Torpedo Pegres Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Pegres Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Poslední zápas 19.11.2017

MSH Havířov 

FBC Orca Krnov

Krnov

0:2

Torpedo Havířov Žlutí

Pegres

Přiští zápas 14.01.2018

 

Torpedo Havířov Žlutí

Pegres

:
od 00:00

FbC Coyotes Jablunkov

Jablunkov

Mladší žáci žlutí vybojovali první zlatý turnaj a rovnou na domácí půdě!

                Dne 19.11.2017 pořádala kategorie mladších žáků domácí turnaj, přesněji náš žlutý tým, který přivítal tyto soupeře: FBC Spartak Bílovec, S.K P.E.M.A Opava Modří, FBC SVČ Odry a FBC ORCA Krnov.

 

Florbal Exelsior Havířov Žlutí – FBC Spartak Bílovec 2:3

                Do prvního utkání jsme nastupovali proti Bílovci, se kterým jsme doposud neměli žádnou zkušenost. Od prvních minut bylo znatelné, že pro oba celky je to první utkání v nedělním turnaji, a tak se vyvíjela i hra. Úvod se nesl v ospalém duchu a s nepřesnostmi na obou stranách. Začátek našemu týmu utekl a prohrávali jsme 0:2. S postupem času jsme se zlepšovali v kombinační hře a dokázali jsme k tomu přidat i přesné zakončení, které dopomohlo k vyrovnání na 2:2. S blížícím se závěrem rostla nervozita, která měla větší dopad na naší straně, jelikož jsme v závěrečné fázi zápasu inkasovali po neúspěšné rozehrávce na vlastní polovině, kterou soupeř dokázal dokonale zužitkovat. V posledních vteřinách zápasu jsme byli na míčku, nicméně gól jsme vstřelit nedokázali.

 

Florbal Exelsior Havířov Žlutí – S.K P.E.M.A Opava Modří 2:1

                Od prvního vyhraného buly byla znát touha hráčů po vítězství. S touto touhou byla úzce spjata i zlepšená hra, a to ve všech směrech. Dominovali jsme v kombinační činnosti, dále také v obranné fázi, nicméně v čem jsme nedominovali bylo zakončení. Opavu jsme jasně přehrávali, vytvořili si nespočet šancí, ze kterých jsme ovšem dali „pouze“ dvě branky, které nám zajistili vítězství. Je ovšem na místě zmínit, že branek jsme mohli vstřelit klidně deset a nejen dvě. Opavě se podařilo vstřelit jednu branku z protiútoku, který jsme nedokázali včas zachytit. Nutno ovšem říci, že tento zápas se z pohledu domácích musel divákům líbit.

 

FBC SVČ Odry – Florbal Exelsior Havířov Žlutí 2:7

                V tomto utkání jsme navázali na předchozí zápas s Opavou, ale s jedním velkým rozdílem. Ten rozdíl byl v zakončení, že jsme dokázali proměnit více šancí. Opět se nám dařila obranná činnost, tak i kombinační. Zápas jsme kontrovali od začátku až do posledního hvizdu rozhodčích a zaslouženě jsme si připsali do turnajové tabulky již druhé vítězství.

 

FBC ORCA Krnov – Florbal Exelsior Havířov Žlutí 0:2

                Jelikož jsme byli pořadatelé, byl nám přisouzen poslední zápas, do kterého šli naši hráči s vědomím, že v případě výhry o dvě branky se stanou vítězové nedělního turnaje. Ihned v úvodních minutách zápasu se nám podařilo vstřelit dvě slepené branky v rozmezí necelé minuty, což nám dodalo jistý klid na čepelích, alespoň tedy na chvíli. Se začátkem druhého poločasu se klid přeměnil v lehkou nervozitu, která se projevila právě na úkor vědomí možného vítězství. Počet šancí ve druhé polovině byl vyrovnaný, nicméně ani jednomu celku se nepodařilo vstřelit branku. V hale zazněl poslední hvizd nedělního turnaje a TORPÉĎÁCI mohli slavit VÍTĚZSTVÍ V TURNAJI!

 

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem hráčům, dále samozřejmě také rodičům za skvělou atmosféru v hale a také naším mladším žákům černým, kteří dorazili v hojném počtu podpořit své kamarády!

 

Sestava: Beza, Viochnová – Mervart, Ryška, Lysek, Mikulcová, Zaucha, Zářecký, Kuntoš, Frýda, Blažek, Zelený, Chmelíček, Vlček, Pezda, Tichý, Warcholek

Diskuze k článku

Nejbližší narozeniny

17.12.2017Eva Sobotová (31)

19.12.2017Pavel Kotula (29)

19.12.2017Daniel Till (35)

19.12.2017Jan Wasil (8)

27.12.2017Filip Kapolka (40)

Pegres obuv Město Havířov Moravskoslezský Kraj Exelsior Group s.r.o. Burik s.r.o. Salming ČR s.r.o. Taeda services s.r.o Advanced World Transport a.s. NaturProdukt Nadace OKD Fotograf Ing.Ladislav Káňa Florbalmag.cz Havířovský deník TVCOM Rotor Ball

© 2017 Torpedo Pegres Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 258152
Posledních 30 dnů: 5771 | Posledních 7 dnů: 1397 | Poslední den: 185

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne