Torpedo Pegres Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Pegres Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 19.11.2017

MSH Havířov 

FBC Orca Krnov

Krnov

0:2

Torpedo Havířov Žlutí

Pegres

Přiští zápas 14.01.2018

 

Torpedo Havířov Žlutí

Pegres

:
od 00:00

FbC Coyotes Jablunkov

Jablunkov

Mladší žáci ovládli turnaj v Paskově

V neděli  21.5. jsme se zúčastnili turnaje o putovní pohár města Paskov, který se zde koná již řadu let a stal se florbalovou tradicí. Turnaje se mohli zúčastnit hráči ročníku 2005 a mladší, čili to byla taková malá příprava na další sezonu. Přihlásilo se 6 týmů, které byly následně rozlosovány do 2 skupin po 3 týmech. První ze skupiny postupují rovnou do semifinále a zbylé čtyři si to rozdají v předkole. Po každém zápase ve skupině se jelo 5 nájezdů a v pauze před vyřazovací části se ještě uskutečnila rychlostní soutěž, do které měl každý tým vybrat jednoho hráče.

Ve skupině jsme se utkali s týmem Škorpionů a Štěpánkovic. Za cíl jsme si dali skupinu vyhrát, což se nám podařilo a dokonce jsme neobdrželi ani jednu branku. Hráči si tedy po každém zápase vyzkoušeli nájezdy, ve kterých se hrálo o 1 bod do tabulky. Proti Škorpionům se nám v této činnosti nezadařilo, naopak proti Štěpánkovicím ano, a zde bych si dovolil vyzdvihnout perfektně provedenou "kulišárnu" v podání Martina Pruse. Tento nájezd již lze shlédnout ve videu na FB stránkách Torpeda Havířov. :-)

Podařilo se nám vyhrát skupinu, zajeli jsme si nájezdy, podívali se na rychlostní soutěž, kde nás reprezentoval týmem zvolený  Nikolas Vizváry, který skončil na skvělém 3. místě a mohli jsme se chystat na semifinále, kde nás čekalo derby s SFK Havířov. Zápas pro nás začal výborně, kdy jsme se dostali do tříbrankového vedení a hru měli pod kontrolou. Bohužel jsme ke konci zápasu o vedení přišli a po závěrečném hvizdu svítilo na tabuli skóre 5:5, čili jsme si mohli nájezdy vyzkoušet znovu. Po pěkných, chytrých provedeních a díky výborně chytajícímu Eriku Bezovi jsme se mohli těšit na finále proti obhájci trofeje MVIL Ostrava.

Finále se odehrálo ve výborné atmosféře. V zápase jsme byli většinu času na míčku, trpělivě si vytvářeli šance a podařilo se nám dostat do vedení 2:0. Soupeř ke konci snížil, ale drama jsme tentokrát nedovolili, a tak jsme se mohli radovat z výhry 2:1 a tedy celkového vítězství v turnaji.

Ještě než jsme mohli zvednout pohár nad hlavu, tak měli organizátoři připraveny ceny i pro individuální ocenění. Čekali jsme, že pohár pro nejlepšího brankaře turnaje si odveze náš Erik, který by si to zasloužil ne jen za 2 čistá konta, ale celý turnaj chytal opravdu parádně. Bohužel ji nedostal, ale to nevadí, třeba příště. Nejlepšího střelce od nás nezískal nikdo, což dokazuje, že jsme silní jako tým a goly si hráči rovnoměrně rozdělili, za což jsme moc rádi. Za nedlouho poté nám na krku visely zlaté medaile a do Havířova jsme vezli velký putovní pohár :-)

Turnaj trval do večera, čili jsme tam strávili opravdu celý den, ale já myslím, že nemusíme litovat , a že si ho všichni užili. Na závěr bych chtěl pochválit všechny hráče do jednoho, jelikož předváděli celý turnaj hezký florbal a i ve vypjatých chvílích se nebáli hrát s míčkem na hokejkách. Taky bych chtěl poděkovat rodičům za podporu a kulisu, kterou vytvořili.

Děkuji :-)

DM

Výsledky zápasů:

  • Torpedo : Škorpioni                4:0
  • Torpedo : Štěpánkovice          3:0
  • Torpedo : 1.SFK Havířov         5:5 (výhra na nájezdy)
  • Torpedo : MVIL Ostrava          2:1

Sestava:

Beza – Poruba, Růžička, Vizváry, Kalábová Ni., Kalábová Na., Tichý, Zbořil, Warcholek, Prus, Zářecký, Sznapka, Pezda

Trenéři:

Mattivi, Pěgřimek

 

 

 

Diskuze k článku

Nejbližší narozeniny

19.12.2017Pavel Kotula (29)

19.12.2017Daniel Till (35)

19.12.2017Jan Wasil (8)

27.12.2017Filip Kapolka (40)

28.12.2017Tomáš Kantor (39)

Pegres obuv Město Havířov Moravskoslezský Kraj Exelsior Group s.r.o. Burik s.r.o. Salming ČR s.r.o. Taeda services s.r.o Advanced World Transport a.s. NaturProdukt Nadace OKD Fotograf Ing.Ladislav Káňa Florbalmag.cz Havířovský deník TVCOM Rotor Ball

© 2017 Torpedo Pegres Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 258354
Posledních 30 dnů: 5734 | Posledních 7 dnů: 1454 | Poslední den: 202

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne