Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 07.03.2020

MSH Havířov 

FbC KOVO KM Frýdek-Místek

Frýdek-Místek

0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

Torpedo Havířov

Torpedo

Výsledky

Tabulka

2019/2020 - élevové

Tým Z V VP R P Skóre Body
1. FBC Vikings Kopřivnice 28 0 0 0 0 0:0 0
2. Z.F.K. AQM Petrovice 32 0 0 0 0 0:0 0
3. Toro Salibandy Ostrava 27 0 0 0 0 0:0 0
4. TJ Slovan Havířov 28 0 0 0 0 0:0 0
5. S.K. P.E.M.A. OPAVA 28 0 0 0 0 0:0 0
6. PASKOV SAURIANS 32 0 0 0 0 0:0 0
7. FBC Ossiko Třinec 32 0 0 0 0 0:0 0
8. Torpedo Havířov 32 0 0 0 0 0:0 0
9. FbK Horní Suchá 32 0 0 0 0 0:0 0
10. FbC KOVO KM Frýdek-Místek 32 0 0 0 0 0:0 0
11. FbC Coyotes Jablunkov 28 0 0 0 0 0:0 0
12. FBK Škorpioni Ostrava 24 0 0 0 0 0:0 0
13. FBC ČPP OSTRAVA 27 0 0 0 0 0:0 0
14. 1. FBC Karviná 32 0 0 0 0 0:0 0
15. FBC TIGERS PORUBA 32 0 0 0 0 0:0 0
16. FBC Spartak Bílovec 27 0 0 0 0 0:0 0
17. FBC ORCA KRNOV 30 0 0 0 0 0:0 0
18. FBC Letka 27 0 0 0 0 0:0 0
19. FBC AGA24 Český Těšín 32 0 0 0 0 0:0 0
20. 1.MVIL Ostrava 24 0 0 0 0 0:0 0
21. 1. SFK Havířov 28 0 0 0 0 0:0 0
22. 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci 31 0 0 0 0 0:0 0
23. 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor 27 0 0 0 0 0:0 0
24. 1. SC Bohumín´ 98 32 0 0 0 0 0:0 0
25. 1. FBK Rožnov p/R 32 0 0 0 0 0:0 0
26. 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 28 0 0 0 0 0:0 0

Rozpis a výsledky

2019/2020 - élevové

Kolo Termín Domácí Hosté Online Video
Moravskoslezská liga elévů 22.09.2019 | 09:00 Torpedo 0:0 Bohumín
Moravskoslezská liga elévů 22.09.2019 | 10:30 Jablunkov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 22.09.2019 | 12:00 Torpedo 0:0 Petrovice
Moravskoslezská liga elévů 22.09.2019 | 13:30 Paskov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 05.10.2019 | 08:30 Torpedo 0:0 Frýdek-Místek
Moravskoslezská liga elévů 05.10.2019 | 09:30 Torpedo 0:0 Horní Suchá
Moravskoslezská liga elévů 05.10.2019 | 10:30 SFK 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 05.10.2019 | 11:30 Slovan 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 26.10.2019 | 12:30 Český Těšín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 26.10.2019 | 11:30 Torpedo 0:0 Petrovice
Moravskoslezská liga elévů 26.10.2019 | 10:00 Frýdek-Místek 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 26.10.2019 | 09:00 Torpedo 0:0 Slovan
Moravskoslezská liga elévů 24.11.2019 | 12:30 Bohumín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 24.11.2019 | 11:00 Torpedo 0:0 Paskov
Moravskoslezská liga elévů 24.11.2019 | 09:30 Petrovice 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 24.11.2019 | 08:00 Torpedo 0:0 Jablunkov
Moravskoslezská liga elévů 07.12.2019 | 13:40 Torpedo 0:0 Petrovice
Moravskoslezská liga elévů 07.12.2019 | 12:30 Bohumín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 07.12.2019 | 11:20 Torpedo 0:0 Horní Suchá
Moravskoslezská liga elévů 07.12.2019 | 09:35 Jablunkov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 25.01.2020 | 12:00 Torpedo 0:0 Třinec
Moravskoslezská liga elévů 25.01.2020 | 11:00 Jablunkov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 25.01.2020 | 10:00 Torpedo 0:0 Paskov
Moravskoslezská liga elévů 25.01.2020 | 08:30 SFK 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 09.02.2020 | 11:30 Český Těšín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 09.02.2020 | 10:30 SFK 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 09.02.2020 | 09:30 Torpedo 0:0 Horní Suchá
Moravskoslezská liga elévů 09.02.2020 | 08:30 Torpedo 0:0 Frýdek-Místek
Moravskoslezská liga elévů 07.03.2020 | 12:30 Frýdek-Místek 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 07.03.2020 | 11:00 Torpedo 0:0 Karviná
Moravskoslezská liga elévů 07.03.2020 | 09:30 Rožnov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 07.03.2020 | 08:00 Torpedo 0:0 Bohumín
Moravskoslezská liga elévů 29.03.2020 | 12:30 Třinec -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 29.03.2020 | 11:00 Torpedo -:- Petrovice
Moravskoslezská liga elévů 29.03.2020 | 09:30 Orlová -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 29.03.2020 | 08:00 Torpedo -:- Kopřivnice
Moravskoslezská liga elévů 02.05.2020 | 00:00 SFK -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 02.05.2020 | 00:00 Torpedo -:- Bohumín
Moravskoslezská liga elévů 02.05.2020 | 00:00 Paskov -:- Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 02.05.2020 | 00:00 Torpedo -:- Petrovice
1. Kopřivnice 28 0:0 0
2. Petrovice 32 0:0 0
3. Toro Salibandy 27 0:0 0
4. Slovan 28 0:0 0
5. Opava 28 0:0 0
6. Paskov 32 0:0 0
7. Třinec 32 0:0 0
8. Torpedo 32 0:0 0
9. Horní Suchá 32 0:0 0
10. Frýdek-Místek 32 0:0 0
11. Jablunkov 28 0:0 0
12. Škorpioni 24 0:0 0
13. Ostrava 27 0:0 0
14. Karviná 32 0:0 0
15. Poruba 32 0:0 0
16. Bílovec 27 0:0 0
17. Krnov 30 0:0 0
18. Letka 27 0:0 0
19. Český Těšín 32 0:0 0
20. MVIL 24 0:0 0
21. SFK 28 0:0 0
22. Vítkovice 31 0:0 0
23. Vítkovice 27 0:0 0
24. Bohumín 32 0:0 0
25. Rožnov 32 0:0 0
26. Orlová 28 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

28.05.2020Tomáš Berka (15)

30.05.2020Jakub Mikunda (18)

30.05.2020Petra Melecká (25)

30.05.2020Martin Dustor (11)

30.05.2020Marek Nejedlý (30)

Generální partner
Exelsior Engineering a.s.
Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj MŠMT
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL Unihoc shoes McDavid Inc. Burik s.r.o.
Partneři mládeže
STK Team Maat
Partneři
Florbalshop.cz WeFood Nutrition s.r.o. Sanasport Pizzeria Max Farmářské brambůrky AirPort-Expres.cz Tran-sport p.f. Taeda services s.r.o
Mediální partneři
Havířovský deník
Partneři soutěže
TVCOM Rotor Ball

© 2020 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 394754
Posledních 30 dnů: 2861 | Posledních 7 dnů: 750 | Poslední den: 83

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne