Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Mladší žáci stříbrní a zlatí

21 mladších žáků se vydalo o víkendu zápolit ve své soutěži. V sobotu se ve Smilovicích představil tým nesoucí přívlastek Černý a v neděli v Ostravě tým Žlutý. Oba celky si vedly výborně a svojí hrou bavily nejednoho diváka přítomného v hale.

 

 

Sobotní turnaj Smilovice

Florbal Exelsior Havířov Černí : FBC Ossiko Třinec 5:0

Florbal Exelsior Havířov Černí : 1. SC Tempish Vítkovice Tornádo 2:0

FbC KOVO KM Frýdek-Místek : Florbal Exelsior Havířov Černí 0:5

1. SFK Havířov modří : Florbal Exelsior Havířov Černí 7:4

Hráči Černého týmu přijeli na turnaj směle naladěni a bylo to znát. Pravidlo, kdy první zápasy bývají naší nejslabší stránkou bylo zapomenuto a žlutočerní vlítli na svého soupeře hned od začátku. Úkol zněl jasně: Hrajeme s balónkem, tvoříme hru a poctivě bráníme. Hráči si zápas užívali. K vidění byly krásné kličky pěkná spolupráce a spolu s oporou v bráně i jednoznačný výsledek. Dalším soupeřem nám byly obávané Vítkovice. Torpeďáci od začátku přistoupili k zápasu na 100% a po obětavém výborném výkonu svého soupeře přehráli 2:0. Předposlední zápas nás čekal Frýdek-Místek, který náš tým bez problému zvládl a gólman si tak mohl připsat 3. nulu v turnaji. O první místo jsme se střetli s městským rivalem SFK. Od začátku utkání naplňovalo vysoký standart pro kategorii mladších žáků. Torpedo šlo brzy do dvou brankového vedení, avšak kvalitní soupeř dokázal vyrovnat na 2:2. Na začátku 2. poločasu jsme šli znovu do vedení, ale to co následovalo potom byla doslova smršť. Asi během minutového výpadku nám soupeř nasázel 3 góly a bylo po zápase, byť snaha zvrátit výsledek byla veliká. Nepodařilo se a nám nezbylo nic jiného než skousnout porážku. Z turnaje si však odvážíme 2. místo a především pozitivní pocity z předvedené hry.

Sestava: Beza – Prus, Zbořil, Poruba, Tichý Vizváry, Skála, Kalábová Ni., Kalábová Na., Kuntoš, Warcholek, Urbančík

Nedělní turnaj Ostrava

Florbal Exelsior Havířov Žlutí : FBK Škorpioni Ostrava 8:3

Florbal Exelsior Havířov Žlutí : FBC Tigers Poruba 13:0

FBC Letka : Florbal Exelsior Havířov Žlutí 3:7

1. FBK Rožnov p/R : Florbal Exelsior Havířov Žlutí 1:3

Další zápasy Žlutého týmu se uskutečnily na SH TJ Ostrava. Našimi soupeři byly 3 ostravské týmy a Rožnov. Do prvního zápasu jsme vstoupili proti ostravským Škorpionům. Od prvního hvizdu bylo jasné, kdo bude diktovat tempo hry. Vítězství 8:3 a hurá na dalšího soupeře Tigers Poruba. Soupiska čítající více jak 20 jmen a maskot v podobě obrovského plyšového tygra nás absolutně nevyvedl z míry. Již na začátku hry jsme si dokázali vybudovat pěkný náskok a tak následoval festival individuálních dovedností našich hráčů. Vysoké skóre soupeře zlomilo a v kombinací s naší radostí ze hry se skóre zastavilo na konečných 13:0. Žlutý tým postupně zvládl i poslední dva zápasy a mohl se radovat z prvního místa. Nechyběl ani pověstný Jalovec!

 

Sestava: Valach – Kneis, Kalábová Ni., Chmelíček, Vlček, Urbančík, Mervart, Lysek, Vizváry, Poruba, Ryška, Kuntoš, Kalábová Na., Mikulcová, Zářecký

Diskuze k článku

Nejbližší narozeniny

24.07.2018Jakub Kačur (11)

24.07.2018Jan Lorenc (15)

25.07.2018Patrik Tichý (12)

26.07.2018Vlastislav Zelený (13)

27.07.2018Roman Beneš (52)

Pegres obuv Město Havířov Moravskoslezský Kraj Exelsior Group s.r.o. Burik s.r.o. Salming ČR s.r.o. MŠMT Advanced World Transport a.s. NaturProdukt Nadace OKD Florbalshop.cz Havířovský deník TVCOM Rotor Ball

© 2018 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 291491
Posledních 30 dnů: 2477 | Posledních 7 dnů: 544 | Poslední den: 63

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne