Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Mládež ukončila letní florbalovou sezónu v Praze

O víkendu skončil největší český mládežnický turnaj Prague Games. Barvy Torpeda vyrazily do Prahy reprezentovat dva týmy, které poměřily své síly s českými i zahraničními celky. Jak se našim družstvům dařilo, přinášíme opět v krátkém přehledu.

 

  • Junioři

Stejně jako do Brna, tak i do Prahy vyrazil náš výběr juniorů doplněný o hráče dorostu a potencionální posily pro příští sezónu. Po základní skupině, kde naši hráči odehráli v rámci kategorie B18 tři utkání, následovalo play-off. V tom jim po dvou prohrách ukončil cestu turnajem v samostatných nájezdech slovenský tým TV JOJ Floorball Challenge Team. V rámci turnaje měli naši junioři možnost porovnat své síly také s týmy ze Švédska a Finska.

Florbal Torpedo Havířov – DOGS (FIN) 2:9                                                   

Florbal Torpedo Havířov – Kanonýři Kladno 6:4

Florbal Torpedo Havířov – Tyresö Trollbäcken IBK (SWE) 2:3

Florbal Torpedo Havířov – Florbal Ústí 1:4

Florbal Torpedo Havířov – TV JOJ Floorball Challenge Team (SVK) 2:3 sn

  • Mladší žáci

Mladší žáci měli totožný vývoj turnaje jako jejich starší kolegové. Tým do Prahy vycestoval v namíchané sestavě společně s děvčaty. Po třech utkáních v základní skupině kategorie B13, odehráli další dvě kola v play-off, kde pro ně po prohře s týmem FBC SPARTAK KAPLICE turnaj již v pátek skončil.

Florbal Exelsior Havířov – Tsunami Bratislava (SVK) 2:1

Florbal Exelsior Havířov – TJ Znojmo LAUFEN CZ 1:3

Florbal Exelsior Havířov – Zug United B13 Red (SUI) 2:4

Florbal Exelsior Havířov – Zlín Lions U13 3:7

Florbal Exelsior Havířov – FBC SPARTAK KAPLICE 0:2

Na pražském turnaji se představili i další hráči Torpeda Havířov. V kategoriích, které se pro nedostatečný počet hráčů nepřihlásily pod hlavičkou Torpeda, jsme měli své zástupce v jiných týmech jako Horní Suchá nebo TJ Slovan Havířov. Oběma týmům za tuto možnost děkujeme.

Jelikož obě družstva měla plánované ubytování a cestu až na sobotní podvečer, zbylo dodatek času na návštěvu hlavního města a další teambuildingové aktivity.

Tímto turnajem pro naše mladé hráče a hráčky skončila letní florbalové sezóna, po které bude následovat minimálně měsíc volna. Za všechny turnaje děkujeme všem trenérům a rodičům, bez kterých bychom nebyli schopni tyto turnaje zrealizovat. Všichni se těšíme na další sezónu, ve které již brzo opět vyběhneme na hřiště s logem Torpeda Havířov na hrudi.

 

Diskuze k článku

Nejbližší narozeniny

19.08.2018Antonín Martinec (9)

22.08.2018Dominik Křístek (18)

25.08.2018Daniel Holinka (17)

25.08.2018Jan Ščerba (14)

26.08.2018Samuel Adamus (14)

Exelsior Engineering a.s. Město Havířov Moravskoslezský Kraj MŠMT Pegres obuv Salming ČR s.r.o. Burik s.r.o. Advanced World Transport a.s. Florbalshop.cz Sanasport NaturProdukt Tran-sport p.f. Hervis Sports Havířovský deník TVCOM Rotor Ball

© 2018 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 294431
Posledních 30 dnů: 3230 | Posledních 7 dnů: 971 | Poslední den: 130

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne