:
od 08:00

Torpedo

Přípravka Žlutí stříbrná

Bylo mrazivé nedělní ráno a hrstka našich nejmenších se sešla na hale v Horní Suché. Je nutné podotknout, že v této chvíli se už v Ostravě připravovala ke svému turnaji skromná skupinka zástupců Přípravky Černí. Na hale v Horní Suché nás čekali soupeři z pořádajícího klubu Horní Suché, Karviné, Havířova a Českého Těšína.

Celý turnaj začal pro nás utkáním se soupeřem FBK Horní Suchá. A na našich žlutočerných barvách bylo vidět, že se na zápas těší. Od začátku začali předvádět svou hru a výsledkem bylo skóre 9:0. Po pauze jednoho zápasu nás čekal soupeř z Havířova, 1. SFK Havířov Modří. Po první půli bylo jasné, že musíme přidat a věnovat se jen hře. A uvědomovali si to i vosičky, a tak nejen zásluhou posily z řad uzdravujících, ale hlavně změnou ve hře ukázali, kdo je na hřišti ten lepší. A zaslouženě vyhráli 9:4. Další zápas byl se soupeřem z FBC DDM KAIMPEX Český Těšín. Soupeř, kterého jsme v letošní sezóně moc často neviděli a tak všichni byli v očekávání, jak to bude vypadat. V první půli žlutočerné barvy bojovali a dostali se k vedení 2:0. Snad nás to vítězné skóre postupně uspalo a přestali jsme hrát, čehož bohužel využil soupeř a třemi rychlými góly se dostal do vedení. My jsme hned srovnali, ale pak nám už soupeř bohužel utekl a my prohráli 5:3. Poslední zápas a nás čekal tým 1. FBC Karviná. Možná ospalost z předchozího zápasu, možná nepozornost, možná únava, ale po prvních osmi minutách jsme prohrávali 4:0. Krátká přestávka, chuť hrát a k tomu společný cíl, to vše podporováno velkým fanděním publika způsobilo, že v druhé půlce jsme viděli tak trochu jiný tým žlutočerných barev. Byli to ti naši nejmenší, kteří ukázali sílu svého týmu, soudržnosti a nepříznivé skóre srovnali. A nakonec v poslední sekundě dali i ten rozhodující gól. Vyhráli 5:4.