Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 28.04.2019

SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 

FbK Horní Suchá

Horní Suchá

0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

Torpedo Havířov

Torpedo

Výsledky

Tabulka

2018/2019 - élevové

Tým Z V VP R P Skóre Body
1. FBC TIGERS PORUBA 36 0 0 0 0 0:0 0
2. Z.F.K. AQM Petrovice 36 0 0 0 0 0:0 0
3. TJ Slovan Havířov 40 0 0 0 0 0:0 0
4. S.K. P.E.M.A. OPAVA 36 0 0 0 0 0:0 0
5. PASKOV SAURIANS 40 0 0 0 0 0:0 0
6. Ossiko Třinec 40 0 0 0 0 0:0 0
7. Torpedo Havířov 40 0 0 0 0 0:0 0
8. FbK Horní Suchá 40 0 0 0 0 0:0 0
9. FbC KOVO KM Frýdek-Místek 43 0 0 0 0 0:0 0
10. FbC Coyotes Jablunkov 40 0 0 0 0 0:0 0
11. FBK Škorpioni Ostrava 36 0 0 0 0 0:0 0
12. FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 36 0 0 0 0 0:0 0
13. FBC Vikings Kopřivnice 40 0 0 0 0 0:0 0
14. 1. FBC Karviná 40 0 0 0 0 0:0 0
15. FBC Spartak Bílovec 36 0 0 0 0 0:0 0
16. FBC SVČ Odry 36 0 0 0 0 0:0 0
17. FBC ORCA KRNOV 36 0 0 0 0 0:0 0
18. FBC Letka 36 0 0 0 0 0:0 0
19. FBC AGA24 Český Těšín 40 0 0 0 0 0:0 0
20. 1. SFK Havířov 40 0 0 0 0 0:0 0
21. 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci 40 0 0 0 0 0:0 0
22. 1. SC TEMPISH Vítkovice Aligátor 36 0 0 0 0 0:0 0
23. 1. SC Bohumín´ 98 40 0 0 0 0 0:0 0
24. 1. MVIL Ostrava 36 0 0 0 0 0:0 0
25. 1. FBK Rožnov p/R 40 0 0 0 0 0:0 0
26. 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 40 0 0 0 0 0:0 0

Rozpis a výsledky

2018/2019 - élevové

Kolo Termín Domácí Hosté Online Video
Moravskoslezská liga elévů 22.09.2018 | 08:00 Torpedo 0:0 Orlová
Moravskoslezská liga elévů 22.09.2018 | 09:30 Frýdek-Místek 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 22.09.2018 | 11:00 Torpedo 0:0 Petrovice
Moravskoslezská liga elévů 22.09.2018 | 12:30 Bohumín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 20.10.2018 | 08:30 Torpedo 0:0 SFK
Moravskoslezská liga elévů 20.10.2018 | 09:30 Torpedo 0:0 Třinec
Moravskoslezská liga elévů 20.10.2018 | 10:30 Horní Suchá 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 20.10.2018 | 11:30 Slovan 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 04.11.2018 | 09:00 Torpedo 0:0 SFK
Moravskoslezská liga elévů 04.11.2018 | 10:00 Slovan 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 04.11.2018 | 11:30 Torpedo 0:0 Petrovice
Moravskoslezská liga elévů 04.11.2018 | 12:30 Český Těšín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 25.11.2018 | 09:00 Torpedo 0:0 Frýdek-Místek
Moravskoslezská liga elévů 25.11.2018 | 10:30 Petrovice 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 25.11.2018 | 12:00 Torpedo 0:0 Bohumín
Moravskoslezská liga elévů 25.11.2018 | 13:30 Orlová 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 19.01.2019 | 09:35 Frýdek-Místek 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 19.01.2019 | 11:20 Torpedo 0:0 Třinec
Moravskoslezská liga elévů 19.01.2019 | 12:30 Orlová 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 19.01.2019 | 13:40 Torpedo 0:0 Petrovice
Moravskoslezská liga elévů 10.02.2019 | 08:00 Torpedo 0:0 Rožnov p/R
Moravskoslezská liga elévů 10.02.2019 | 09:45 Horní Suchá 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 10.02.2019 | 11:30 Torpedo 0:0 Frýdek-Místek
Moravskoslezská liga elévů 10.02.2019 | 13:15 Bohumín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 23.02.2019 | 08:30 Torpedo 0:0 SFK
Moravskoslezská liga elévů 23.02.2019 | 09:30 Torpedo 0:0 Třinec
Moravskoslezská liga elévů 23.02.2019 | 10:30 Horní Suchá 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 23.02.2019 | 11:30 Český Těšín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 23.03.2019 | 09:30 Torpedo 0:0 SFK
Moravskoslezská liga elévů 23.03.2019 | 10:30 Torpedo 0:0 Kopřivnice
Moravskoslezská liga elévů 23.03.2019 | 11:30 Orlová 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 23.03.2019 | 13:00 Jablunkov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 07.04.2019 | 09:00 Torpedo 0:0 Karviná
Moravskoslezská liga elévů 07.04.2019 | 10:30 Paskov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 07.04.2019 | 12:00 Torpedo 0:0 Petrovice
Moravskoslezská liga elévů 07.04.2019 | 13:30 Rožnov p/R 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 28.04.2019 | 09:00 Torpedo 0:0 Petrovice
Moravskoslezská liga elévů 28.04.2019 | 10:30 Bohumín 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga elévů 28.04.2019 | 12:00 Torpedo 0:0 Orlová
Moravskoslezská liga elévů 28.04.2019 | 13:30 Horní Suchá 0:0 Torpedo
1. Poruba 36 0:0 0
2. Petrovice 36 0:0 0
3. Slovan 40 0:0 0
4. Opava 36 0:0 0
5. Paskov 40 0:0 0
6. Třinec 40 0:0 0
7. Torpedo 40 0:0 0
8. Horní Suchá 40 0:0 0
9. Frýdek-Místek 43 0:0 0
10. Jablunkov 40 0:0 0
11. Škorpioni Ostrava 36 0:0 0
12. FBC Ostrava 36 0:0 0
13. Kopřivnice 40 0:0 0
14. Karviná 40 0:0 0
15. Bílovec 36 0:0 0
16. Odry 36 0:0 0
17. Krnov 36 0:0 0
18. Letka 36 0:0 0
19. Český Těšín 40 0:0 0
20. SFK 40 0:0 0
21. Vítkovice 40 0:0 0
22. Vítkovice 36 0:0 0
23. Bohumín 40 0:0 0
24. MVIL Ostrava 36 0:0 0
25. Rožnov p/R 40 0:0 0
26. Orlová 40 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

27.06.2019Bára Lysková (11)

27.06.2019Matyáš Kovalovský (7)

27.06.2019Eva Kučerová (23)

28.06.2019Tobiáš Kopáček (17)

29.06.2019Milan Kubala (53)

Generální partner
Exelsior Engineering a.s.
Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj MŠMT
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL Unihoc shoes McDavid Inc. Burik s.r.o. Maxi-Tip a.s.
Partneři mládeže
Pegres obuv STK Team Maat
Partneři
Florbalshop.cz Sanasport WeFood Nutrition s.r.o. Tran-sport p.f. WHITOOM Corp. s.r.o. Hotel & restaurace Rudolf NaturProdukt Taeda services s.r.o Hervis Sports
Mediální partneři
Havířovský deník
Partneři soutěže
TVCOM Rotor Ball

© 2019 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 350872
Posledních 30 dnů: 4470 | Posledních 7 dnů: 1066 | Poslední den: 122

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne