Torpedo Pegres Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Pegres Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 21.10.2017

SH ZŠ Čeladná 

Torpedo Havířov

Pegres

12:13

FbC Frýdek-Místek

Frýdek

Elévové a soupeři z Ostravy

V neděli 4. února zástupce kategorie elévů čekal další turnaj. Před trenéry byl nelehký úkol postavit tým, neboť do Havířova dorazily nejen jarní prázdniny, ale i chřipková epidemie. A přesto se podařilo a žlutočerné barvy vyrazily do Horní Suché. Soupeři tentokrát přijeli z Ostravy, FBK Škorpioni Ostrava, FBC Letka, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava, 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci.

Již od počátku vosičky věděly, že to nebude jednoduchý turnaj. Prvním soupeřem byl FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Soupeř, se kterým se vosičky vždy perou o každý míček, ale dnešek byl jiný. Naši hráči vlétli do hry jako torpéda a již v první půli vyhrávali 12:4. Vše svou společnou hrou dotáhli do vítězného konce.

Druhý soupeř byl neznámý, jednalo se o pořadatelé, FBK Škorpioni Ostrava. Vosičkám sice chvilku trvalo, než se rozehrály, ale pak začaly předvádět svoji hru. Přihrávky, střely, bránění, ale i krásné zásahy gólmanů, to vše vedlo k výhře i v tomto zápase.

Třetí a pro naše barvy nejobávanější soupeř z celého turnaje, 1. SC TEMPISH Vítkovice. Ale tentokrát šly do toho vosičky bojovně, přihrávaly si a bránily. Gólmani předváděli krásné zákroky a po první půli byl stav 5:7 pro soupeře. Bohužel druhá půlka žlutočerným barvám utekla a utrpěly svou první a jedinou porážku na tomto turnaji.

Poslední zápas, poslední soupeř … FBC Letka. Soupeř, který si stejně jako naše vosičky, brousil zoubky na druhé místo. Po prvních zmatcích s časomírou začal konečně boj. V první půli se oba týmy přetahovaly o vedení. Bylo vidět florbal na obou stranách a tak první půle skončila nerozhodně, 4:4. V druhé půli byla vidět větší touha po vítězství na straně žlutočerných. Prali se o každý míček, častěji stříleli, ale ani soupeř to nevzdával. Přesto malá torpéda obrátila zápas ve svůj prospěch a získala třetí výhru.

Torpedo Havířov – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava       25:10 (12:4)

Torpedo Havířov – FBK Škorpioni Ostrava           15:10 (9:5)

Torpedo Havířov – 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci            6:16 (5:7)

Torpedo Havířov – FBC Letka 11:6 (4:4)

Sestava:

Heczko, Herda, Kačur, Kolkop – Bocek, Fiala, Hlinka, Kocurek, Kuntošová, Lysková, Martinček, Pawlas, Pezda, Smiga, Urbančík, Vacek, Zsemlye

Trenéři: Ošťádal, Zbořil, Strnadel

Diskuze k článku

Nejbližší narozeniny

21.04.2018Dominik Mrowiec (21)

26.04.2018Marc Cereja (8)

01.05.2018Kateřina Chlebková (27)

02.05.2018Vendula Šimonová (23)

04.05.2018Ondřej Urbančík (12)

Pegres obuv Město Havířov Moravskoslezský Kraj Exelsior Group s.r.o. Burik s.r.o. Salming ČR s.r.o. Taeda services s.r.o MŠMT Advanced World Transport a.s. NaturProdukt Nadace OKD Florbalshop.cz Fotograf Ing.Ladislav Káňa Havířovský deník TVCOM Rotor Ball

© 2018 Torpedo Pegres Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 280643
Posledních 30 dnů: 6812 | Posledních 7 dnů: 1970 | Poslední den: 207

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne