Související zápas

logo
THBulldogs
3:4(0:1,3:1,0:2)
ne 9. 11. 2025 17:00 @ MSH Havířov, 1. liga mužů, 12. kolo
36_20250625_075152.png
105_20251112_114503.jpg

S loňským účastníkem Livesport superligy těsná domácí prohra

Druhou těsnou prohru v řadě si po výjezdu do Plzně připsali florbalisté Torpeda Havířov i na domácí půdě s Bulldogs Brno. Loňský účastník Livesport superligy vyhrál nejtěsnějším možným rozdílem. Havířov se tak těsně před polovinou soutěže nachází na osmém místě.

Torpedo Havířov - Bulldogs Brno 3:4 (0:1, 3:1, 0:2)

  • branky: 22. Jan Vojáček, 26. Richard Kraus, 26. Tomáš Poruba - 13. Petr Koláčný, 29. Teppo Salo, 41. Lukáš Holásek, 44. Martin Svatoň;
  • rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín;
  • vyloučení: 2:2; využití: 0:1;
  • diváků: 165;
  • zásahy brankářů: Filip Karas 17 - Daniel Műck 20;

Torpedo sice prohrálo první třetinu, když se trefil hostující Koláčný, který se prosadil z dálky. Torpedo však dokázalo třemi slepenými góly na začátku druhé třetiny. Postupně se prosadili krásnou samostatnou akcí Vojáček, následně po přečíslení právě s Vojáčkem Kraus a obrat završil svou premiérovou trefou ve žlutočerném dresu Poruba.

Gólově však utkání nadále patřilo už jen hostům. Ještě v druhé části snížil fin Salo. V poslední třetině se trefili hned ze startu hostující Holásek a Svatoň a převrátili skóre na stranu hostů. Do konce utkání se již brankově nikdo neprosadil a tak si všechny body odvezli hosté ze Znojma. 

Myslím si, že dnešní zápas jsme dostali do stavu, z kterého jsme mohli vytěžit víc. Mohli jsme získat i nějaké body. Od druhé třetiny jsme zápas měli relativně pod kontrolou. Podařilo se nám ho dostat pod kontrolu po špatné první třetině, abych to správně vysvětlil. Ve třetí třetině jsme svými chyby dostali soupeře zpět do hry a pak už to bylo jen o tom, jestli dáme gól nebo nedáme. Nějaký tlak jsme měli, ale z něj nic, což mě mrzí. Neodehráli jsme dnes špatný zápas.

trenér Rostislav Kohút po utkání s Bulldogs