Torpedo Pegres Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Pegres Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 21.10.2017

SH ZŠ Čeladná 

Torpedo Havířov

Pegres

12:13

FbC Frýdek-Místek

Frýdek

Elévové a pokořena Kopřivnice

Neděle 21. ledna 2018 sraz v 8:45 v Kopřivnici na hale … informace byly jasné. A my nadšenci florbalu vyrazili se svými ratolestmi z řad elévů ranními zasněženými cestami. Čekal nás další turnaj a my věřili, že si ho užijeme.

Už od začátku to vypadalo na pohodovou náladu v šatně žlutočerných. Po poctivé rozcvičce se vosičky vydaly porvat o své první vítězství. Do branky nastoupili Tomáš Heczko a Jakub Kačur. I když se ze začátku oba gólmani chvilku hledali (nutno podotknout, že Tomáš za sebou nemá ještě moc odchytaných zápasů), malí torpeďáčci zodpovědně bránili a brankáři se brzy svými výkony nenechali zahanbit. A společnými silami dotáhli zápas do vítězného konce.

Po delší občerstvovací zastávce torpeďáky čekal další soupeř, neznámý FBC TIGERS PORUBA. Branky tentokrát okupovali staří mazáci Dany Mikula a Vojta Kolkop. Ale i v tomto utkání byla na hřišti vidět více žlutočerná barva. Vosičky začaly ukazovat, že florbal hrát umí. Bylo vidět spousta šancí, objevovaly se přihrávky a hlavně i góly. Svou týmovou hrou vosičky směřovaly k další výhře. Byla naše!

Krátká pauza a šup zpátky na hřiště. Dalším soupeřem byl pořádající FBC Vikings Kopřivnice. Od začátku bylo vidět, že se oba týmy chtějí o vítězství porvat a nic nedat zadarmo. Odpovídala tomu i atmosféra v publiku. A tak po první půli stav 5:4 pro žlutočerné napovídal, že nás čeká ještě zajímavá podívaná. Ale vosičky po krátké přestávce vystřelily za vidinou další výhry a soupeř nedokázal držet krok. Z krásných společných akcí začaly padat góly do soupeřových branek a byla tu další výhra. Zápas tentokrát odchytali Tomáš a Kuba, i když jim na chvilku pomohli druzí dva gólmani.

Čtvrtý a poslední zápas žlutočerných barev. Všichni plní napětí, zda to vyjde i napočtvrté. A … Do branky nastoupili Vojta s Danym. Začal boj o čtvrtou výhru. Chvílemi už bylo vidět i znaky první únavy, ale vosičky bojovaly. Bránit, přihrávat si, střílet, to vše patří k florbalu a vosičky ukázaly i ve svém posledním zápase, že to umí. S podporou gólmanů dotáhly další zápas k vítězství.

Tým žlutočerných barev z Havířov byl na turnaji v Kopřivnici nepokořen.

 Výsledky:

Florbal Torpedo Havířov – 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm 19:5

Florbal Torpedo Havířov – FBC TIGERS PORUBA 21:5

Florbal Torpedo Havířov – FBC Vikings Kopřivnice 17:7

Florbal Torpedo Havířov – PASKOV SAURIANS 20:5

Sestava:

Heczko, Kačur, Kolkop, Mikula – Bocek, Cereja, Hlinka, Hoffmann, Kožušník, Lysková, Martinček, Pawlas,  Pezda, Smiga, Štěpánek, Urbančík, Vacek

Trenéři:

Strnadel, Ošťádal, Zbořil

Diskuze k článku

Nejbližší narozeniny

21.04.2018Dominik Mrowiec (21)

26.04.2018Marc Cereja (8)

01.05.2018Kateřina Chlebková (27)

02.05.2018Vendula Šimonová (23)

04.05.2018Ondřej Urbančík (12)

Pegres obuv Město Havířov Moravskoslezský Kraj Exelsior Group s.r.o. Burik s.r.o. Salming ČR s.r.o. Taeda services s.r.o MŠMT Advanced World Transport a.s. NaturProdukt Nadace OKD Florbalshop.cz Fotograf Ing.Ladislav Káňa Havířovský deník TVCOM Rotor Ball

© 2018 Torpedo Pegres Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 280643
Posledních 30 dnů: 6812 | Posledních 7 dnů: 1970 | Poslední den: 207

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne