Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Mladší žáci žlutí zakončili sezonu zlatem

Dne 6.5. odehrál žlutý tým mladších žáků poslední turnaj v sezoně na domácí půdě. Našimi soupeři byli Škorpioni, Karviná a 2 týmy z Opavy.

Jako první bych rád zmínil, že před turnajem proběhla v kabině “hecovačka”, a to taková, že pokud se umístíme na 1. místě, tak trenéři pozvou hráče na pizzu. Musím říct, že hráči si šli za svým hned od prvního zápasu.

V každém zápase jsme si vytyčili cíl, že chceme hrát co nejvíce s míčkem na naších hokejkách a kombinační hrou si vytvářet šance, což se nám kromě zápasu s červeným týmem Opavy poměrně dařilo. Opava nám nedávala čas na rozehrávku a to nám dělalo problémy, čili jsme zápas museli “urvat” bojovností. V ostatních zápasech jsme měli herní převahu , a když už se soupeř dostal do šance, tak nás podržel výborně chytající Erik Beza. Za turnaj musím určitě hráče pochválit za předvedenou hru a nasazení. Hráli jako správný manšaft a zaslouženě si dokráčeli pro prvenství v turnaji :-)

Sestava: Beza, Toman, Růžička, Tichý, Warcholek, Kalábová Ni., Kalábová Na., Vizváry, Poruba, Ščerba, Škůrek,Zářecký

Trenéři: Mattivi, Gvuzd, Pěgřímek

 Výsledky zápasů:

  • Torpedo : Karviná                         4:1
  • Torpedo : Škorpioni                      4:0
  • Torpedo : Opava červení              3:1
  • Torpedo : Opava modří                 6:4

 

Odehráli jsme poslední ligový turnaj a já bych chtěl za všechny trenéry MŽ poděkovat za sezónu. Výsledkově to sice nebylo nic extra, ale zase jsme se posunuli v určitých činnostech dopředu a další rok budeme zkušenější. Do hry se dostávali i hráči věkově ještě elévci, kteří obstáli na výbornou. S jistotou můžu říct, že tato generace je velkým příslibem do budoucna.

Dnešním dnem tedy byla ukončena sezona, co se týče ligových zápasů, ovšem my se ještě můžeme těšit na pár neligových turnajů :-)

Diskuze k článku

Nejbližší narozeniny

24.07.2018Jakub Kačur (11)

24.07.2018Jan Lorenc (15)

25.07.2018Patrik Tichý (12)

26.07.2018Vlastislav Zelený (13)

27.07.2018Roman Beneš (52)

Pegres obuv Město Havířov Moravskoslezský Kraj Exelsior Group s.r.o. Burik s.r.o. Salming ČR s.r.o. MŠMT Advanced World Transport a.s. NaturProdukt Nadace OKD Florbalshop.cz Havířovský deník TVCOM Rotor Ball

© 2018 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 291491
Posledních 30 dnů: 2477 | Posledních 7 dnů: 544 | Poslední den: 63

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne