Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

ŽlutoČerná přípravka

Už ráno to vypadalo na krásný slunečný den, ale my všichni s napětím mířili k dalšímu turnaji v kategorii přípravek. Pořadatelé tentokrát byli Torpeďáci Žlutí, ale ráno se na hale sešli všichni – Žlutí i Černí a postavili si hřiště. A pak to začalo …

Turnaje se zúčastnili zástupci žlutých i černých z přípravky Torpeda (je nutno konstatovat, že nikdy se neví, kdo je kdo … trenéři jsou rádi, když mají dost hráčů a hráček), pak hráči z TJ Slovanu Havířov, 1. SFK Bílí a také z FbC Coyotes Jablunkov.

První zápas patřil torpeďákům, nastoupili proti sobě Žlutí a Černí. A co říct? Nic, na hřišti sice byli rozděleni, ale jinak spolu tvoří jeden tým … takže bez komentáře.

Po krátké pauze nastoupily k dalšímu zápasu ČERNÉ vosičky a nad Jablunkovem zaslouženě vyhrály. Skóre 10:3 pro Torpedo.

Po nich se na hřišti opět objevily barvy Torpeda Havířov, a to byli zástupci ŽLUTÝCH barev. Ti hráli svůj zápas se Slovanem Havířov, který jim měl, co vracet. A bylo na co koukat. Hned od začátku bylo jasné, že Slovan jde velmi tvrdě (někdy možná i zbytečně) za svým cílem. Vosičky ale bojovaly. Nakonec však těsně prohrály. Konečné skóre 4:3 pro Slovan.

Po krátké pauze pro fanoušky, kteří rychle využili občerstvení, na hřiště opět vyrazily vosičky, tentokrát ty ČERNÉ. I jejich soupeřem byl Slovan Havířov. I černí bojovali, ale přesto byl i zde pozdější výherce celého turnaje lepším týmem a vyhrál. Skóre 9:8 pro Slovan.

A další zápas a opět Torpedo na hřišti. Tentokrát vyrazili ŽLUTÍ proti 1. SFK Bílí. Tým soupeře měl tentokrát výhodu, mohl využít všech svých členů, neboť zástupci 1. SFK Modří žádný turnaj nehráli. Větší množství hráčů ke střídání u 1. SFK a již pomalu znatelná únava vosiček vedla k výhře 1. SFK. Skóre 6:4 pro 1. SFK.

A pak … dva poslední zápasy.

ČERNÍ nastoupili proti 1. SFK Bílí. I přes snahu držet se soupeřem krok, i zde byla vidět únava a vosičky prohrály. Skóre 10:9 pro 1. SFK.

Úplně poslední zápas odehráli ŽLUTÍ. Jejich soupeřem byl tým FbC Coyotes Jablunkov. Na obou týmech byla tentokrát vidět již značná únava, ale přesto naše malé naděje dokázaly zabojovat a zaslouženě vyhrály. Skóre 7:1 pro Torpedo.

A co na závěr: Sezóna se blíží k závěru a my všichni se těšíme, až zase budeme i na turnaji jen jeden tým. Hrát proti sobě nám prostě nesedí.

Sestava: Mikula, Čapková - Pawlas, Lysková, Hoffmann, Hlinka, Schimanietzová, Kožušník, Barák, Dustor, Cereja, Kubiková, Šromová, Fiala, Pařenica

Trenéři: Jirka Švihl, Dominik Ošťádal

Diskuze k článku

Nejbližší narozeniny

24.07.2018Jakub Kačur (11)

24.07.2018Jan Lorenc (15)

25.07.2018Patrik Tichý (12)

26.07.2018Vlastislav Zelený (13)

27.07.2018Roman Beneš (52)

Pegres obuv Město Havířov Moravskoslezský Kraj Exelsior Group s.r.o. Burik s.r.o. Salming ČR s.r.o. MŠMT Advanced World Transport a.s. NaturProdukt Nadace OKD Florbalshop.cz Havířovský deník TVCOM Rotor Ball

© 2018 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 291491
Posledních 30 dnů: 2477 | Posledních 7 dnů: 544 | Poslední den: 63

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne