Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Přípravka zlatá ve Štěpánkovicích

V kalendáři se objevil datum 11. března 2017 a pro školáky z Havířova začaly jarní prázdniny. Ale ještě než se mohli žlutočerní věnovat užívání volna, čekalo je další měření sil. A opět stejně nelehký úkol pro trenéry – rozdělit tu malou skupinku dětí na dvě. Žlutí hráli ve Štěpánkovicích a černí v Havířově. Ale s pomocí některých elévek se podařilo a vosičky vyrazily do boje.

Štěpánkovice místo vzdálené a neznámé, kde čekali soupeři z pořádajícího týmu Štěpánkovic, Paskova, Opavy a Havířova. Začátek dětem i doprovodu přál, žlutočerné barvy začínaly hrát až v deset. Už od srazu bylo vidět, že mezi vosičkami panuje herní pohoda a myšlenka na vítězství. Ale dobře věděli, že to bude boj.

První zápas torpeďáci hráli proti domácímu týmu ze Štěpánkovic (FBC Štěpánkovice) a hned po úvodní rozehrávce obdrželi gól. Bylo jasné, že to nebude lehký zápas. Ale vosičky bojovaly, svými výkony je podpořil v brance gólman Dany, a tak zápas dovedly do vítězného konce. Stav 6:5 pro žlutočerné.

Druhý zápas a žlutočerné naděje čekal soupeř z Havířova, 1. SFK Havířov Modří. Už od začátku bylo vidět, který tým je lepší. Žlutočerní měli míček častěji pod svou kontrolou, a když ne tak si ho svou hrou vybojovali. I zde bylo vše podpořeno krásnými výkony gólmana. V tomto zápase padlo hodně gólů, na straně vosiček 15, na straně soupeře 5. Stav 15:5 pro žlutočerné.

Třetí zápas a tým S.K. P.E.M.A. Opava. Zápas začal tak nějak unaveně z pohledu žlutočerných barev. A my z hlediště doufali, že je to jen zdání. A ano, po chvíli jsme již mohli sledovat, jak se po hřišti míhají žlutočerné dresy. Všem nám bylo jasné, že vosičky vyrazily do dalšího boje. Přes únavu, která byla vidět na hrstce hráčů na hřišti i střídačce, jsme viděli touhu po hře. V první půli se tým soupeře snažil držet v závěsu, ale v druhé půli již bylo jasné, který tým je ten lepší. Stav 8:1 pro žlutočerné.

Čtvrtý a rozhodující zápas. Oba týmy - vosičky a Paskov Saurians - vstupovali do tohoto zápasu s myšlenkou na 1. místo v turnaji. Lepší koncentrace, možná i větší touha, ale hlavně práce všech na hřišti i střídačce, to vše vedlo k jednoznačné výhře vosiček. Stav 15:0 pro žlutočerné.

Sestava: Mikula - Pawlas, Lysková, Hoffmann, Hlinka, Barák, Dustor

Trenér: Jiří Švihl

A na závěr: V podání žlutých vosiček to byl pěkný turnaj, ale na všech je vidět, že se už nemůžou dočkat jednoho společného týmu. A proto spousta sil všem a pevné nervy trenérům při dalším dělení.

Diskuze k článku

Nejbližší narozeniny

24.07.2018Jakub Kačur (11)

24.07.2018Jan Lorenc (15)

25.07.2018Patrik Tichý (12)

26.07.2018Vlastislav Zelený (13)

27.07.2018Roman Beneš (52)

Pegres obuv Město Havířov Moravskoslezský Kraj Exelsior Group s.r.o. Burik s.r.o. Salming ČR s.r.o. MŠMT Advanced World Transport a.s. NaturProdukt Nadace OKD Florbalshop.cz Havířovský deník TVCOM Rotor Ball

© 2018 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 291491
Posledních 30 dnů: 2477 | Posledních 7 dnů: 544 | Poslední den: 63

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne