Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Muži vedou ve čtvrtfinálové sérii 2:0

O víkendu, resp. v pátek se rozjelo čtvrtfinále play-off 1. ligy mužů, ve kterém naši muži nastoupili proti celku Z.F.K. AQM Petrovice. Torpedo na domácí palubovce dvakrát potvrdilo roli favorita, a tak si do venkovních zápasů veze v sérii hrané na tři vítězné zápasy nadějný náskok 2:0.

Páteční utkání, které se odehrálo od 18 h na MSH v Havířově, bylo dlouho vyrovnané. Havířovští hráči nedokázali svou herní převahu přetvořit na góly, a tak po dvou třetinách svítilo na tabuli skóre 3:1. Ve třetí třetině však Torpedo rozjelo brankostroj a šesti góly rozhodlo a konečném výsledku 9:1.

Komentář k prvnímu utkání trenéra Filipa Kubička:

 „Dvě třetiny to bylo takové ustrašené z obou dvou stran, kde šlo vidět, že se jedná o 1. zápas play-off. Dvě třetiny to byl vyrovnaný florbal, kde oba týmy drželi brankáři a nám možná pomohl gól do šatny, kde jsme se lehce uklidnili. V neděli se hraje od stavu 0:0 a bude to opět jiný zápas. Děkujeme soupeři za hru a divákům za nádhernou atmosféru.“

Do nedělního utkání nevstoupili hráči Pegresu ideálně. Ihned z první vážnější akce inkasovali z hole hostujícího Ivana. Po ubráněném oslabení za vyloučení Kozlíka, začali domácí postupně překlápět skóre na svou stranu. Ještě do konce první třetiny zásluhou Šochmana a Černého se Torpedo dostalo do vedení, které už do konce utkání nepustilo. Především díky čtyřem bodům Matěje Černého si mohli hráči vychutnat druhé vítězství v konečném výsledku 8:2. 

Komentář k druhému utkání trenéra Filipa Kubička:

„Tak jak jsem říkal v pátek, tak dnes se to potvrdilo. Úplně jiný zápas. Větší nasazení, větší bojovnost a řekl bych i takový ten stres pominul. My jsme rádi, že jsme dnes zvítězili, protože oproti pátku jsme v obraně udělali více chyb než v pátek, ale opět nás podržel brankář. Bylo dobré, že kluci ke konci zápasu dávali góly. Děkujeme soupeři za perfektní hru a divákům za pěknou atmosféru.“

Další a doufejme i poslední utkání čtvrtfinálové série odehrají naši muži již tuto sobotu 17.3.2018 od 17 h v nedalekých Petrovicích. Případný čtvrtý zápas je na programu v neděli od 15 h na stejném místě.

Přijďte si zpestřit sobotní podvečer, udělejte si výlet do nedalekých Petrovice a pomozte našim mužům ukončit sérii v co možná nejkratším termínu.

Diskuze k článku

Nejbližší narozeniny

19.08.2018Antonín Martinec (9)

22.08.2018Dominik Křístek (18)

25.08.2018Daniel Holinka (17)

25.08.2018Jan Ščerba (14)

26.08.2018Samuel Adamus (14)

Exelsior Engineering a.s. Město Havířov Moravskoslezský Kraj MŠMT Pegres obuv Salming ČR s.r.o. Burik s.r.o. Advanced World Transport a.s. Florbalshop.cz Sanasport NaturProdukt Tran-sport p.f. Hervis Sports Havířovský deník TVCOM Rotor Ball

© 2018 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 294301
Posledních 30 dnů: 3199 | Posledních 7 dnů: 965 | Poslední den: 126

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne