Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Elévové a soupeři z Ostravy

V neděli 4. února zástupce kategorie elévů čekal další turnaj. Před trenéry byl nelehký úkol postavit tým, neboť do Havířova dorazily nejen jarní prázdniny, ale i chřipková epidemie. A přesto se podařilo a žlutočerné barvy vyrazily do Horní Suché. Soupeři tentokrát přijeli z Ostravy, FBK Škorpioni Ostrava, FBC Letka, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava, 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci.

Již od počátku vosičky věděly, že to nebude jednoduchý turnaj. Prvním soupeřem byl FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Soupeř, se kterým se vosičky vždy perou o každý míček, ale dnešek byl jiný. Naši hráči vlétli do hry jako torpéda a již v první půli vyhrávali 12:4. Vše svou společnou hrou dotáhli do vítězného konce.

Druhý soupeř byl neznámý, jednalo se o pořadatelé, FBK Škorpioni Ostrava. Vosičkám sice chvilku trvalo, než se rozehrály, ale pak začaly předvádět svoji hru. Přihrávky, střely, bránění, ale i krásné zásahy gólmanů, to vše vedlo k výhře i v tomto zápase.

Třetí a pro naše barvy nejobávanější soupeř z celého turnaje, 1. SC TEMPISH Vítkovice. Ale tentokrát šly do toho vosičky bojovně, přihrávaly si a bránily. Gólmani předváděli krásné zákroky a po první půli byl stav 5:7 pro soupeře. Bohužel druhá půlka žlutočerným barvám utekla a utrpěly svou první a jedinou porážku na tomto turnaji.

Poslední zápas, poslední soupeř … FBC Letka. Soupeř, který si stejně jako naše vosičky, brousil zoubky na druhé místo. Po prvních zmatcích s časomírou začal konečně boj. V první půli se oba týmy přetahovaly o vedení. Bylo vidět florbal na obou stranách a tak první půle skončila nerozhodně, 4:4. V druhé půli byla vidět větší touha po vítězství na straně žlutočerných. Prali se o každý míček, častěji stříleli, ale ani soupeř to nevzdával. Přesto malá torpéda obrátila zápas ve svůj prospěch a získala třetí výhru.

Torpedo Havířov – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava       25:10 (12:4)

Torpedo Havířov – FBK Škorpioni Ostrava           15:10 (9:5)

Torpedo Havířov – 1. SC TEMPISH Vítkovice Draci            6:16 (5:7)

Torpedo Havířov – FBC Letka 11:6 (4:4)

Sestava:

Heczko, Herda, Kačur, Kolkop – Bocek, Fiala, Hlinka, Kocurek, Kuntošová, Lysková, Martinček, Pawlas, Pezda, Smiga, Urbančík, Vacek, Zsemlye

Trenéři: Ošťádal, Zbořil, Strnadel

Diskuze k článku

Nejbližší narozeniny

24.07.2018Jakub Kačur (11)

24.07.2018Jan Lorenc (15)

25.07.2018Patrik Tichý (12)

26.07.2018Vlastislav Zelený (13)

27.07.2018Roman Beneš (52)

Pegres obuv Město Havířov Moravskoslezský Kraj Exelsior Group s.r.o. Burik s.r.o. Salming ČR s.r.o. MŠMT Advanced World Transport a.s. NaturProdukt Nadace OKD Florbalshop.cz Havířovský deník TVCOM Rotor Ball

© 2018 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 291491
Posledních 30 dnů: 2477 | Posledních 7 dnů: 544 | Poslední den: 63

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne