Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 22.12.2019

SH ZŠ Komenského Bílovec 

Torpedo Havířov

Torpedo

0:0
(0:0, 0:0, 0:0)

FBC Spartak Bílovec

Bílovec

Přiští zápas 02.02.2020

SH ZŠ Bolatice 

FBC Letka

Letka

:
od 08:00

Torpedo Havířov

Torpedo

Výsledky

Tabulka

2019/2020 - mladší žáci

Tým Z V VP R P Skóre Body
1. FBC TIGERS PORUBA ORANŽOVÍ 24 0 0 0 0 0:0 0
2. Z.F.K. AQM Petrovice 24 0 0 0 0 0:0 0
3. Toro Salibandy Ostrava 24 0 0 0 0 0:0 0
4. TJ Slovan Havířov 24 0 0 0 0 0:0 0
5. S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ 24 0 0 0 0 0:0 0
6. S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ 24 0 0 0 0 0:0 0
7. PASKOV SAURIANS 24 0 0 0 0 0:0 0
8. Torpedo Havířov 24 0 0 0 0 0:0 0
9. FbK Horní Suchá 28 0 0 0 0 0:0 0
10. FbC KOVO KM Frýdek-Místek 28 0 0 0 0 0:0 0
11. FbC Coyotes Jablunkov 24 0 0 0 0 0:0 0
12. FBK Škorpioni Ostrava 20 0 0 0 0 0:0 0
13. FBC ČPP OSTRAVA 28 0 0 0 0 0:0 0
14. FBC Vikings Kopřivnice 24 0 0 0 0 0:0 0
15. FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ 24 0 0 0 0 0:0 0
16. 1. FBC Karviná 24 0 0 0 0 0:0 0
17. FBC Spartak Bílovec 24 0 0 0 0 0:0 0
18. FBC Ossiko Třinec 24 0 0 0 0 0:0 0
19. FBC ORCA KRNOV 24 0 0 0 0 0:0 0
20. FBC Letka 24 0 0 0 0 0:0 0
21. FBC BARTOSINI Český Těšín 20 0 0 0 0 0:0 0
22. 1.MVIL Ostrava 24 0 0 0 0 0:0 0
23. 1.FK Ostrava JIH 24 0 0 0 0 0:0 0
24. 1. SFK Havířov 24 0 0 0 0 0:0 0
25. 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 24 0 0 0 0 0:0 0
26. 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 24 0 0 0 0 0:0 0
27. 1. SC Bohumín´ 98 24 0 0 0 0 0:0 0
28. 1. FBK Rožnov p/R 24 0 0 0 0 0:0 0
29. 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 24 0 0 0 0 0:0 0

Rozpis a výsledky

2019/2020 - mladší žáci

Kolo Termín Domácí Hosté Online Video
Moravskoslezská liga mladších žáků 28.09.2019 | 09:00 Horní Suchá 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 28.09.2019 | 10:45 Torpedo 0:0 Orlová
Moravskoslezská liga mladších žáků 28.09.2019 | 12:30 Torpedo 0:0 Bílovec
Moravskoslezská liga mladších žáků 28.09.2019 | 14:15 Opava 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 12.10.2019 | 08:00 Torpedo 0:0 Karviná
Moravskoslezská liga mladších žáků 12.10.2019 | 09:10 Třinec 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 12.10.2019 | 10:55 Torpedo 0:0 Vítkovice
Moravskoslezská liga mladších žáků 12.10.2019 | 12:40 Krnov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.11.2019 | 13:40 Paskov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.11.2019 | 11:55 Torpedo 0:0 MVIL
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.11.2019 | 10:10 Petrovice 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.11.2019 | 09:00 Torpedo 0:0 Škorpioni
Moravskoslezská liga mladších žáků 16.11.2019 | 12:40 SFK 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 16.11.2019 | 10:55 Torpedo 0:0 Kopřivnice
Moravskoslezská liga mladších žáků 16.11.2019 | 09:10 Vítkovice 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 16.11.2019 | 08:00 Torpedo 0:0 Jablunkov
Moravskoslezská liga mladších žáků 01.12.2019 | 18:30 Torpedo 0:0 Bohumín
Moravskoslezská liga mladších žáků 01.12.2019 | 17:20 Torpedo 0:0 Ostrava
Moravskoslezská liga mladších žáků 01.12.2019 | 15:35 Poruba 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 01.12.2019 | 14:25 Rožnov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 22.12.2019 | 13:40 Torpedo 0:0 Bílovec
Moravskoslezská liga mladších žáků 22.12.2019 | 12:30 Rožnov 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 22.12.2019 | 11:20 Torpedo 0:0 Český Těšín
Moravskoslezská liga mladších žáků 22.12.2019 | 09:35 Opava 0:0 Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.02.2020 | 13:15 Kopřivnice -:- Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.02.2020 | 11:30 Torpedo -:- Slovan
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.02.2020 | 09:45 Torpedo -:- Frýdek-Místek
Moravskoslezská liga mladších žáků 02.02.2020 | 08:00 Letka -:- Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 22.02.2020 | 13:15 Český Těšín -:- Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 22.02.2020 | 11:30 Torpedo -:- Opava
Moravskoslezská liga mladších žáků 22.02.2020 | 09:45 Torpedo -:- Ostrava Jih
Moravskoslezská liga mladších žáků 22.02.2020 | 08:00 Slovan -:- Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 25.04.2020 | 00:00 Frýdek-Místek -:- Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 25.04.2020 | 00:00 Torpedo -:- Rožnov
Moravskoslezská liga mladších žáků 25.04.2020 | 00:00 Škorpioni -:- Torpedo
Moravskoslezská liga mladších žáků 25.04.2020 | 00:00 Torpedo -:- Orlová

Tréninky mladších žáků a elévů jsou v tomto týdnu zrušeny. Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný vstup do roku 2019!

02.01.2019

1. Poruba 24 0:0 0
2. Petrovice 24 0:0 0
3. Toro Salibandy 24 0:0 0
4. Slovan 24 0:0 0
5. Opava 24 0:0 0
6. Opava 24 0:0 0
7. Paskov 24 0:0 0
8. Torpedo 24 0:0 0
9. Horní Suchá 28 0:0 0
10. Frýdek-Místek 28 0:0 0
11. Jablunkov 24 0:0 0
12. Škorpioni 20 0:0 0
13. Ostrava 28 0:0 0
14. Kopřivnice 24 0:0 0
15. Poruba 24 0:0 0
16. Karviná 24 0:0 0
17. Bílovec 24 0:0 0
18. Třinec 24 0:0 0
19. Krnov 24 0:0 0
20. Letka 24 0:0 0
21. Český Těšín 20 0:0 0
22. MVIL 24 0:0 0
23. Ostrava Jih 24 0:0 0
24. SFK 24 0:0 0
25. Vítkovice 24 0:0 0
26. Vítkovice 24 0:0 0
27. Bohumín 24 0:0 0
28. Rožnov 24 0:0 0
29. Orlová 24 0:0 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

25.01.2020Otakar Gill (63)

27.01.2020Daniel Sebera (35)

29.01.2020Nikolas Urbančík (18)

01.02.2020Václav Mervart (15)

01.02.2020Michal Hlinka (12)

Generální partner
Exelsior Engineering a.s.
Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj MŠMT
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL Unihoc shoes McDavid Inc. Burik s.r.o.
Partneři mládeže
STK Team Maat
Partneři
Florbalshop.cz WeFood Nutrition s.r.o. Sanasport Pizzeria Max Farmářské brambůrky AirPort-Expres.cz Tran-sport p.f. Taeda services s.r.o
Mediální partneři
Havířovský deník
Partneři soutěže
TVCOM Rotor Ball

© 2020 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 381273
Posledních 30 dnů: 3292 | Posledních 7 dnů: 1254 | Poslední den: 226

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne