Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 07.09.2019

Městská SH Chomutov 

Florbal Chomutov

Chomutov

9:6
(4:1, 2:3, 3:2)

Torpedo Havířov

Torpedo

Přiští zápas 21.09.2019

SH TJ Znojmo 

TJ Znojmo LAUFEN CZ

Znojmo

:
od 18:00

Torpedo Havířov

Torpedo

Průvodce sezónou 2019/2020

Letní prázdniny se blíží ke svému závěru a nová florbalová sezóna již netrpělivě stojí za dveřmi. Co nás čeká? Jaké novinky se chystají? V čem bude výjimečná? To a mnohem více se dozvíte v následujícím obsáhlém článku.

 Organizační struktura
Dále rozšiřujeme tým lidí, kteří se starají o chod a další rozvoj klubu. Novým sekretářem klubu se stal oficiálně Tomáš Kozlík, který se na této pozici zaškoloval již v průběhu minulé sezóny. Ostatní pozice zůstávají beze změn, sportovní manažer, šéftrenér, marketingový manažer. Ve stejném složení zůstává i výkonný výbor, který touto sezónou vstupuje do druhé půlky svého období.

Členská sekce
Jednou z největších novinek letošní sezóny je zavedení členské sekce, do které bude mít každý aktivní člen svůj vlastní přístup. Zjednodušeně řečeno se jedná o klubový intranet sloužící pro správu sportovních oddílů. Tato služba si především ve florbale získala velkou oblibu a je hojně využívána superligovými oddíly.
V členské sekci bude mít každý člen rychlý přístup ke většině důležitých informací jako jsou např. platby členských příspěvků, platnost zdravotních prohlídek, rozpis utkání a tréninků, evidence docházky, přihlášky na klubové akce a mnoho dalšího. Dalším výrazným benefitem bude možnost jednoduché komunikace napříč celým klubem.
Spuštění plánujeme již na začátek září, kdy budou členům rozeslány přístupové údaje. Září bude sloužit jako testovací měsíc na seznámení se s prostředím a vychytání drobných počátečních nedostatků, které se můžou objevit. Od října bychom pak začali členskou sekci již plně využívat.

Ligové soutěže
Velký úspěch zaznamenal náš ženský tým, který si vybojoval postup a od nové sezóny bude nastupovat v celostátní 1.lize žen, která se hraje systémem východ/západ. Naopak minimálně pro letošní rok se neúčastníme nejvyšší juniorské soutěže, a to především z důvodů nižší hráčské základny, kdy nám do juniorského věku dospěly početně slabší ročníky 2001 a 2002. Celostátní soutěž juniorů (dříve KB liga) je však otevřenou soutěží, takže se do nejvyšší soutěže můžeme při splnění podmínek stanovených Českým florbalem kdykoliv vrátit.
Dorostenci v celostátní soutěži zůstávají a budou hrát i letos 1.ligu, která se bude hrát nově košovým systémem. Jediným mládežnickým týmem, který bude mít „áčko“ i „béčko“ budou opět starší žáci. Ostatní mládežnické kategorie zůstávají beze změn. V ženské struktuře jsme nově přihlásili tým dorostenek, jehož základ bude tvořit rozrůstající se tým starších žákyň.

Tréninkové jednotky a trenéři
Jsme rádi, že jsme se domluvili se všemi trenéry loňské sezóny na prodloužení spolupráce, které navíc doplní další nová jména v našem trenérském týmu. Trenéři se pod vedením šéftrenéra Ivo Jochmana budou pravidelně vzdělávat a své schopnosti a zkušenosti dále předávat našim členům. Přiřazení trenérů k jednotlivým kategoriím včetně času tréninkových jednotek naleznete již teď na našem webu.

Dále budeme pokračovat i v brankářských trénincích, které budou opět probíhat každých 14 dní. Vzhledem k velkému zájmu v loňské sezóně, budou tréninky probíhat pod vedením dvou trenérů. Jedním z nich je Michal Kolář, který již loni na této pozici vypomáhal. Druhým trenérem, který se bude pravidelně starat o potřeby našich brankářů je český reprezentant a odchovanec našeho klubu Jan Binder.

V průběhu léta měli členové možnost se udržovat v kondici při kruhových trénincích Davida Arabasze. S Davidem budeme dále spolupracovat ať už jeho účastí na klasických tréninkových jednotkách nebo dalších kruhových trénincích.


Členské příspěvky
Výraznou obměnu zaznamenají i členské příspěvky u kterých bude existovat pouze dvojí výše a budou na ně vázány nové výhody. Tou největší bude obdržení nového klubového dresu. Samozřejmostí budou slevy na florbalové a sportovní vybavení u našich partnerů, startovné na městský běžecký závod H10 či přednášky výživových poradců.

Nové dresy
Největší připravovanou novinkou budou nové klubové dresy, na které se mohou těšit všechny věkové kategorie vyjma mužů.
Hráči kategorií přípravka, elévové, starší žákyně a dorostenky obdrží žlutý dres a trenky.
Mladší žáci, starší žáci, dorostenci, junioři a ženy obdrží kromě žlutého kompletu i vrchní část dresu černého.
Brankáři dostanou možnost slevy na příspěvcích.

   

Partneři klubu
Generálním partnerem zůstává i v této sezóně firma Exelsior. Pokračujeme i s naším oficiálním florbalovým partnerem společností Spinflo, výhradním dodavatelem značky Zone. Pokračujeme i s dalšími menšími partnery a nově navazujeme spolupráci s havířovskou firmou Farmářské brambůrky. Loučíme se naopak se společností Pegres obuv, která se rozhodla podporovat jiné odvětví. Za dobu, kdy havířovský florbal podporovala jí patří velké poděkování.

Programy podpory
V nové sezóně rovněž navážeme ještě intenzivnější spolupráci s Českým florbalem. V rámci nového programu podpory “Komplexní rozvoj oddílů” jsme se dostali mezi vybranou skupinu oddílů, jejímž hlavním cílem bude rozvoj v organizačně-manažerské a trenérsko-metodické oblasti. Tento úspěch je zároveň i velkým závazkem. Čeká nás řada schůzek, setkání, školení, stáží a dalších aktivit, které budeme muset plnit. Jsme však přesvědčeni, že účast v tomto programu posune náš klub opět o kus dále.

Nábor
Už v průběhu dubna jsme začali s náborem a pod vedením našich trenérů organizovali speciální tréninky určené pro úplné nováčky, ze kterých věříme se stanou další členové našeho klubu. V průběhu září budou probíhat ukázkové tréninky ve školách nejen v Havířově, ale také nejbližším okolí. Samozřejmostí bude inzerce v radničních listech, dalších plochách města a na sociálních sítích.

Informační schůzka
Začátkem října plánujeme informační schůzku, kde Vám rádi zodpovíme jakékoli další dotazy týkající se našeho klubu. #THvSrdci

Diskuze k článku

Upozorňujeme všechny hráče, že i v letošní sezóně jsou povinné lékařské prohlídky! Formulář naleznete na webu v sekci "Dokumenty".

02.09.2019

Z důvodu konání Havířovských slavností jsou ve čtvrtek 5. září a pátek 6. září zrušeny všechny tréninkové jednotky na MSH Slavie!

01.09.2019

V sobotu 18. května se uskuteční ukončení sezóny mládeže v areálu MSH Slavie. Bližší informace se dozvíte během následujících dní na oficiálních komunikačních kanálech klubu.

17.04.2019

Dne 8.5. se na Slavii uskuteční celodenní turnaj mladších žáků s názvem Torpedo Cup 2019, bližší informace se již brzy dozvíte na stránkách klubu.

12.04.2019

Podrobnější informace k jarnímu kempu zveřejníme tento pátek 8. února na stránkách klubu a sociálních sítích.

05.02.2019

1. Kanonýři Kladno 2 18:8 6
2. Chomutov 2 22:13 6
3. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 2 13:10 6
4. Florbal Ústí 1 8:2 3
5. TJ Sokol Jaroměř 1 8:3 3
6. FB Hurrican Karlovy Vary 1 7:5 3
7. Z.F.K. AQM Petrovice 2 7:6 3
8. FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice 2 13:15 3
9. Znojmo 2 10:15 2
10. 1. FBK Rožnov p/R 2 8:12 1
11. Bulldogs Brno 1 4:6 0
12. Torpedo 1 6:9 0
13. FBC Štíři Č. Budějovice 2 14:18 0
14. TJ Slovan Havířov 3 16:32 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

15.09.2019Matěj Škůrek (7)

17.09.2019Richard Kraus (23)

18.09.2019Jan Hašek (48)

19.09.2019Jana Wowrová (14)

20.09.2019Adam Cypra (15)

Generální partner
Exelsior Engineering a.s.
Hlavní partneři
Město Havířov Moravskoslezský Kraj MŠMT
Oficiální partneři
ZONE FLOORBALL Unihoc shoes McDavid Inc. Burik s.r.o.
Partneři mládeže
STK Team Maat
Partneři
Florbalshop.cz Sanasport WeFood Nutrition s.r.o. Farmářské brambůrky Tran-sport p.f. Pizzeria Max Taeda services s.r.o
Mediální partneři
Havířovský deník
Partneři soutěže
TVCOM Rotor Ball

© 2019 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 360762
Posledních 30 dnů: 5896 | Posledních 7 dnů: 1391 | Poslední den: 112

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne