Poslední zastávka před začátkem sezóny 2026/2027 čeká dorostence, kteří zamíří do Prahy na velmi dobře obsazený turnaj Sobit Cup.

Už zítra startuje další ročník soustředění našich nejmenších florbalistů z přípravky a elévů.
Čeká nás několik dní plných florbalu, pohybu, týmových her, sportu a společné zábavy v krásném prostředí Horní Lomné. Veškerý program proběhne přímo v areálu Chaty Lačnov, která nám poskytne skvělé zázemí po celý pobyt.
Soustředění je zároveň součástí přípravy na blížící se start nové sezóny. Děti čekají tréninky zaměřené na florbalové dovednosti, pohyb i spolupráci, ale také spousta aktivit, při kterých si užijí poslední dny prázdnin společně s kamarády.
Soustředění se uskuteční za finanční podpory Nadace OKD, za kterou velmi děkujeme.
„Soustředění je pro naše nejmenší hráče skvělou příležitostí, jak společně nastartovat přípravu na novou sezónu. Zároveň je to na konci prázdnin ideální prostor pro oživení týmových vazeb, společnou zábavu a postupný návrat k pravidelnému trénování.“ ,okomentoval soustředění trenér přípravky a mladších elévů Daniel Sebera.
