Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 04.05.2019

ČPP Aréna Ostrava 

FBC Český Těšín

Český Těšín

0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

Torpedo Havířov

Torpedo

Přiští zápas 29.09.2019

MSH Havířov 

TJ Slovan Havířov

TJ Slovan Havířov

:
od 08:00

Torpedo Havířov

Torpedo

Výsledky

Tabulka

2018/2019 - přípravka

Tým Z V VP R P Skóre Body
1. FBC ORCA KRNOV 40 0 0 0 0 0:0 0
2. Z.F.K. Petrovice 40 0 0 0 0 0:0 0
3. PASKOV SAURIANS 39 0 0 0 0 0:0 0
4. Torpedo Havířov 39 0 0 0 0 0:0 0
5. FbK Horní Suchá 40 0 0 0 0 0:0 0
6. FbC KOVO KM Frýdek-Místek 20 0 0 0 0 0:0 0
7. FBC Český Těšín 40 0 0 0 0 0:0 0
8. FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 40 0 0 0 0 0:0 0
9. FBC Spartak Bílovec 40 0 0 0 0 0:0 0
10. 1. FBC Karviná 52 0 0 0 0 0:0 0
11. FBC Letka 39 0 0 0 0 0:0 0
12. FBC "BARBARIENS" H. Životice 16 0 0 0 0 0:0 0
13. 1. SFK Havířov modří 28 0 0 0 0 0:0 0
14. 1. SFK Havířov bílí 36 0 0 0 0 0:0 0
15. 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 44 0 0 0 0 0:0 0
16. 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 39 0 0 0 0 0:0 0
17. 1. FBK Rožnov p/R 39 0 0 0 0 0:0 0

Rozpis a výsledky

2018/2019 - přípravka

Kolo Termín Domácí Hosté Online Video
Moravskoslezská liga přípravek 30.03.2019 | 09:30 Torpedo 0:0 Frýdek-Místek
Moravskoslezská liga přípravek 06.10.2018 | 08:00 Torpedo 0:0 Vítkovice
Moravskoslezská liga přípravek 06.10.2018 | 09:00 Rožnov p/R -:- Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 06.10.2018 | 11:00 Torpedo 0:0 Letka
Moravskoslezská liga přípravek 06.10.2018 | 09:45 Paskov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 27.10.2018 | 09:00 Český Těšín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 27.10.2018 | 10:30 Torpedo 0:0 Vítkovice
Moravskoslezská liga přípravek 27.10.2018 | 12:00 Horní Suchá 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 27.10.2018 | 13:30 Torpedo 0:0 Petrovice
Moravskoslezská liga přípravek 10.11.2018 | 08:00 Karviná 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 10.11.2018 | 09:30 Torpedo 0:0 Letka
Moravskoslezská liga přípravek 10.11.2018 | 11:00 Horní Suchá 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 10.11.2018 | 12:30 Torpedo 0:0 FBC Ostrava
Moravskoslezská liga přípravek 22.12.2018 | 09:00 SFK 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 22.12.2018 | 10:30 Torpedo 0:0 Petrovice
Moravskoslezská liga přípravek 22.12.2018 | 12:00 Rožnov p/R 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 22.12.2018 | 13:30 Torpedo 0:0 Krnov
Moravskoslezská liga přípravek 13.01.2019 | 08:00 FBC Ostrava 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 13.01.2019 | 09:30 Torpedo 0:0 Vítkovice
Moravskoslezská liga přípravek 13.01.2019 | 11:00 Rožnov p/R 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 13.01.2019 | 12:30 Torpedo 0:0 Paskov
Moravskoslezská liga přípravek 03.02.2019 | 09:00 Torpedo 0:0 SFK
Moravskoslezská liga přípravek 03.02.2019 | 10:00 Karviná 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 03.02.2019 | 11:30 Torpedo 0:0 Hladké Životice
Moravskoslezská liga přípravek 03.02.2019 | 12:30 Bílovec 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 17.02.2019 | 13:30 Krnov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 17.02.2019 | 15:00 Torpedo 0:0 SFK
Moravskoslezská liga přípravek 17.02.2019 | 16:30 Torpedo 0:0 Vítkovice
Moravskoslezská liga přípravek 17.02.2019 | 17:30 Horní Suchá 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 30.03.2019 | 08:00 Krnov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 30.03.2019 | 11:00 Letka 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 30.03.2019 | 12:30 Torpedo 0:0 SFK
Moravskoslezská liga přípravek 13.04.2019 | 09:00 Český Těšín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 13.04.2019 | 10:30 Torpedo 0:0 Bílovec
Moravskoslezská liga přípravek 13.04.2019 | 12:00 Paskov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 13.04.2019 | 13:30 Torpedo 0:0 SFK
Moravskoslezská liga přípravek 04.05.2019 | 09:00 Torpedo 0:0 FBC Ostrava
Moravskoslezská liga přípravek 04.05.2019 | 10:00 Petrovice 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga přípravek 04.05.2019 | 11:00 Torpedo 0:0 Paskov
Moravskoslezská liga přípravek 04.05.2019 | 12:00 Český Těšín 0:0 Torpedo
1. FBC TIGERS PORUBA 0 0:0 0
2. Z.F.K. Petrovice 0 0:0 0
3. TJ Slovan Havířov 0 0:0 0
4. S.K. P.E.M.A. OPAVA 0 0:0 0
5. PASKOV SAURIANS 0 0:0 0
6. Torpedo 0 0:0 0
7. FbK Horní Suchá 0 0:0 0
8. FbC Coyotes Jablunkov 0 0:0 0
9. FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 0 0:0 0
10. FBC Vikings Kopřivnice 0 0:0 0
11. 1. FBC Karviná 0 0:0 0
12. FBC SMOLO Český Těšín 0 0:0 0
13. FBC ORCA KRNOV 0 0:0 0
14. FBC Letka 0 0:0 0
15. 1. SFK Havířov 0 0:0 0
16. 1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci 0 0:0 0
17. 1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata 0 0:0 0
18. 1. SC Bohumín´ 98 0 0:0 0
19. 1. FBK Rožnov p/R 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

15.09.2019Matěj Škůrek (7)

17.09.2019Richard Kraus (23)

18.09.2019Jan Hašek (48)

19.09.2019Jana Wowrová (14)

20.09.2019Adam Cypra (15)

Generální partner
Exelsior Engineering a.s.
Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj MŠMT
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL Unihoc shoes McDavid Inc. Burik s.r.o.
Partneři mládeže
STK Team Maat
Partneři
Florbalshop.cz Sanasport WeFood Nutrition s.r.o. Farmářské brambůrky Tran-sport p.f. Pizzeria Max Taeda services s.r.o
Mediální partneři
Havířovský deník
Partneři soutěže
TVCOM Rotor Ball

© 2019 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 360762
Posledních 30 dnů: 5896 | Posledních 7 dnů: 1391 | Poslední den: 112

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne