Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 01.12.2019

SH Bospor Bohumín 

Torpedo Havířov

Torpedo

0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci

Vítkovice

Přiští zápas 21.12.2019

SH Horní Suchá 

Torpedo Havířov

Torpedo

:
od 08:00

FbK Horní Suchá

Horní Suchá

Výsledky

Tabulka

2019/2020 - přípravka

Tým Z V VP R P Skóre Body
1. FBC TIGERS PORUBA 16 0 0 0 0 0:0 0
2. Z.F.K. Petrovice 16 0 0 0 0 0:0 0
3. TJ Slovan Havířov 16 0 0 0 0 0:0 0
4. S.K. P.E.M.A. OPAVA 15 0 0 0 0 0:0 0
5. PASKOV SAURIANS 12 0 0 0 0 0:0 0
6. Torpedo Havířov 16 0 0 0 0 0:0 0
7. FbK Horní Suchá 15 0 0 0 0 0:0 0
8. FbC Coyotes Jablunkov 15 0 0 0 0 0:0 0
9. FBC ČPP OSTRAVA 16 0 0 0 0 0:0 0
10. FBC Vikings Kopřivnice 16 0 0 0 0 0:0 0
11. 1. FBC Karviná 8 0 0 0 0 0:0 0
12. FBC SMOLO Český Těšín 16 0 0 0 0 0:0 0
13. FBC ORCA KRNOV 16 0 0 0 0 0:0 0
14. FBC Letka 16 0 0 0 0 0:0 0
15. 1. SFK Havířov 20 0 0 0 0 0:0 0
16. 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 16 0 0 0 0 0:0 0
17. 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 15 0 0 0 0 0:0 0
18. 1. SC Bohumín´ 98 16 0 0 0 0 0:0 0
19. 1. FBK Rožnov p/R 16 0 0 0 0 0:0 0

Rozpis a výsledky

2019/2020 - přípravka

Kolo Termín Domácí Hosté Online Video
Moravskoslezská liga přípravek 29.09.2019 | 08:00 Slovan 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 29.09.2019 | 09:00 Torpedo 0:0 Krnov
Moravskoslezská liga přípravek 29.09.2019 | 10:30 Torpedo 0:0 Kopřivnice
Moravskoslezská liga přípravek 29.09.2019 | 12:00 Petrovice 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 02.11.2019 | 13:00 Český Těšín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 02.11.2019 | 11:30 Torpedo 0:0 Petrovice
Moravskoslezská liga přípravek 02.11.2019 | 10:00 Torpedo 0:0 Bohumín
Moravskoslezská liga přípravek 02.11.2019 | 09:00 Poruba 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 17.11.2019 | 13:00 Torpedo 0:0 Petrovice
Moravskoslezská liga přípravek 17.11.2019 | 12:00 Letka 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 17.11.2019 | 11:00 Torpedo 0:0 Paskov
Moravskoslezská liga přípravek 17.11.2019 | 09:30 Bohumín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 01.12.2019 | 12:30 Torpedo 0:0 Vítkovice
Moravskoslezská liga přípravek 01.12.2019 | 11:00 Torpedo 0:0 Karviná
Moravskoslezská liga přípravek 01.12.2019 | 09:30 Letka 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 01.12.2019 | 08:00 Bohumín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 21.12.2019 | 12:30 Ostrava -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 21.12.2019 | 11:00 Torpedo -:- Český Těšín
Moravskoslezská liga přípravek 21.12.2019 | 09:30 Rožnov -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 21.12.2019 | 08:00 Torpedo -:- Horní Suchá
Moravskoslezská liga přípravek 01.02.2020 | 00:00 Rožnov -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 01.02.2020 | 00:00 Torpedo -:- Kopřivnice
Moravskoslezská liga přípravek 01.02.2020 | 00:00 Letka -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 01.02.2020 | 00:00 Torpedo -:- Opava
Moravskoslezská liga přípravek 16.02.2020 | 00:00 Torpedo -:- Rožnov
Moravskoslezská liga přípravek 16.02.2020 | 00:00 Kopřivnice -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 16.02.2020 | 00:00 Torpedo -:- Vítkovice
Moravskoslezská liga přípravek 16.02.2020 | 00:00 Slovan -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 21.03.2020 | 00:00 Jablunkov -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 21.03.2020 | 00:00 Torpedo -:- Vítkovice
Moravskoslezská liga přípravek 21.03.2020 | 00:00 Poruba -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 21.03.2020 | 00:00 Torpedo -:- Horní Suchá
Moravskoslezská liga přípravek 05.04.2020 | 00:00 Torpedo -:- Kopřivnice
Moravskoslezská liga přípravek 05.04.2020 | 00:00 Rožnov -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 05.04.2020 | 00:00 Torpedo -:- Slovan
Moravskoslezská liga přípravek 05.04.2020 | 00:00 Opava -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 18.04.2020 | 00:00 Petrovice -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 18.04.2020 | 00:00 Torpedo -:- Ostrava
Moravskoslezská liga přípravek 18.04.2020 | 00:00 Vítkovice -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 18.04.2020 | 00:00 Torpedo -:- SFK
1. Poruba 16 0:0 0
2. Petrovice 16 0:0 0
3. Slovan 16 0:0 0
4. Opava 15 0:0 0
5. Paskov 12 0:0 0
6. Torpedo 16 0:0 0
7. Horní Suchá 15 0:0 0
8. Jablunkov 15 0:0 0
9. Ostrava 16 0:0 0
10. Kopřivnice 16 0:0 0
11. Karviná 8 0:0 0
12. Český Těšín 16 0:0 0
13. Krnov 16 0:0 0
14. Letka 16 0:0 0
15. SFK 20 0:0 0
16. Vítkovice 16 0:0 0
17. Vítkovice 15 0:0 0
18. Bohumín 16 0:0 0
19. Rožnov 16 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

17.12.2019Eva Sobotová (33)

19.12.2019Pavel Kotula (31)

19.12.2019Jan Wasil (10)

27.12.2019Jan Vlček (14)

28.12.2019Denis Jasiok (20)

Generální partner
Exelsior Engineering a.s.
Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj MŠMT
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL Unihoc shoes McDavid Inc. Burik s.r.o.
Partneři mládeže
STK Team Maat
Partneři
Florbalshop.cz WeFood Nutrition s.r.o. Sanasport Pizzeria Max Farmářské brambůrky AirPort-Expres.cz Tran-sport p.f. Taeda services s.r.o
Mediální partneři
Havířovský deník
Partneři soutěže
TVCOM Rotor Ball

© 2019 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 376864
Posledních 30 dnů: 4886 | Posledních 7 dnů: 1020 | Poslední den: 109

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne