Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Pro naši mládež pokračovala letní turnajová sezóna v Brně

O víkendu se konal Brno Hummel Open Game Kids 2018, kde nechyběla ani mládež Torpeda Havířov. Do Brna vyrazila reprezentovat žlutočerné barvy tři družstva. Jak se našim zástupcům na jednom z největších mládežnických turnajů dařilo, přinášíme v krátkém přehledu.

 

 

  • Junioři

Obhájci loňského stříbra vyrazili do Brna doplněni o nadějné hráče z řad dorostenců a havířovské odchovance z jiných týmů. Jedny z posledních zápasů v juniorské kategorii také odehráli hráči ročníku narození 1999, kteří budou už od následující sezóny nastupovat pouze v mužské kategorii. Po čtyřech zápasech ve skupině, ve které naši hráči obsadili druhé místo, přišlo na řadu play-off. V něm naši junioři postupovali až do sobotního večera, kdy se ve 21h utkali s regionálním rivalem FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Ten jim oplatil loňské turnajové vyřazení, a tak pro naše hráče cesta turnajem skončila ve čtvrtfinále.

Florbal Torpedo Havířov – Black Devils 8:2

Florbal Torpedo Havířov – K1 Florbal Židenice 8:0

Florbal Torpedo Havířov –  BLACK ANGELS 2:5

Florbal Torpedo Havířov – JEMOBU 7:0

Florbal Torpedo Havířov – Hornets Brno 3:2

Florbal Torpedo Havířov – Propaganda 6:2

Florbal Torpedo Havířov – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 1:4

 

  • Starší žáci

Starší žáci měli podobný vývoj turnaje jako jejich starší kolegové. Spojovalo je nejen společné ubytování, ale také stejný počet zápasů. Po čtyřech zápasech ve skupině, ve které také obsadili druhé místo, na ně čekaly tři zápasy play-off. S tím rozdílem, že jejich cesta skončila o jedno vyřazovací kolo dříve, tedy v osmifinále. V něm byl nad jejich síly pozdější finalista FBC Liberec.

Florbal Exelsior Havířov – Snipers Třebíč 4:1

Florbal Exelsior Havířov – BLACK ANGELS BLACK 3:7

Florbal Exelsior Havířov – Bulldogs Brno Black 1:1

Florbal Exelsior Havířov – Hippos Žďár n. S. 7:2

Florbal Exelsior Havířov – Snipers Třebíč 13:1

Florbal Exelsior Havířov – FBC Dragons 9:1

Florbal Exelsior Havířov – FBC Liberec 3:9

 

  • Elévové

Naši nejmladší zástupci vyrazili do Brna za pomoci trenérů a rodičů po vlastní ose. Počtem týmů velmi obsazená kategorie přinesla našim nejmladším nadějím pět utkání ve skupině, ve které obsadili krásné třetí místo. V pavouku play-off však naše družstvo skončilo svou cestu turnajem již v prvním kole, kde byl nad jejich síly tým Hornets Brno.

Florbal Torpedo Havířov – Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B 2:2

Florbal Torpedo Havířov – FBK Škorpioni Ostrava 5:2

Florbal Torpedo Havířov – Tatran Střešovice BLACK 7:0

Florbal Torpedo Havířov – Technology Florbal MB 3:8

Florbal Torpedo Havířov – FBŠ Hummel Hattrick Brno BlueB 1:5

Florbal Torpedo Havířov – Hornets Brno 4:5

 

Na brněnském turnaji se představili i další hráči Torpeda Havířov. S týmem IBK TORVIT, který tvořili společně s hráči Vítkovic, dokráčeli naši mladíci v kategorii Mladších žáků až do finále a z turnaje si domů přivezli stříbrné medaile.

Další letní zastávkou pro naši mládež bude již v červenci největší mládežnický turnaj v České republice s názvem Prague Games. Za reprezentaci našeho klubu v brněnské metropoli děkujeme všem hráčům, hráčkám, trenérům, rodičům a všem kdo společně s Torpedem do Brna vyrazili.

Diskuze k článku

Nejbližší narozeniny

19.08.2018Antonín Martinec (9)

22.08.2018Dominik Křístek (18)

25.08.2018Daniel Holinka (17)

25.08.2018Jan Ščerba (14)

26.08.2018Samuel Adamus (14)

Exelsior Engineering a.s. Město Havířov Moravskoslezský Kraj MŠMT Pegres obuv Salming ČR s.r.o. Burik s.r.o. Advanced World Transport a.s. Florbalshop.cz Sanasport NaturProdukt Tran-sport p.f. Hervis Sports Havířovský deník TVCOM Rotor Ball

© 2018 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 294431
Posledních 30 dnů: 3230 | Posledních 7 dnů: 971 | Poslední den: 130

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne