Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Přípravka ve Stonavě stříbrná

Dne 25. 2. zástupci naší nejmladší kategorie měli nastoupit na své dva další turnaje. Přípravka Žlutí měla vyrazit do Stonavy a přípravka Černí do Českého Těšína. Pro oba trenéry této kategorie začal nelehký úkol, jak a kde získat dostatek dětí, kteří by se mohli zúčastnit. Závěr byl jasný, turnaje se nezrušily a tak soupisky zněly -> 4+1 do Stonavy a 5 dětí do Českého Těšína (gólman neznámý). Trenéři to ale nevzdali a v pátek večer byl počet upřesněn na 5+1 v obou případech. I když jsme všichni věděli, že daný počet není zrovna ideální, přesto jsme v sobotu vyrazili.

Nás ve Stonavě čekali soupeři z Karviné, Ostravy a Havířova.

Prvním naším soupeřem bylo 1. FBC Karviná. Vosičky se asi dobře vyspinkaly, neboť do zápasu vlétly s veškerým svým umem a energií. Viděli jsme pěkný zápas, kde jsme se mohli spolehnout nejen na hru v poli, ale i skvělé výkony našeho gólmana. Karviná odešla s prohrou 8:2.

Druhým soupeřem byly obávané Vítkovice. A překvapily žlutočerné barvy svou hrou hned od startu. Padlo pár rychlých gólů do branky žlutočerných a my všichni doufali, že se z toho naši malí rychle otřepou. Po první půli jsme prohrávali 7:0. Ale nevzdali jsme to. Druhou část jsme vyhráli 2:1, což alespoň trošku naše žlutočerné pozvedlo. Konečné skóre bylo 8:2 pro Tygříky.

Třetí zápas a soupeřem bylo 1. SFK Havířov Modří. Ještě chvíli se sice vosičky otřepávaly z porážky s Vítkovicemi, ale brzy pochopily, že se hraje další zápas. A opět torpeďaci předvedli, že florbal hrát umí. Obrana, útok a zákroky gólmana to vše vedlo k výhře 13:3.

Poslední zápas a soupeř FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Zápas plný fyzického i psychického vypětí. Hned od první sekund bylo jasné, že více než o florbal půjde o to, jak přežít. Tým soupeře hrál svým tělem, a je možné podotknout, že mnohdy i za hranicí fair-play. Po několika úrazech se vosičky rozhodly, že se otloukat nenechají a že i ony umí přitlačit. Zaslouženě jsme čistou hrou vyhráli 11:4.

Všem hráčům patří velký obdiv a také jsme rádi, že naše řady nakonec rozšířil i Maty, který byl po nemoci.

Torpedo Havířov – 1. FBC Karviná 8:2

Torpedo Havířov – 1. SC TEPMPISH Vítkovice Tygříci 2:8

Torpedo Havířov – 1. SFK Havířov Modří 13:3

Torpedo Havířov – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 11:4

Konečná soupiska: Mikula – Lysková, Hoffmann, Hlinka, Kožušník, Pařenica, Pawlas

Diskuze k článku

Nejbližší narozeniny

24.07.2018Jakub Kačur (11)

24.07.2018Jan Lorenc (15)

25.07.2018Patrik Tichý (12)

26.07.2018Vlastislav Zelený (13)

27.07.2018Roman Beneš (52)

Pegres obuv Město Havířov Moravskoslezský Kraj Exelsior Group s.r.o. Burik s.r.o. Salming ČR s.r.o. MŠMT Advanced World Transport a.s. NaturProdukt Nadace OKD Florbalshop.cz Havířovský deník TVCOM Rotor Ball

© 2018 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 291491
Posledních 30 dnů: 2477 | Posledních 7 dnů: 544 | Poslední den: 63

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne