Torpedo Pegres Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Pegres Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 05.05.2018

MSH Vodova Brno 

Bulldogs Brno

Brno

12:5
(2:2, 4:1, 6:2)

Pegres Havířov

Pegres

Muži ve finále padli, čeká je baráž

Před zaplněnou MSH v Havířově, kterou navštívilo skvělých 550 diváků, se ve středu večer odehrál rozhodující zápas finálové série 1. ligy mužů. Muži bohužel nejdůležitější zápas letošní sezóny nezvládli, a tak se z postupu do Superligy raduje tým TJ Sokol Královské Vinohrady.

 

 

O vítězi zápasu rozhodla už první třetina, která skončila 0:3 pro hostující SKV. První branka přišla v 3. minutě, kdy chybu havířovských v rozehrávce pohotově potrestal Hartman. Havířov se v průběhu první třetiny nedokázal výrazněji prosadit, navíc dvakrát lacině inkasoval z holí Hanáka a Jelínka.

Po nevýrazné první třetině se domácí vzpamatovali a bylo z toho hned začátkem třetiny snížení z hole Klimeše. Chvíli na to bohužel přišla odpověď ze strany SKV, kdy se ze standartní situace prosadil Linhart. Stejný hráč byl v polovině utkání vyloučen, ale ani přesilovou hru nedokázal Havířov využít. Domácí postupně přebírali kontrolu nad utkáním, ale bohužel dlouho nemohli najít recept na skvěle bránícího soupeře.

Ve třetí třetině už neměl Pegres co ztratit, a tak se soustředil především na útok. Odměnou jim byla rychlá branka Černého. Havířov tlačil soupeře, ale většina střel bohužel ani neohrozila bránu. Poslední naděje se domácí dočkali až při závěrečné hře bez brankáře, ve které přidal svou druhou branku Klimeš. Do konce utkání ještě zbývalo 98 vteřin a celá hala hnala hráče za vyrovnáním. To se bohužel nestalo a hostující Stuchlík po zachycení havířovské přihrávky skóroval přes celé hřiště do prázdné brány. Pečetil tím vítězství SKV nejen v tomto zápase ale i v celé soutěži. Havířov tak prohrál poslední finálový zápas 3:5, celkově v sérii 2:3.

Komentář k 5. finálovému utkání trenéra Kubíčka: „V rozhodujícím zápase udělat tolik chyb v rozehrávce je moc trestuhodné. Soupeř nám ukázal, jak se to využívá. Škoda tlaku od poloviny druhé třetiny, že jsme žádnou šanci nedokázali proměnit. Já bych chtěl poděkovat fanouškům, protože hrát před tolika lidmi je nádherný pocit, který si nesete až do konce svého života. Těmto divákům patří velké díky. Soupeři děkujeme za nádhernou finálovou sérii a ukázali nám, na čem do budoucna pracovat. Ještě jednou blahopřeji soupeři k vítězství a postupu do extraligy, protože parametry na to mají. Děkuji celému týmu, že zápas nezabalili, a že jsme bojovali do poslední třetiny. Ještě jedou díky divákům.“

Jak již zmínil ve svém komentáři domácí trenér, rozhodující zápas navštívilo skvělých 550 diváků, kteří po celou dobu zápasu vytvářeli v MSH neskutečnou atmosféru a byli hnacím motorem pro celý tým. Celý klub všem fanouškům velmi děkuje a věříme, že i přes finálový neúspěch se můžeme dále těšit na vaši podporu.

Havířov teď dostane šanci o reparát. Jako poražený finalista 1. ligy mužů odehraje baráž proti předposlednímu celku ze Superligy. Soupeřem jim bude itelligence Bulldogs Brno, které vede s kapitánskou páskou havířovský odchovanec Jiří Juhaňák. Baráž hraná opět na tři vítězné utkání začíná již tuto neděli na hřišti Brna. Poté se série přesune do Havířova.

Diskuze k článku

Nejbližší narozeniny

23.05.2018Mariana Fiedlerová (9)

23.05.2018Eliška Bocková (11)

24.05.2018Šimon Myslivec (14)

26.05.2018Robert Malošík (37)

27.05.2018Vojtěch Chmelíček (13)

Pegres obuv Město Havířov Moravskoslezský Kraj Exelsior Group s.r.o. Burik s.r.o. Salming ČR s.r.o. Taeda services s.r.o MŠMT Advanced World Transport a.s. NaturProdukt Nadace OKD Florbalshop.cz Fotograf Ing.Ladislav Káňa Havířovský deník TVCOM Rotor Ball

© 2018 Torpedo Pegres Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 285206
Posledních 30 dnů: 4402 | Posledních 7 dnů: 825 | Poslední den: 130

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne