olší a turnaj elévů

Druhou adventní neděli naši torpeďáčci z kategorie elévů vyrazili směr Bystřice n/O. Čekal je poslední turnaj v letošním roce.

Prvním soupeřem byl tým z posledního turnaje, Paskov Saurians. Už od začátku bylo vidět, že se vosičky rozhodly, že nic neponechají náhodě. Do zápasu vtrhly s energií a chutí. I když se dopouštěly chyb, bylo na hřišti vidět, který tým je lepší. Vosičky zaslouženě vyhrály.

Po pauze dvou zápasu žlutočerná torpeda vyrazila do dalšího zápasu. Soupeřem jim byl tým z Ostravy, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Začal boj. Boj o každý míček. Bylo vidět pěkné souboje u mantinelů, přihrávky a také pěkné góly. Až do poslední sekundy si nikdo nebyl jistý, který tým je ten lepší. Nakonec i z tohoto duelu vyšly vosičky vítězně.

Po krátké pauze nás čekal další soupeř, a to FBC Coyotes Jablunkov. Už od začátku bylo vidět, že to nebude vůbec jednoduchý zápas. A i když se na jednom hřišti žlutočerným barvám dařilo, na hřišti druhém to tak nebylo – projevily se chyby vosiček ve hře, ale i nedostatek zkušeností nováčků. Posílení už přišlo pozdě. Tým z Jablunkova získal náš cenný skalp.

Poslední zápas patřil týmu z Českého Těšína, FBC DDM AGA24 Český Těšín. Zápas, kde jsme my, diváci, mohli vidět, že si ho vosičky užívají. Góly, přihrávky, bránění, to vše směřovalo k vítěznému konci. Žlutočerné barvy svůj poslední zápas v letošním roce opravdu vyhrály.

A pak už jen všichni čekali, jak dopadne poslední zápas mezi Bystroňem a Coyotes … vzhledem k tomu, že vyhrál Bystroň, bylo nutné vytvořit minitabulku. Skóre nakonec rozhodlo, že letošní kalendářní rok vosičky ukončí druhým místem.

Zápasy:

TH - Paskov Saurians      13 : 9

TH - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava     16 : 14

TH - FBC Coyotes Jablunkov       14 : 17

TH - FBC DDM AGA24 Český Těšín           10 : 5

Sestava:

Kolkop, Mikula : Bocek, Hlinka, Lysková, Martinček, Pawlas, Pezda, Štěpánek, Vacek, Hoffmann, Kožušník, Cereja , Kuntošová

Trenéři:

Strnadel, Ošťádal, Zbořil

Všem krásné vánoční svátky, dětem splnění všech přání a vše nej do nového roku 2018.

Diskuze k článku

Nejbližší narozeniny

21.04.2018Dominik Mrowiec (21)

26.04.2018Marc Cereja (8)

01.05.2018Kateřina Chlebková (27)

02.05.2018Vendula Šimonová (23)

04.05.2018Ondřej Urbančík (12)

Pegres obuv Město Havířov Moravskoslezský Kraj Exelsior Group s.r.o. Burik s.r.o. Salming ČR s.r.o. Taeda services s.r.o MŠMT Advanced World Transport a.s. NaturProdukt Nadace OKD Florbalshop.cz Fotograf Ing.Ladislav Káňa Havířovský deník TVCOM Rotor Ball

© 2018 Torpedo Pegres Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 280643
Posledních 30 dnů: 6812 | Posledních 7 dnů: 1970 | Poslední den: 207

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne