Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

VÍCE NEŽ 25 LET NEJVĚTŠÍ HAVÍŘOVSKÝ KLUB

Poslední zápas 22.01.2023

SH Bospor Bohumín 

1. SC BOHUMÍN 98

Bohumín

9:3
(0:0, 0:0, 0:0)

Torpedo Havířov

Torpedo

Přiští zápas 19.02.2023

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 

TJ Slovan Havířov - Bílí

Slovan B

:
od 09:30

Torpedo Havířov

Torpedo

Výsledky

Tabulka

2022/2023 - Přípravka U9

Tým Z V VP R P Skóre Body
1. 1. SC BOHUMÍN 98 20 0 0 0 0 0:0 0
2. Torpedo Havířov 23 0 0 0 0 0:0 0
3. Torpedo Havířov 8 0 0 0 0 0:0 0
4. TJ Slovan Havířov - Modří 15 0 0 0 0 0:0 0
5. TJ Slovan Havířov - Bílí 20 0 0 0 0 0:0 0
6. FbK Horní Suchá 16 0 0 0 0 0:0 0
7. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 19 0 0 0 0 0:0 0
8. FBC Wafarex Český Těšín 19 0 0 0 0 0:0 0
9. FBC Vikings Kopřivnice 19 0 0 0 0 0:0 0
10. FBC TIGERS PORUBA 19 0 0 0 0 0:0 0
11. FBC ORCA KRNOV 23 0 0 0 0 0:0 0
12. FBC Letka Toman Finance Group 24 0 0 0 0 0:0 0
13. 1.MVIL Ostrava 20 0 0 0 0 0:0 0
14. 1.FBK Sršni Rožnov p/R 19 0 0 0 0 0:0 0
15. 1. SFK Havířov 11 0 0 0 0 0:0 0
16. 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 24 0 0 0 0 0:0 0
17. 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 24 0 0 0 0 0:0 0
18. Z.F.K. Petrovice 20 0 0 0 0 0:0 0

Rozpis a výsledky

2022/2023 - Přípravka U9

Kolo Termín Domácí Hosté Online Video
Moravskoslezská liga přípravek 09.10.2022 | 08:30 Slovan M 5:5 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 09.10.2022 | 10:00 Torpedo 3:6 Č. Těšín
Moravskoslezská liga přípravek 09.10.2022 | 11:30 Torpedo 5:0 SFK
Moravskoslezská liga přípravek 09.10.2022 | 12:30 Ostrava 4:2 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 22.10.2022 | 13:30 MVIL 5:7 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 22.10.2022 | 12:30 Torpedo 5:6 Vítkovice L
Moravskoslezská liga přípravek 22.10.2022 | 11:00 Torpedo 1:3 Kopřivnice
Moravskoslezská liga přípravek 22.10.2022 | 09:30 Torpedo 8:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 05.11.2022 | 13:30 Torpedo 3:4 Vítkovice L
Moravskoslezská liga přípravek 05.11.2022 | 12:00 Torpedo 7:3 Krnov
Moravskoslezská liga přípravek 05.11.2022 | 10:30 Vítkovice T 5:3 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 05.11.2022 | 09:00 Ostrava 6:1 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 19.11.2022 | 12:00 Vítkovice L 5:4 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 19.11.2022 | 10:30 Slovan B 0:12 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 19.11.2022 | 09:30 Torpedo 2:3 Horní Suchá
Moravskoslezská liga přípravek 19.11.2022 | 08:30 Torpedo 2:6 Bohumín
Moravskoslezská liga přípravek 04.12.2022 | 12:00 Rožnov -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 04.12.2022 | 10:30 Bohumín -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 04.12.2022 | 09:30 Torpedo -:- Vítkovice L
Moravskoslezská liga přípravek 04.12.2022 | 08:30 Torpedo -:- Petrovice
Moravskoslezská liga přípravek 22.01.2023 | 13:30 Bohumín 9:3 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 22.01.2023 | 12:30 Torpedo 3:6 Letka
Moravskoslezská liga přípravek 22.01.2023 | 11:00 Torpedo 6:6 Č. Těšín
Moravskoslezská liga přípravek 22.01.2023 | 09:30 Torpedo 2:12 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 19.02.2023 | 13:30 Petrovice -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 19.02.2023 | 12:30 Torpedo -:- Horní Suchá
Moravskoslezská liga přípravek 19.02.2023 | 11:00 Torpedo -:- Poruba
Moravskoslezská liga přípravek 19.02.2023 | 09:30 Slovan B -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 12.03.2023 | 12:30 Torpedo -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 12.03.2023 | 11:30 Torpedo -:- Petrovice
Moravskoslezská liga přípravek 12.03.2023 | 10:00 Rožnov -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 12.03.2023 | 09:00 Torpedo -:- Č. Těšín
Moravskoslezská liga přípravek 30.04.2023 | 00:00 Torpedo -:- Č. Těšín
Moravskoslezská liga přípravek 30.04.2023 | 00:00 Torpedo -:- Petrovice
Moravskoslezská liga přípravek 30.04.2023 | 00:00 Bohumín -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 30.04.2023 | 00:00 Torpedo -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 04.12.2022 | 08:00 Torpedo 0:6 Slovan M
Moravskoslezská liga přípravek 04.12.2022 | 09:00 Č. Těšín 4:2 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 04.12.2022 | 10:30 Torpedo 2:6 Ostrava
Moravskoslezská liga přípravek 04.12.2022 | 11:30 MVIL 4:7 Torpedo
1. Bohumín 20 0:0 0
2. Torpedo 23 0:0 0
3. Torpedo 8 0:0 0
4. Slovan M 15 0:0 0
5. Slovan B 20 0:0 0
6. Horní Suchá 16 0:0 0
7. Ostrava 19 0:0 0
8. Č. Těšín 19 0:0 0
9. Kopřivnice 19 0:0 0
10. Poruba 19 0:0 0
11. Krnov 23 0:0 0
12. Letka 24 0:0 0
13. MVIL 20 0:0 0
14. Rožnov 19 0:0 0
15. SFK 11 0:0 0
16. Vítkovice T 24 0:0 0
17. Vítkovice L 24 0:0 0
18. Petrovice 20 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

04.02.2023Pavla Hrušková (25)

08.02.2023Jakub Kos (18)

12.02.2023Ondřej Kowal (39)

14.02.2023Adam Fuják (11)

18.02.2023Veronika Jalcsová (23)

Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj NSA
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL Unihoc shoes McDavid Inc. Burik s.r.o.
Partneři mládeže
Nadace OKD HP LAK STK Team Maat
Partneři
Florbalshop.cz Party-eshop.cz WeFood Nutrition s.r.o. Enervit DuoLife Farmářské brambůrky AirPort-Expres.cz PALETY HEMAX spol. s.r.o. Taeda services s.r.o SPETECH TECHNOLOGY s.r.o.
Mediální partneři
Havířovský deník
Partneři soutěže
Exe Sport

© 2023 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 252054
Posledních 30 dnů: 2349 | Posledních 7 dnů: 659 | Poslední den: 83

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne