Torpedo Havířov

OFICIÁLNÍ STRÁNKY KLUBU

Torpedo Havířov

Vícemistr ČR 2002 a 2007

Mladší žákyně vezou z Kopřivnice zlato

V neděli 5.3. se uskutečnil turnaj mladších žákyň v Kopřivnici.

Od začátku sezóny máme problémy s tím, že je nás málo. Nyní se blíží konec sezóny a počet se neustále zmenšuje. Do Kopřivnice jsme vyrazily v minimálním počtu 3+1. Rodiče i děti však vzali na vědomí, že to bude dost náročné a proto jsem ráda, že když jsem ráno holky viděla, byly vysmáte jako sluníčka a vyspinkané do růžova. Naštěstí nás optimismus a dobrá nálada provázela po celý den. Holky byly neskutečně motivované a hned ráno se rozhodly, že to prostě vyhrajem! :-)

Hned v prvním zápase nás čekal nelehký soupeř, dokázaly jsme se s ním však bez problémů poprat a nad Ostravou jsme zvítězily vysoko 14:3.
V druhém zápase jsme se potkaly s domácí Kopřivnicí. Hned zpočátku jsme si udělaly šestigólový náskok, ve druhé třetině se však mírně dostavila únava, ale nakonec jsme dokázaly zvítězit 8:4.

Do třetího zápasu jsme vstupovaly s mírnými obavami o "naše" zlato. Vítkovice jsou pro nás těžký soupeř, což šlo vidět i po první polovině zápasu, která skončila nerozhodně. Během přestávky si však naše kopretiny odpočinuly a nastřílely další góly. Do poslední chvíle to byl dost napjatý zápas, ale naštěstí jsme to zvládly a zvítězily 4:2.

V posledním zápase nás čekala Opava. Musím říct, že na holkách šlo vidět, že chtějí opravdu vyhrát. Nastřílely hodně gólů a dokonce ani v obraně jsme nepolevily, přestože jsme neměly nikoho na střídání. Zápas s Opavou se nám podařil odehrát s krásným výsledkem 11:3.

Oba trenéři bychom chtěli poděkovat holkám za skvělý výkon. Mají náš velký obdiv vzhledem k tomu, že některé týmy měly až 4 lajny a naše princezny mohly odpočívat jen během timeoutu.

Nesmíme zapomenout pochválit i gólmanku, která předvedla skvělé zákroky a podala neskutečný výkon, ostatně jako vždy... bez ní bychom to zlato rozhodně neslavily.

Obrovské díky patří i našim nejlepším rodičům, nejen za odvoz, ale také za velkou podporu a skvělou atmosféru.

Sestava: Viochnová Nela - Kalábová Niki, Kalábová Natali, Mikulcová Vendula
Trenéři: Holešová Kateřina, Kozlík Tomáš
 

Diskuze k článku

Nejbližší narozeniny

24.07.2018Jakub Kačur (11)

24.07.2018Jan Lorenc (15)

25.07.2018Patrik Tichý (12)

26.07.2018Vlastislav Zelený (13)

27.07.2018Roman Beneš (52)

Pegres obuv Město Havířov Moravskoslezský Kraj Exelsior Group s.r.o. Burik s.r.o. Salming ČR s.r.o. MŠMT Advanced World Transport a.s. NaturProdukt Nadace OKD Florbalshop.cz Havířovský deník TVCOM Rotor Ball

© 2018 Torpedo Havířov - Všechna práva vyhrazena info@torpedohavirov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 291491
Posledních 30 dnů: 2477 | Posledních 7 dnů: 544 | Poslední den: 63

Vlastní dres?
Klubové potítko?
Stylová teplákovka?
Projeď FANSHOP TH!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne