:
od 18:00

Torpedo

Poslední letošní zápas před domácím publikem

V rámci šestnáctého kola 1. ligy mužů se Torpedo doma představí proti Florbalu Chomutov. Diváci se budou mít rozhodně na co těšit, neboť půjde o přímý souboj o čtvrtou pozici v tabulce. Torpedo i Chomutov totiž mají shodně rovných 30 bodů.

Poslední domácí zápas čeká Torpedo už tuto sobotu od 16:00. Havířovskému výběru bude soupeřem přímý konkurent z tabulky – Florbal Chomutov. Úvodní vzájemný zápas sezóny dopadl lépe pro Torpedo, které si z Chomutova odvezlo tři body za výhru 7:6. Zápas ze začátku sezóny byl dramatický až do posledních sekund. Za Torpedo se prosadil necelou minutu před koncem Tomáš Vlach, díky kterému Havířov bral plný počet bodů.

Torpedo si vybralo slabší chvilku mezi jedenáctým a třináctým kolem, kdy nezískalo ani bod a prohrálo tři zápasy v řadě, což se podepsalo také na postavení v tabulce. Naopak florbalisté Chomutova tabulkou stále stoupají a už se dostali dokonce před Havířov. Torpedo se bude muset v zápase obejít bez nejproduktivnějšího hráče a nejlepšího střelce Matěje Černého, který odešel během reprezentační přestávky do superligových Vítkovic. Ztráty však musí čítat také soupeř z Chomutova, kterému bude chybět dlouholetá opora Petr Pastor. Toho ale na rozdíl od Matěje Černého trápí pouze zdravotní komplikace.