Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Již 25 let největší havířovský klub

Poslední zápas 11.10.2020

MSH Havířov 

Torpedo Havířov

Torpedo

3:4
Po s.n.
(2:1, 0:1, 1:1)

SK Jihlava

Jihlava

Série žen se rozhodne ve středu, ale bez přítomnosti diváků

O víkendu rozehrály svou osmifinálovou partii ženy Torpeda, do které vzhledem k poslední formě a postavení v tabulce, vstoupily jako favoritky. Série hraná na dvě vítězná utkání se bude rozhodovat ve středu na domácí palubovce, ale po dnešním rozhodnutí Bezpečnostní rady státu, bez přítomnosti diváků.

 

 

Sobotní domácí utkání bylo po většinu utkání v režii domácích děvčat. Do brzkého vedení poslala Torpedo domácí střelkyně Hegingerová, na kterou navázala Šimonová. Děvčata zároveň v úvodní třetině neinkasovala, a tak mohla panovat na domácí střídačce spokojenost. Vsetín však dokázal v průběhu prostřední části srovnat. Na to ale dokázalo Torpedo najít rychlou odpověď a opět získat pohodlné dvoubrankové vedení. V závěrečné třetině naše hráčky postupně navyšovaly své vedení a po závěrečném hvizdu se mohly radovat z vítězství 7:3 a prvního bodu v sérii.

Komentář trenéra Torpeda Havířov Tomáše Kozlíka: „Dnes nás přesně dle očekávání čekal silný Vsetín - úplně jiný, než na konci základní části. Naštěstí jsme s tím počítali a byli jsme na to připraveni. Rozdíl ve skóre myslím úplně neodpovídá předvedené hře, Vsetín nám byl velice vyrovnaným soupeřem. Víme, že nás zítra čeká ještě těžší zápas a podle toho se na něj připravíme. Děkuji skvělým divákům."

Komentář trenéra Florbal Vsetín Patrika Seevalda: „1:0 nic víc. Havířov zaslouženě vyhrál a my budeme zítra lépe připraveni vrátit sérii do Havířova. Děkujeme soupeři za férové utkání.“

V neděli se ženy musely přesunout na palubovku Vsetína, kde se odehrál úplně jiný zápas. V úvodní třetině dokázal Havířov dvakrát vést, ale také vždy rychle o své vedení přijít. V druhé třetině se naše hráčky dostaly do dalšího vedení, které vydrželo skoro až do konce utkání. Čtyři minuty před koncem však dokázal Vsetín naposledy v zápase srovnat a poslat zápas do prodloužení. V něm se dlouho čekalo, který z týmů udělá první chybu, a to byl v osmé minutě Havířov. Domácí Urbášková rozhodla o tom, že se bude odehrávat ještě jeden zápas, který rozhodne o výsledku celé série.

Komentář trenéra Torpeda Havířov Tomáše Kozlíka: „Playoff série se vším všudy. Během každé vteřiny získáváme nesmírně cenné zkušenosti a každá třetina nás posouvá dál. Tyhle zápasy rozhodují chyby a tu jsme v prodloužení bohužel udělali my. Během týdne se s maximálním úsilím porveme o vítězství a postup v sérii. Buď to zvládneme a budeme díky této série se Vsetínem připravení na čtvrtfinále nejlépe, co to jde, nebo budeme mít po sezoně."

Komentář trenéra Florbal Vsetín Patrika Seevalda: „První půlka zápasu trochu ustrašená, spousta chyb na obou stranách v druhé půlce si troufám říct, že jsme byli lepším týmem a více chtěli. Holky ukázali neskutečnou bojovnost a skvěle odvrátili konec sezóny. Ve středu pojedeme rozhodně pro postup. Děkujeme fantastickým divákům a soupeři za utkání.“

Rozhodující zápas je na programu již zítra, opět na palubovce Torpeda Havířov. Utkání se však vzhledem k rozhodnutí Bezpečnostní rady státu, odehraje bez přítomnosti diváků. Z utkání bude vysílán videopřenos, takže můžete naše hráčky podpořit alespoň na dálku.

 

Diskuze k článku

1. Třinec 5 26:10 13
2. Aligators 4 25:8 11
3. Dobruška 5 29:28 9
4. Hradec Králové 5 26:25 8
5. Torpedo 5 17:17 7
6. Jihlava 5 17:24 5
7. Rtyně 4 12:17 4
8. Přerov 5 16:39 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

20.05.2021David Vrána (17)

21.05.2021Jakub Vilím (25)

21.05.2021Štěpán Krmášek (11)

23.05.2021Petr Bocek (14)

23.05.2021Nikola Wawrzeczková (15)

Generální partner
Exelsior Engineering a.s.
Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj MŠMT
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL Unihoc shoes McDavid Inc. Burik s.r.o.
Partneři mládeže
STK Team Maat
Partneři
Florbalshop.cz WeFood Nutrition s.r.o. Enervit Farmářské brambůrky JednaDvaTři shop Cannmedi Sanasport Pizzeria Max AirPort-Expres.cz Sdružení HEMAX Taeda services s.r.o
Mediální partneři
Havířovský deník TVCOM
Partneři soutěže
Rotor Ball

© 2021 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 201708
Posledních 30 dnů: 1240 | Posledních 7 dnů: 351 | Poslední den: 32

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne